• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: Na to už přišel Apple =)
    BTW už někdo dostal 7.8?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Mamce jsem vcera dal jako predvanocni darek Lumii 710 - byla nadsena, ale ani ne tolik z telefonu, jako z toho, ze je bily :) Inu nekterym lidem staci malo.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    hezký

    Google drops a Gmail-shaped bomb on Windows Phone | The Verge
    http://www.theverge.com/2012/12/14/3768274/google-gmail-activesync-windows-phone
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nekteri hlasi, ze uz jim pres Zune naskocil update na Windows Phone 7.8, stejne tak pres Navifirm je uz ke stazeni ROM pro 7.8, zkousel jste ho uz nekdo?
    MAGE
    MAGE --- ---
    MAGE: Tak už jsem na to asi přišel. Zatím to vypadá že za to mohl "nedostatek" místa.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NIXX: je tam moznost ulozeni snimku do knihovny obrazku, dale odkaz na web, kde si muzes precist popis, a predevsim opravena blba chyba, kdy background agent stahoval novy snimek kazdou pulhodinu a ne jednou za den. Sice jsem mel v setting ukladani infromaci a aktualnim dnu a staznem snimku, ale jaksi jsem pri ukonceni aplikace nevolal ulozeni teto hodnoty :)
    Jo a taky popis snimku se ted zobrazuje uz na vice radku v aplikaci, drive se to orizlo
    NIXX
    NIXX --- ---
    NECROMAN: Aha, škoda... Zrovna se mi stahuje update - co je tam nového? :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NIXX: bere to vzdy vychozi obrazek odtud:
    Astronomy Picture of the Day
    http://apod.nasa.gov/apod/
    Bohuzel ten obrazek je vetsinou na sirku, takze se zobrazi jen prostredek, ale i tak je to fajn.
    Nektere obrazky jsou tam ke stazeni i v HD, ale tam bych to nechtel pokouset, aby se to stihlo stahnout behem tech 20 vterin BG agentem.
    NIXX
    NIXX --- ---
    NECROMAN: Můžu mít dotaz? :-) Mám taky HTC 8X, Tvou appku jsem ze zvědavosti stáhl a líbí se mi, akorát mi trochu vadí, že se ty fotky stahujou v dost nízkým rozlišení. Na 1280x720 displeji to vypadá rozmazaně. Plánuješ update? :-) Nebo při zachování kompatibility s WP7 takového rozlišení nejde dosáhnout?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prvni update pro HTC 8X je venku, prave instaluji!
    Microsoft's first OTA update for Windows Phone 8 OS now live for HTC 8X | Windows Phone Central
    http://www.wpcentral.com/first-ota-update-windows-phone-8-os-now-live-htc-8x
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NA oficialnim eshopu ceske Nokie vyprodavaji Lumii 900 za paradni cenu:
    Nokia značkový on-line obchod | obchod-nokia.cz
    http://www.obchod-nokia.cz/Nokia-Lumia-900-za-7-990-Kc
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NIXX: no já nepoužívam v telefonu diakritiku - na textovky je to nepraktický, protože se ti vejde do jedný míň znaků a v emailu odpovídam dost stručně přes mobil, žádný romány, kde by to bylo víc potřeba
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NIXX: ... a _neni_ qwerty !!
    NIXX
    NIXX --- ---
    ADAMFC: já ji používám kvůli opravě překlepů/doplňování diakritiky... jinak by mi ENG rozložení taky vyhovovalo víc :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NIXX: nepoužívam českou klávesnici, takže nevadí :)
    NIXX
    NIXX --- ---
    Jsem sám, komu na WP vadí rozložení české klávesnice? Nechápu, proč má znak "ů" svou vlastní klávesu, která non-stop zabírá místo. Na WP mi ty klávesy příjdou strašně titěrný. Střídavě teď používám HTC 8X a iPhone 4 a jabko má tohle IMHO vyřešený líp...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NECROMAN: ty wincky celkove nejsou nijak skvele doladenej os.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prave pripravuji aktualizaci me appky Mirror pro WP8, vcetne integrace jako Lens App a pri debugovani se mi podarilo 2x restartovat muj telefon pri pokusu o vyfoceni snimku. Ty ovladace fotaku asi nemaji zrovna doladene :) Chapal bych vyjimku v aplikaci, ale restart telefonu?
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: Já tu jen říkám že ty si vybereš složité řešení a pak nadáváš že je složité. No nejsem si jist že by zvládli změnit vyzvánění i z těch už dodaných v základu =) Radši mě tedy poraďte proč mě nefungují live tiles pro Bouřky a Weather flow. U Bouřek když je otevřu tak se obnoví ale pak zas nejdou a u WF se ani neobnoví. Oboje mam povolené v "úlohy na pozadí". Naposledy když nechodili tak pomohl ten větší update 7.5 (jak přidal sdílení netu) ale zas to začalo blbnout. A telefon je Lumia 800.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: no nedělam si srandu. Protože nainstalovat si pitomou aplikaci je stejná hovadina jako něco někam nahrávat. Řešíš píčovinu ti povim. Jdi za svejma rodičema a řekni - tady máte dva telefony, nahrajte mi do toho vlastní zvonění
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam