• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ode dneska jde nainstalovat GDR2 + Amber update na Lumie 620. Zaktualizovali jsme jednu, co mame v praci an testovani a testerovi uz se dokazala nekolikrat sama restartovat, a po hardresetu se mu i brickla a pomohl az tlacitkovy trojhmat. Nemate s tim nekdo podobne problemy?
    VIK
    VIK --- ---
    NECROMAN: Mám 820, těžší je asi tak o plátek salámu, vůbec to neregistruju. Design se mně líbí, ale to je samozřejmě subjektivní. A oproti 920 je rozhodně lepší poměr cena/výkon.
    ESY
    ESY --- ---
    NECROMAN: mas to tam
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Podporte prosim tento muj ticket na Visual Studio uservoice, diky :)
    Make WinRT API usable in Portable Class Libraries targeting Windows 8 and WP8 – Customer Feedback for Microsoft
    http://visualstudio.uservoice.com/...ions/4443287-make-winrt-api-usable-in-portable-class-libraries-
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Mám otázečku k IMAP mailu ve WP7.8... Je někde nějaká možnost, jak změnit IMAP složky, všude mám nějaké nastavené, jen telefon mi vytváří nové...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LACHAUER: U větščiny aplikací existuje verze jak pro Android, tak pro WP. Alespoň u těch, co používám já...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Prosím vás, existuje nějaká stránka, kde se dají při přechodu z androidu na wp přehledně vyhledat alternativy jednotlivých programů? Switch to windows mi nejak nejde stáhnout
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Děkuji za rady, možná fakt přece jen ten W8 v telefonu zkusím :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: jestli amber pomoh, to sem nevěděl. Ta 925 se mi líbí víc. Za 450 mam kryt, kterej to bezdrátový nabíjení dělá taky a používam to jen v autě. Ale jak řikam - to je fakt jen otázka priorit. WP jsou ve všem stejný a s nima jsem spokojenej
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    IFEELGOOD:
    ADAMFC: ja 920 kupoval v cervnu a jsem naprosto spokojenej. vypada krasne, ma bezdratovy dobijeni, vydrz s amber updatem je skoro dvojnasobna. oproti 925 vypada mnohem lip, imho. a tezka? jeste nedavno takhle tezky byly vsechny founy .) krom toho clovek si zvykne behem par dni, ja tu vahu uz vubec nevnimam.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IFEELGOOD: pokud chces dobry WP8 za relativne malo penez, tak urcite ano. Pokud ti staci stredni-nizka trida, tak bych bral treba Lumii 620.
    Model 820 nebrat - tezka, tlusta, oskliva.
    Pokud chces to nej, tak si dobrej Lumii 925 - lehka, pekna a s jeste lepsim fotakem.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    IFEELGOOD: při takový rozumný zátěži 24 hodin v klidu. Když bys na tom visel pořád, tak to máš večer vymletý - ale to bys to fakt musel zaplý furt. Ta 920 vydrží i při tý rozumný zátěži hovno.. Když bych tu 925 nechal, tak je tak na 2% za hodinu. Zaplej whats app, pracovní email a dva osobní maily na 30 minutách sync
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    ADAMFC: díky za feedback, touhu po 920 hodím do koše.
    jak dlouho ti vydrží 925 na baterce?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    IFEELGOOD: Lumií je asi 4000 druhů. 920 je velká, těžká, malá výdrž... To už bych si radši vzal tu 820. Co se týče rychloisti, tak jsou ty telefony všechny stejný. To neni jako droid, kdy musíš řešit, co je v tom za střeva, aby to vůbec fungovalo. Tady se liší zpracování, foťák, vzhled... Systém je všude stejnej s tim, že Nokie maj mraky dobrejch aplikací navrh proti ostatní výrobcum. Navíc si myslim, že ostatní výrobci čekali, co udělá MS s Nokií a skoro do tý platformy neinvestovali.

    Já si teď koupil 925 a jsem s ní moc spokojenej. Rozhodně si na iphone ani nevzpomenu
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    ADAMFC: a důvod? Málo muziky za moc peněz? jednojádrový procesor? Moc velká a težká ?
    Tak to mě trošku překvaplio, do mého užšího výběru se dostaly 2 androidy (huawei P6 a D2 a lumia 920) tak jsem trošku doufal že v klubu o WP8 budou všichni Lumii adorovat :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    IFEELGOOD: do tý bych nešel
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    tak co, mám koupit Lumii 920 nebo ne ? :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: idiot, plž "pošlete nám stížnost"
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DIM_: nemam ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam