• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HTC 8X s Windows Phone 8 zlevňuje, pořídíte jej už od 7 200 Kč - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/bleskovky/htc-8x-s-windows-phone-8-zlevnuje-poridite-jej-uz-od-7-200-kc-4799?sc=1#komentar-51713
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    RENDALF: Však o "patro" níž píše že má Ativ S (Samsung).
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    PEPPE_LOPEZ: ja zil v tom, ze nokia s WP8 ma klasicky nokia mapy...omyl?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Jedine cekat, az bude Nokia drive dostupna v CR.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Asi nikdo neví , a tip na navigaci zdarma na WP8, nebo nějakej odkaz jak nainstalovat nejakou placeou zdarma :-)
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Neví někdo proč se mi vypíná samsung ativ S , doinstalován skype , potom i odinstalován , ale stále se mi to stává.
    PADRTA
    PADRTA --- ---
    dík za info,nepátral jsem na netu.na účtu bylo,že stál 5000 tak mi to přišlo adekvátní.
    Známý ho potřebuje prodat
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PADRTA: novou lze sehnat za 3 tisice, tak doporucuji upravit nabidku :)
    Nokia Lumia 610 od 3 078 Kč - Heureka.cz
    http://mobilni-telefony.heureka.cz/nokia-lumia-610/
    ESY
    ESY --- ---
    PADRTA: realna cena je tak 1.5
    TWARR
    TWARR --- ---
    PADRTA: nova stoji tri a pul, takze jestli to co uvadis je cena prodejni, tak hodne stesti.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    DWAY: Router je v tomhle naprosto marný. Nicméně podlehl jsem nutnosti a pořídil wi-fi do USB. Ve finále jsem to přeměnil na výhodu, koupil dvě a z jednoho mobilního netu si zahrajeme oba. Ona má sice v telefonu vlastní, ale její tarif je snad jen na 1GB, takže to je lepší si nechat na takové to brouzdání v na cestách po městě. Já mám neomezená data, takže je mi to jedno.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ETHAN: prave, ze koupe te wifi karty stoji za to, abys nemusel prehazovat simku :) Ano chapu, ze by to MS mel umet, ale bohuzel neumi. Takze, bud muzes nadavat a nehrat, nebo travit cas prehazovanim simky, nebo si holt povzdechnout, jaci to jsou curaci, a koupit si ti wifi kartu.

    Jeste me napadlo kouknout jestli tvuj router neumi chytat signal z wifi...
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    MAGE: HTC 8X
    MAGE
    MAGE --- ---
    ETHAN: mas nokii?
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    MAGE: Tohohle jsem si poslechl, zaradoval se, zkusil, vzdal to a napsal sem. Tenhle postup totiž po tom prvním kódu ukáže servisní menu na testování světel a vibrací a tím to končí.
    MAGE
    MAGE --- ---
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Zdarvím, koupil jsem si Samsung ATIV S a pokouším se nastavit pracovní email, na serveru nám běží Kerio Connect (Kerio outlook conector v.8) . Neustále mi to vyhazuje chybu 85010001 , neví někdo ?
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    MAGE: Ne, mám normální internet přes optiku, rychlost up i down skvělá. Ale bohužel v posledních asi 14 dnech se několikrát stalo, že někdo tu síť tak zahltil, že to kopalo z online her, případně to lagovalo tak, že se to prostě nedalo hrát. Problém řeší, ale ještě se jim to nepodařilo. V telefonu mám internet bez omezení (haha, ale tak víme, o čem je řeč), takže mě logicky napadlo, že nemusím ve chvíli, kdy se problém objeví, jen sedět se založenýma rukama, ale můžu v klidu hrát dál. Mám ověřené z dřívější doby, že ten telefon to v pohodě utáhne tak, jak je třeba. Jenže ouha, můj nový telefon to neumí. A ten starý je zase příšerný křáp, do kterého se mi nechce přendavat simku a ještě kvůli němu instalovat iTunes, protože bez toho malware nefunguje tethering po kabelu.
    MAGE
    MAGE --- ---
    ETHAN: to by me docela zajimal ten use case, ty pouzivas mobilni internet v mobile jako hlavni pristup k Internetu pro desktop?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam