• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ESY
    ESY --- ---
    CRAZY_IVAN: nezere to ten battery sense?:D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    a to mam na pozadí povoleno akorát

    battery sense
    facebook beta
    here drive
    instagram beta
    whatsapp

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    nainstaloval jsem si battery sense a po pár týdnech sledování koukám, že mi telefon žere baterku průměrně 6,5% hodina a telefon vydrží průměrně 8 hodin 56 minut

    jsem jedinej co má s L920 takhle mizernej battery lifetime?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: tady je nejaky popis reseni, pry se to deje u aplikaci, ktere na danem zarizeni nemohou byt nainstalovane
    How to Solve the Error 8000ffff when Restoring Windows Phone 8 Apps
    http://www.7tutorials.com/how-solve-error-8000ffff-when-restoring-windows-phone-8-apps
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    muzu pls poprosit nejakou pomoc s timhle? ta chyba 8000ffff me dost stve.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prvni udajny obrazek notifikacniho centra ve WP8.1

    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    už jsem se ptal zde
    [ PHOBOS99 @ LAST.FM / Audioscrobbler - pojďme si vygenerovat Nyx-hitparádu! ]

    ale tady je to možná víc na místě.

    máte nějaký tip na last.fm scrobler na windows phone 8? ideálně zdarma.
    protože mobil s wp8 nemám, jen o něm uvažuji, tak si nemůžu ty aplikace sám vyzkoušet.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: takovych clanku uz bylo, a jeste bude...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: prijde mi, ze si to autor hodne cucal z prstu...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    a hlavně - nestane se to, protože je to komplet proti filosofii MS
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: že je to píčovina. A neni důvod
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KELDA: Tyjo, s těmi je to trochu záhadné. V některých místech fungují naprosto skvěle, jinde mě to žene na opačný konec ulice. Asi záleží na přesnosti zmapování konkrétní lokace, ale postupně se to zlepšuje.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    a dalsi vec s WP8 u me... při obnovení zálohy nejsem uplně spokojenej s výsledkem.... obnovoilo mi to locksceen, nejaky nastaveni co jsem mel, ucty, zpravy, seznam hovoru atp.... ale hlavne jsem to delal kvuli app listu - ten mi to sice v nejake podobne obnovilo ale....

    u hromady aplikaci (a to i u aplikaci primo co puvodne byly defaultne ve WP) to hlasi - attention required, tap here.. a pri kliknuti to hodi chybu.. kod chyby 8000ffff.... nevite pls co s tim? neco jsem si o tom nasel a moc to asi resitelny, ale nicmene me to dost sere... nevim proc to tak je..

    chapu, ze nektery apky od WP byly az po aktualizaci, takze s tim mohl bejt problem, ale udelal jsem aktualizaci a nepomohlo to...

    je to na dalsi reklamaci? .)))
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    jedna pikantnost. co si o tom myslite? narazil jsem na to nahodou...

    Should Microsoft kill Windows Phone and switch to Android? | ExtremeTech
    http://www.extremetech.com/extreme/176264-should-microsoft-kill-windows-phone-and-switch-to-android
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KELDA: já mam plnou verzi a hledá to dokonale (neplacenou verzi sem nikdy neměl)
    KELDA
    KELDA --- ---
    HERE - prosím jen o info k mapám HERE, přesněji k číslům popisným nebo orientačním. Mám pomalé vedení nebo tyto Mapy opravdu mají rozlišení jen na ulice ale ne na čísla domů. Nebo je to funkčnost až placené verze? Děkuji za info
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    PSYSBEE & HAWLIS: Pokud vim, tak to nejde.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    HAWLIS: tak az prijdes na to jak, nenechavej si to pro sebe :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    PANORAMIX: myslim jestli to jde v nastaveni nejak zrusit. abyc mel treba milion aplikaci a nemel pismenka .)
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    HAWLIS: Tak můžeš jednotlivý ty aplikace odinstalovat. Jsou to věci jako Cinemagraph, Creatvie studio, Panorama, Smart cam a Camera
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam