• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    IFEELGOOD:
    ADAMFC: ja 920 kupoval v cervnu a jsem naprosto spokojenej. vypada krasne, ma bezdratovy dobijeni, vydrz s amber updatem je skoro dvojnasobna. oproti 925 vypada mnohem lip, imho. a tezka? jeste nedavno takhle tezky byly vsechny founy .) krom toho clovek si zvykne behem par dni, ja tu vahu uz vubec nevnimam.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IFEELGOOD: pokud chces dobry WP8 za relativne malo penez, tak urcite ano. Pokud ti staci stredni-nizka trida, tak bych bral treba Lumii 620.
    Model 820 nebrat - tezka, tlusta, oskliva.
    Pokud chces to nej, tak si dobrej Lumii 925 - lehka, pekna a s jeste lepsim fotakem.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    IFEELGOOD: do tý bych nešel
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    tak co, mám koupit Lumii 920 nebo ne ? :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: idiot, plž "pošlete nám stížnost"
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: nemam ;)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: napsat Nokii? Zkus si to :):)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ADAMFC: Dopravni info (plynulost dopravy, ne info o pracech na silnici atd) poskytuje v CR firma CE-Traffic. Muzes jim napsat:) Nebo Nokii:))
    Dopravní nehody, dopravní zpravodajství a informace
    http://doprava.idnes.cz/#doprava-top
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: no jasny.. To mi jebe právě. Neni nějaký info, jestli to bude?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ADAMFC: Nokia v CR nema dopravni info (pokud vim). Nebo to nezohlednuje obecne nikde?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    mně funguje normálně. Jen mě teda sere, že to nezohledňuje vůbec dopravu. To je zlo
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    FURRYK: taky mam pocit, že od neBeta navigace se občas zasekne a naviguje opožděně (vůbec) třeba chvilku bohužel nevim co s tim a jak to řešit
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    nemate nekdo problem s navigaci? .... Lumia 920 .... posledni dobou se mi pripoji kdyz to zapnu, ale jakmile nastavim cil a dam start, tak mi jen vyhledava GPS signal ..... kdyz ji vypnu a zapnu, tak se mi zmeni pozice na aktualni, ale po odstartovani mi zas hlasi ze hleda GPS signal .... ma nekdo podobnou zkusenost a jka to resil?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CERMINEK: maximalne nejaky security update, urcite bych necekal nejake nove funkce.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CERMINEK: Nutny poridit WP8.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Mám dotaz, jelikož tu informaci nemohu nikde najít... Bude na WP7.8 ještě nějaký update, nebo je nutné pořídit telefon s WP8?
    ESY
    ESY --- ---
    MAGE: to je o pragramatorech co bouchaj aplikace, ne systemu..
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: aha a to se stává často to padání? Osobně mě tohle u 7.x dost štve a trošku tak ty aktivní dlaždice ztrácí smysl.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: neni. U WP8 se background agent spousti nekonecne dlouho, POKUD je pro danou aplikaci pripnuta nejaka aktivni dlazdice, nebo ten agent updatuje lockscreen.
    Samozrejme pokud Background agent nekolikrat po sobe spadne, nebo prekroci memory limit, tak ho system stopne.
    MAGE
    MAGE --- ---
    Mohu se zeptat majitelů WP8 jestli je furt potřeba každých pár dní (14?) spustit aplikaci aby se nepřestala obnovovat data v dlaždicích?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VECTOR: update kabelem neni standardni pro koncove uzivatele, ale jen pro servisy, pokud myslis Nokia Care Suite. OTA updaty jsou standardni a tam se o data neprichazi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam