• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    RAINBOF: je to windows mobile, ne windows phone a patri to pak pocitam sem - [ Windows mobile ]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ADAMFC: jasne je v nem WM6 a neni to windows mobile.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    RAINBOF: neni ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: proc? je to windows phone.
    MAGE
    MAGE --- ---
    PETINY: asi spatne vyznelo, jasny ze davat do slozek dle interpret/album/ ale delat si slozku pro to co chci poslouchat treba pri behu, nebo v buse atd. je hloupost a je lepsi si udelat tematickej seznam.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    jeste mi chybi dve veci - naka aplikace, ktera by na live tile zobrazovala graf teplot a srazek, existuje? plus weather na.lockscreenu. a prehravac hudby, kterej se orientuje v normalni souborovy strukture a ne pres id3 tagy.
    PETINY
    PETINY --- ---
    "filtrovat skladby dle slozek je jen pro lidi co maj bordel v mp3, neni v tom zadna vyhoda, lepsi je delat si seznamy"
    unbook
    DIM_
    DIM_ --- ---
    VECTOR: cg transit nebo wmm jizdni rady
    cg transit ale prej na win8 haluzi, tak nevim. ja pouzivam wmm
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    tak uz mam tu lumii.. chci se zeptat ale jestli existuje naka adekvatni aplikace jako nahrada za Pubtran z androidu.
    MAGE
    MAGE --- ---
    PETINY:
    - posouvani skladby: staci drzet zmackle sipky pro dalsi/predchozi skladby
    - filtrovat skladby dle slozek je jen pro lidi co maj bordel v mp3, neni v tom zadna vyhoda, lepsi je delat si seznamy
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PETINY: tak hudbu muzes posouvat i v defaultni aplikaci a prehravani podle slozek, to by se celkem hodilo, ale mam takovy pocit, ze WP se drzi bohuezl jen prehravani podle ID3 tagovanych skupin (autor, album, atd.)
    PETINY
    PETINY --- ---
    NECROMAN: no navíc to mělo asi všechno - ten defaultní přehrávač je k smíchu. Jetaudio má i v základní verzi poměrně dost sofistikovaný nastavení zvuku. Ale hlavně:
    - v režimech filtrování hudby můžeš lézt do složek, ve kterých jsou fyzicky zkopírovaný a přehrávat to z nich.
    - můžeš posouvat skladbu dopředu/dozadu :)
    Já nevim, jsou to fakt takový základní věci, docela mě zaráží, že tam nejsou.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RAINBOF: obavam se, ze v dizkusi o Windows Phone ti s timto neporadime :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mam glofish X650 a behem startu se zasekne. ukaze se logo verze A42 pod tim datum a dal to nic nedela. Slo by to nejak prehrat ?
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: jet audio je equalizer pokud se nepletu....
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PETINY: tipuji ze ne. Nebo co to JetAudio vlastne umelo navic proti beznemu prehravaci hudby a bez ceho se neobejdes?
    PETINY
    PETINY --- ---
    čau,
    mám HTC Rio a zajímá mě jedna věc - na androidu jsem poslouchal muziku přes JetAudio. Tenhle telefon má sice nějaký Beats Audio, to ale funguje na principu on/off a je tam spíš pro srandu králíkům. Je nějaká appka jako JetAudio i na tenhle telefon?
    Díky
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Tam bych to cekal, ale on ma 8.
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: ja tam mam logo taky 7.8
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CRAZY_IVAN: Nechapu, ze tam mas to logo bingu na lockscreenu. Ja si zrovna tipnul stejny pozadi jako ty, ale logo tam nemam.. mozna to je vyply diky tomu pocasi? To se mi nezda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam