• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: "kdyz to spravne zaklapnu" .))

    CES 2014: Lenovo ovládlo první přehlídku nových produktů novou Yogou i tablety s Windows | tech.ihned.cz - Geekosféra
    http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-61523290-ces-20014-lenovo-miix-2-yoga-2

    jj tohle sem myslel.. tak přesně na tohle nemam .)) ale ano, dovedl bych si to u sebe predstavit .)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: jj, to je surface. A Lenovo mii (nebo tak nějak). Mrkni na ihned, bylo to tam dneska. Je to ten druhej na tom videu
    MAGE
    MAGE --- ---
    HAWLIS: no pro mě by dávalo smysl mít doma a v práci externí monitory+klávesnice+myši a vždy tam jen plnotučnej(x86) tablet připíchnout ať už kabelem nebo bezdrátově.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    MAGE: ja mel na mysli kombinaci laptopu a tabletu. tzn otevru notas a vezmu do ruky jen display. to mi prijde jako fajn vec.
    ale uz i samotnej tablet s W8 je mi sympatictejsi nez cokoliv od applu nebo stroje s androidem...
    DIM_: dam vedet, az mi to vratej ze servisu, jak to dopadlo.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    HAWLIS: Mne 920 ztraci signal furt. Vicemene pravidelne po nejakym hovoru musim restartovat. Do dalsiho hovoru to vydrzi. Urcite to bude SW problem, ale to je mi platny.. chci jit reklamovat.
    http://news.softpedia.com/...agued-with-Connectivity-Issues-after-1308-Firmware-Upgrade-343198.shtml
    MAGE
    MAGE --- ---
    HAWLIS: http://myego.cz/item/zapomente-na-ios-i-android-poridte-si-8-tablet-s-windows
    a na CES predstavilo Lenovo dokonce jeste neco novejsiho
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: dokazal bych si asi najit cestu k tabletu, kterej by PLNĚ nahradil pocitac, nebo aspon bych se citil jako ve W8.. ale nedokazu si nejit cestu k applu, kdyz jsem to nikdy nepouzival (ani telefon, ani stolni pocitat ani notas... vlastne jsem mel asi tyden iPod a sel jsem to vratit... nic jinyho). ale libi se mi treba stroj co ma znamej (lenovo tusim?) notas, ale vezmes si display do ruky a mas z toho tablet.. W8. pohoda.. ale cenove mimo moje relace,)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: já tablet využívam místo noťasu. Od doby, co mam tablet, tak domu noťas taham jen minimálně. Teď už 14 dní vymejšlim, jak sehnat Surface 2 (tu RT verzi), abych se moh zbavit těch apple omalovánek. A to je ten správnej hell. 64GB verzi maj akorát v UK MS storu a tam to nekoupim, protože nemam UK platební kartu.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: uvidim az po navrau ze servisu..

    servis - ztracel se mi signal, nebo i kdyz byl signal, nedalo se mi vetsinu dne dovolat ani sem si nezavolal ja. stalo se vam to nekdy? na krame rikal typek ze se s tim jeste nesetkal..

    máte někdo zkusenost s H-Mobil na korunní v praze? ja tam 920 poridil za super love pred vanocema a trochu jsem mel strach jak to bude s reklamaci atp.. a typek super v pohode, rozumi veci (coz se neda rict u pracovniku na prodejnach operatoru!!!) a dokud bude H-mobil fungovat, nepujdu jinam. super zkusenost.

    btw videl jsem vystavenou 1520.. mel jste to nekdo v ruce? me to prijde jako telefon uz prehnany.. to neni ani do kapsy, ani do ruky.. a jako tablet zase maly.. krome toho jsem dodnes nevymyslel k cemu bych vyuzil tablet...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: mne se v te nabidce 4g objevilo az pri apdejtu na GDR2.
    MAGE
    MAGE --- ---
    PANORAMIX: Na macovem iTunes v poho, ale zalezi co vsechno mas na mysli
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Dotaz k LTE. na moji 920 v nastaveni vidím highest speed jen 3G. Pritom simku od vodafonu mam LTE.. víte pls někdo co s tím? Řešilo se tu bud tady nebo jsem četl článek ze Nokia LTE v Čechách blokovala softwarove, ale mam pocit ze to už dnes neplatí.... Dik
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Čau, používáte někdo iTunes na synchronizaci dat s Nokií? Je to dobrý, zlý nebo dokonce neetický? :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: to jo, ale SIMku musíš mít na to LTE. Mně to taky 925 nabízí, ale SIMku na to nemam
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: U toho LTE jeste musis mit nejak to pasmo ne? Nevim jake Lumia 925 podporuje.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: me to prave prislo divne. Kazdopadne Lumia 925 nabizi v moznostech datovych prenosu 2G/3G/4G na rozdil od HTC 8X, co jsem nedavno prodal. Mozna by stalo za to zeptat se Vodafonu.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: jo a někde sem čet, že na to musíš mít SIMku - třeba Vodafone je začal vydávat až někdy v srpnu nebo kdy
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: tak to jsem necekal, ze i 3G/HSPA+ umi dat 21 Mb/s, tak LTE mi teda jeste nefunguje :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: já mel problém jen jednou - když rozjel Stream mnovou obilní verzi. Jinak jsem s nim spokojenej
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN:
    3G HSPA+ až 21,6 Mb/s
    3G HSPA+ DC až 43,2 Mb/s
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam