• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IFEELGOOD: pokud chces dobry WP8 za relativne malo penez, tak urcite ano. Pokud ti staci stredni-nizka trida, tak bych bral treba Lumii 620.
    Model 820 nebrat - tezka, tlusta, oskliva.
    Pokud chces to nej, tak si dobrej Lumii 925 - lehka, pekna a s jeste lepsim fotakem.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    IFEELGOOD: při takový rozumný zátěži 24 hodin v klidu. Když bys na tom visel pořád, tak to máš večer vymletý - ale to bys to fakt musel zaplý furt. Ta 920 vydrží i při tý rozumný zátěži hovno.. Když bych tu 925 nechal, tak je tak na 2% za hodinu. Zaplej whats app, pracovní email a dva osobní maily na 30 minutách sync
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    ADAMFC: díky za feedback, touhu po 920 hodím do koše.
    jak dlouho ti vydrží 925 na baterce?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    IFEELGOOD: Lumií je asi 4000 druhů. 920 je velká, těžká, malá výdrž... To už bych si radši vzal tu 820. Co se týče rychloisti, tak jsou ty telefony všechny stejný. To neni jako droid, kdy musíš řešit, co je v tom za střeva, aby to vůbec fungovalo. Tady se liší zpracování, foťák, vzhled... Systém je všude stejnej s tim, že Nokie maj mraky dobrejch aplikací navrh proti ostatní výrobcum. Navíc si myslim, že ostatní výrobci čekali, co udělá MS s Nokií a skoro do tý platformy neinvestovali.

    Já si teď koupil 925 a jsem s ní moc spokojenej. Rozhodně si na iphone ani nevzpomenu
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    ADAMFC: a důvod? Málo muziky za moc peněz? jednojádrový procesor? Moc velká a težká ?
    Tak to mě trošku překvaplio, do mého užšího výběru se dostaly 2 androidy (huawei P6 a D2 a lumia 920) tak jsem trošku doufal že v klubu o WP8 budou všichni Lumii adorovat :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    IFEELGOOD: do tý bych nešel
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    tak co, mám koupit Lumii 920 nebo ne ? :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: idiot, plž "pošlete nám stížnost"
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: nemam ;)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: napsat Nokii? Zkus si to :):)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ADAMFC: Dopravni info (plynulost dopravy, ne info o pracech na silnici atd) poskytuje v CR firma CE-Traffic. Muzes jim napsat:) Nebo Nokii:))
    Dopravní nehody, dopravní zpravodajství a informace
    http://doprava.idnes.cz/#doprava-top
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: no jasny.. To mi jebe právě. Neni nějaký info, jestli to bude?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ADAMFC: Nokia v CR nema dopravni info (pokud vim). Nebo to nezohlednuje obecne nikde?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    mně funguje normálně. Jen mě teda sere, že to nezohledňuje vůbec dopravu. To je zlo
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    FURRYK: taky mam pocit, že od neBeta navigace se občas zasekne a naviguje opožděně (vůbec) třeba chvilku bohužel nevim co s tim a jak to řešit
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    nemate nekdo problem s navigaci? .... Lumia 920 .... posledni dobou se mi pripoji kdyz to zapnu, ale jakmile nastavim cil a dam start, tak mi jen vyhledava GPS signal ..... kdyz ji vypnu a zapnu, tak se mi zmeni pozice na aktualni, ale po odstartovani mi zas hlasi ze hleda GPS signal .... ma nekdo podobnou zkusenost a jka to resil?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CERMINEK: maximalne nejaky security update, urcite bych necekal nejake nove funkce.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CERMINEK: Nutny poridit WP8.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam