• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    SLUPKA: díky ) pro sms to plati stejne?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    HAWLIS: když si děláš vlastní, tak do ID3 tagu do Genre napiš RINGTONE a nahraj na mobil ;))
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    jinak k tem vyzvanecim melodiim... ze zacatku me to sralo, ale nebaziruju na tom, takze jsem nastavil neco ze zakladni nabidky a dal neresil.. zadny stazeny melodie ani aplikace by me neuspokojili, vzdy jsem si tvoril vlastni vyzveneni - nejakej mix/edit tracku/zvuku...

    ve WP8 uz si muzu nastavit na vyzvaneni/sms jakoukoliv mp3?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    muj problem s aktualizaci WP7.5 dnes vyresen...
    nevim presne pricinu vyreseni problemu, napada me jen to, ze minule jsem si na zune nastavil vztah synchronizace z Host na kmenove spojeni (nebo jak to je nazvany) a kdyz jsem dnes pripojil tel. k pc tak mi to nabidlo aktualizace a uz je tam sypu, takze se tesim na 7.8 .)
    Zrovna mi jede asi pata akutalizace a pocitam ze posledni, pac to je 8862 .)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MARASAN: Zkusil bych jeste trik s odpojenim, ten mi casto pomohl:
    Návod: Jak oficiálně aktualizovat na Windows Phone 7.8 bez čekání (aktualizováno) - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/clanky/zaciname/jak-vynutit-aktualizaci-na-windows-phone-7-8/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MARASAN: a na tvuj popud sem tu diskusi projel znova a moh bys mi tam ukázat, kde někdo píše něco o zneprovoznění? Jediný, co tam řešej, že jim neběží ta aplikace jako taková. Takže viz
    ADAMFC
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE, MARASAN: vy dva ste normální trolove. Když něco nejde, tak to nejde a budu za každou cenu řikat, že je to špatný a zlý. Hospodský plivání v praxi
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: To si rovnou může koupit android že =)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ADAMFC: k te sem cetl diskuzi a lidi tam resili ruzny verze a nokia firmware, nechci si ten telefon zneprovoznit.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MARASAN: zkoušel si vzít tu aplikaci na webovce, která ti nainstaluje update a nemáš na to trpělivost?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ADAMFC: chvili sem to zkousel, nemam na to trpelivost.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MARASAN: promiň, ale když už si v diskusi o tom telefonu, tak sis tu taky moh přečíst, že se to dá přinutit. Takže když bys opravdu chtěl, tak ten update už dávno máš. ADAMFC
    když už máte čas mrcasit se s VoIP, tak tohle už neni takovej problém
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    s navigaci do bodu na mape v Nokia Drive – na to jste nekdo neprisel?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ADAMFC: zune mi hlasi, ze telefon je up to date
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MARASAN: pripomen mi, proc nemas 7.8?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MARASAN: pokud mas Nokii, tak ti nic nebrani si to stahnout a pouzivat, jinak asi smula. Ono WP7 je tak na urovni Androidu 1.6 a WP8 na urovni 2.3.3 - uz je to pouzitelne, ale porad je dost co vylepsovat.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NECROMAN: a my s v7.5 muzeme delat co? cekat. on to umel uz muj prvni telefon s fotakem a bluetooth, taknejak samozrejma vec.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MARASAN: posilani pres bluetooth, soubory pres Mass Storage i vlastni melodie WP8 umi, jen tak mimochodem. Na WP7.8 resi posilani pres Bluetooth Nokia aplikace, vlastni melodie v omezene podobe uz WP7.8 take umelo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Promazana offtopic diskuze o VoIP, zajemci necht pokracuji zde:
    [ VoIP telefonie a Skype: Volame pres Internet ]
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: Ano ano, proto furt říkám že je to skvělý telefon pro ty lidi co doteď měli hloupý telefon a přechází na smartphone a doporučil bych ho svým rodičům i prarodičům. A Microsoft v tomhle může získat výhodu protože by si mohl ukousnout dost velkou část toho cca 50% koláče dosud hloupých telefonů.
    Ale co já tedy cítím je že se s WP pořád jakoby nepočítá. Nikdo ten systém nebere vážně a je ignorován.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam