• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Nokia Black: Přehled vylepšení v následující aktualizaci od Nokie - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/clanky/obecne/nokia-black-prehled-vylepseni-v-nasledujici-aktualizaci-od-nokie/
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VECTOR: Asi blbě, no. Na N9 se mi podařilo nashromáždit asi 3, z nich největší je skoro 2 cm dlouhá. Na nic to ale nemá vliv a tím že je to vzadu to ani nemám na očích, takže pohoda. Až to bude neúnosný, překrytuju jí do nového a uložím do sbírky designových skvostů :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    DAN_F: mozna mi upadl, ale nejsem si toho moc vedom. zkratka kolem cocky aparatu jsou jako vlas uzke prasklinky. sem si rikal, ze treba nejaka vada materialu, ale to bych asi neuhadal..
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VECTOR: Jakože naprasklý z výroby, nebo ti upadl? V obou případech by se ti reklamace uplatňovala poměrně složitě. Jinak výměnou krytu v neautorizovaném servisu přicházíš o záruku.

    Osobně bych to neřešil do konce záruky a pak si to můžeš buď sám, nebo od někoho nechat vyměnit.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    IFEELGOOD: no za tu cenu seženeš lepší věci... např. ten surface. Mrkni, co má Lenovo v portfoliu
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    ADAMFC: možná to low end je, ale pokud na tom zrovna nepotřebuješ fotošopovat a stačí jen MS office, tak to bohatě postačí.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: Ja mam totiz naprasklej kryt kolem cocky fotaku, a nevim jestli to mam jit reklamovat, bejt mesic bez mobilu a pak mi o treba neuznaj, nebo si koupit novej kryt.
    klidne bych nekomu kdo to delal i zaplatil za praci .)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    IFEELGOOD: tak ale to je velkej low-end. Tim bych teda rozhodně noťas nenahrazoval
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    HAWLIS: tak to je Asus Transformer s win 8.1. Před vánoci byla akce, kdy se dal koupit Asus Transformer + Xbox 360 za nějakých 12 000.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DAN_F: zrovna jsme se o tom bavili v tom servise. vsechno by melo jit relativne lehce, ale clovek musi bejt opatrnej na vnitrnosti... jinak ale by to melo bejt bez problemu.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VECTOR: Na 920 by to neměla být žádná věda. Odšroubuješ šrouby, vyndáš a přišroubuješ. Akorát bude asi potřeba "odfénovat" indukční cívku a přendat pár drobností co jsou uchycené na kryt (možná jack, repro, tlačítková membrána).
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    btw. je tu nekdo kdo zkousel (ci umi) menit kryt na l920?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MAGE: super, dik za tip :)

    HAWLIS: ja si chci poridit surface, v breznu letim do usa, tak pokud se do te doby neobjevi neco lepsiho, asi ho vezmu.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: "kdyz to spravne zaklapnu" .))

    CES 2014: Lenovo ovládlo první přehlídku nových produktů novou Yogou i tablety s Windows | tech.ihned.cz - Geekosféra
    http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-61523290-ces-20014-lenovo-miix-2-yoga-2

    jj tohle sem myslel.. tak přesně na tohle nemam .)) ale ano, dovedl bych si to u sebe predstavit .)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: jj, to je surface. A Lenovo mii (nebo tak nějak). Mrkni na ihned, bylo to tam dneska. Je to ten druhej na tom videu
    MAGE
    MAGE --- ---
    HAWLIS: no pro mě by dávalo smysl mít doma a v práci externí monitory+klávesnice+myši a vždy tam jen plnotučnej(x86) tablet připíchnout ať už kabelem nebo bezdrátově.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    MAGE: ja mel na mysli kombinaci laptopu a tabletu. tzn otevru notas a vezmu do ruky jen display. to mi prijde jako fajn vec.
    ale uz i samotnej tablet s W8 je mi sympatictejsi nez cokoliv od applu nebo stroje s androidem...
    DIM_: dam vedet, az mi to vratej ze servisu, jak to dopadlo.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    HAWLIS: Mne 920 ztraci signal furt. Vicemene pravidelne po nejakym hovoru musim restartovat. Do dalsiho hovoru to vydrzi. Urcite to bude SW problem, ale to je mi platny.. chci jit reklamovat.
    http://news.softpedia.com/...agued-with-Connectivity-Issues-after-1308-Firmware-Upgrade-343198.shtml
    MAGE
    MAGE --- ---
    HAWLIS: http://myego.cz/item/zapomente-na-ios-i-android-poridte-si-8-tablet-s-windows
    a na CES predstavilo Lenovo dokonce jeste neco novejsiho
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: dokazal bych si asi najit cestu k tabletu, kterej by PLNĚ nahradil pocitac, nebo aspon bych se citil jako ve W8.. ale nedokazu si nejit cestu k applu, kdyz jsem to nikdy nepouzival (ani telefon, ani stolni pocitat ani notas... vlastne jsem mel asi tyden iPod a sel jsem to vratit... nic jinyho). ale libi se mi treba stroj co ma znamej (lenovo tusim?) notas, ale vezmes si display do ruky a mas z toho tablet.. W8. pohoda.. ale cenove mimo moje relace,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam