• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vysel update Windows Phone Toolkitu, kdo ho pouzivate:
    The Windows Phone Toolkit - Home
    http://phone.codeplex.com/
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MAGE: No jako myslim že neni :) Ale na iOS jsem to taky nikdy nepotřeboval.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: majitele Lumie 900 mohou jen tise zavidet :D
    MAGE
    MAGE --- ---
    DAN_F: je fakt ze u systemu ktery ti nedovoli spustit vic jak 5 aplikaci zaroven to asi neni potreba =)
    btw iOS7 je i pro iPhone 4, bezmala 3 roky stary telefon, ktery tak ma 4 major verze, tomu rikam podpora...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MAGE: Tak zabití aplikace je u systému, který si sám spravuje běh aplikací na pozadí, trochu k ničemu. Nicméně jsem to hodnotil z hlediska designu a ergonomie, ne funkcionality.
    MAGE
    MAGE --- ---
    DAN_F: aspon tam maji i "zabiti" aplikace narozdil od WP kde je to uplne k nicemu
    ADAMFC: slide to answer je i u zamknuteho WP pokud se nepletu
    Jinak minimalismus iOS7 me neprijde tak strohy jako u WP a je bohatsi na variace nez jen ojete dlazdice/seznamy a scroll do strany.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CRAZY_IVAN: slide to answer? Good luck
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    CRAZY_IVAN: Jinak zrovna to "multitask" přepínání ve WP je asi vůbec (ergonomicky) nejhorší možný řešení. Proč zrovna tohle se rozhodli řešit stejně, to by mě fakt zajímalo :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    CRAZY_IVAN: Vůbec bych ty dvě věci nesrovnával. Čistě z designového hlediska jsou WP pořád nedosažitelně vpředu. Ten základ metra je kvalitní práce, akorát MS moc neví jak to posunout od toho základního konceptu někam dál. Celkově tak nastává situace, kdy vnitřní logika designu omezuje samotnou použitelnost a funkčnost rozhraní. iOS naopak v té jeho naprosté jednoduchosti a přímočarosti všech paradigmat neomezuje prakticky nic, ale za boha se jim nedaří udělat nic, o čem by se dalo mluvit jako o kvalitním designu. Ta nová verze je sice co do designu krok kupředu, ale pořád je to místy hrozně přepičelý a volezlý (obzvlášť v přímé konfrontaci s těmi designově dospělými WP). Navíc mám pocit, že nejsilnější stránka toho systému – jednoduchost, se začíná pomalu vytrácet. Teď mi přijde škoda, že Nokia neměla šanci víc dělat na Harmattanu, protože řadu věcí se jim tam podařilo vyřešit naprosto geniálně a přitom jsou to úplně jednoduchá, až primitivní řešení. Docela by mě zajímalo, jak by se to rozvíjelo dál a jestli by se ta přímočarost postupem času taky začala rozmělňovat, nebo jestli by se jim to dařilo držet a zlepšovat.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    znovu a lépe :))

    DIM_
    DIM_ --- ---
    CRAZY_IVAN: Au:))) Apple udelal z MS nejvic inovativni firmu soucasnosti:)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    New iOS7 should be instantly familiar… to Windows Phone users | WMPoweruser
    http://wmpoweruser.com/new-ios7-should-be-instantly-familiar-to-windows-phone-users/
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Byl mi do pošty položen dotaz na to, co mam za aplikace, tak tady je

    #2InstaWithLove (k ničemu - hipster fotky od nokia)
    4th & Mayor (foursquare)
    Another Level (vodováha)
    Blink
    Bouřky
    Budíky
    CamWow
    Cinemagraph
    Chytrý fotoaparát
    Dopravní nehoda
    FaceTouch
    Facebook Beta
    Fhotoroom
    Flashlight XT
    gMaps
    Helium
    Here City Lens
    Here Drive+ Beta
    Here maps
    Here transit (celkem k ničemu v čr)
    Hrady a zámky ČR
    iDnes
    Instance
    iVysílání
    Mapy.cz
    mBenzin.cz
    NoiseMeter
    Nokia NFC Writer
    Novinky
    OneNote (je sice předinstalovanej ale používám to hodně, tak to píšu - mam to synchro přes skydrive s onenote v pc)
    Panorama
    PDF Reader
    Photobeamer
    Photosynth
    PianoPhone 7
    Pic Stitch
    Počasí
    Rap Dialer
    Ringtone maker
    Shazam
    Skydrive
    Skype
    SMS jízdenka
    Stopky
    The Verge
    Translator
    Tvůřčí studio
    Viber
    Whatsapp
    Windows Phone News
    MAGE
    MAGE --- ---
    PETINY: jedině z nich asi udělat ten seznam no
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    PETINY: hele resim stejnej problem.

    pokud mas SD kartu, tak tohle by melo zvladat tve pozadavky: http://www.windowsphone.com/.../store/app/ultimate-media-player/05365d8a-e469-4023-b4c7-a69e8a67dd18

    bez SD karty bohuzel nahovno
    PETINY
    PETINY --- ---
    MAGE: jasný, to bylo přesně obsahem toho mýho problému, prostě mám několik interpretů a jejich alba roztříděný po složkách, potud dobrý, ale pak mám složku "mix", kde je já nevim, 300? mp3 od různejch kapel z různejch alb, a tohle když tam člověk nahraje, tak má najednou knihovnu jako kráva a dokud z toho neuděláš ručně playlist, tak s tím v podstatě nemůžeš nijak pracovat, antož to nějak inteligentně přehrát.
    Tak nic :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    RAINBOF: je to windows mobile, ne windows phone a patri to pak pocitam sem - [ Windows mobile ]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ADAMFC: jasne je v nem WM6 a neni to windows mobile.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    RAINBOF: neni ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam