• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    potvfrzuji, ze to funguje a dekuji Ivanovi .-)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    prý se nezobrazuje obrázek - tak pro ty co nevědí:
    zmačkni a drž volume down a power button na 10-12 sekund
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    FURRYK: zkus soft reset


    FURRYK
    FURRYK --- ---
    tak me dneska rano 920 zamrzla a kdyz se vypla, tak nejde nahodit (mel jsem ji pres noc na nabijecce, rano koukam, proc mi nezvonil budik, tam zamrzle okno s budikem a telefon nereagoval na zadne tlacitko ani dotyk ) .... ma nekdo podobnou zkusenost? nejaka rada co s tim?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: ze bych se poprvy v zivote nechal urvat na nokii?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pekny kousek!
    Nokia Lumia 925 review | The Verge
    http://www.theverge.com/2013/6/13/4422176/nokia-lumia-925-review
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MAGE: jo, to je dost mozny, ze se stane :))
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    VECTOR: jo, je to naprosto normalni
    MAGE
    MAGE --- ---
    VECTOR: to je bohužel jeden z jevů indukčního nabíjení. Nevím zrovna jak u Qi, ale obecně jsem četl že ztráta je až 50%. Vůbec bych se tak nedivil kdyby to EU v budoucnu zakázala jak obyčejné žárovky =)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdo mate bezdratovou nabijecku - taky vam telefon pri nabijeni tak hrozne topi?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VECTOR: jojo, otec si ty dvě nabíječky taky vychvaluje :)

    to restartování... zkus aktualizovat všechny aplikace a zkus jestli na telefon nejsou systémové aktualizace
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    CRAZY_IVAN: zahrivani s restartovanim nesouvisi u me, asi spis jen ten telefon moc pevne drzim :)

    jinak bezdratovy dobijeni je super, na druhou stranu si rikam, ze bych ho chtel mit vsude - v praci, u postele, na psacim stole, a silim z toho ze to nejde z financniho hlediska :D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VECTOR: jsem to tu ještě psal to s tim fatboyem :) CRAZY_IVAN

    zahřívání akorát když pařim nějakou hru, ale nikdy tak, aby se mi z toho restartnul telefon... občas se mi restartoval, když jsem ho měl novej - po jedný tý aktualizaci firmware už to bylo ok

    otci taky blbla a to měl novou z O2 nedávno - např. foťák mu vůbec nešel a blbnul a taky se mu semtam restartovala - pomohlo aktualizovat aplikace přes marketplace, pak šlo vše ok - evidentně tam nějaká aplikace dělala problémy
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Tak uz mam i tu bezdratovou nabijecku - konkretne Fatboy, ale dost me zklamala. Je to vlastne jen obal na tu zakladni Nokia nabijecku, navic nabijeni funguje jen z te "ploche" strany, takze nabijecku mate na stole tvrdym nahoru a mekkym dolu.
    Ale chci se zeptat - mate nekdo s lumii 920 zkusenosti, ze se az moc zahriva?

    ja kdyz neco delam dyl nebo hraju, tak fakt topi. a mam ji tri dny a zatu dobu se mi dvakrat samovolne, nez jakekoli priciny, restartovala. (nastesti restart u wp8 trva asi tretinu casu co u androida :), lec trapi me to
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vysel update Windows Phone Toolkitu, kdo ho pouzivate:
    The Windows Phone Toolkit - Home
    http://phone.codeplex.com/
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MAGE: No jako myslim že neni :) Ale na iOS jsem to taky nikdy nepotřeboval.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: majitele Lumie 900 mohou jen tise zavidet :D
    MAGE
    MAGE --- ---
    DAN_F: je fakt ze u systemu ktery ti nedovoli spustit vic jak 5 aplikaci zaroven to asi neni potreba =)
    btw iOS7 je i pro iPhone 4, bezmala 3 roky stary telefon, ktery tak ma 4 major verze, tomu rikam podpora...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MAGE: Tak zabití aplikace je u systému, který si sám spravuje běh aplikací na pozadí, trochu k ničemu. Nicméně jsem to hodnotil z hlediska designu a ergonomie, ne funkcionality.
    MAGE
    MAGE --- ---
    DAN_F: aspon tam maji i "zabiti" aplikace narozdil od WP kde je to uplne k nicemu
    ADAMFC: slide to answer je i u zamknuteho WP pokud se nepletu
    Jinak minimalismus iOS7 me neprijde tak strohy jako u WP a je bohatsi na variace nez jen ojete dlazdice/seznamy a scroll do strany.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam