• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: no já teda vidim všude spíš samsung Ativ a ty HTC 8 - tam ta cena totiž spadla na nějaký tři tisíce. Určitě to neni kvůli nokii. Nokii pamatujou lidi, co zažili boom telefonů. Lidi do 25 leti jí tak možná viděj na fotkach a nic moc jim to neřiká - tam žádná nostalgie nehrozí a rozhoduje úplně jiný jednání.

    Nokia telefon s Androidem je podle mě dědictví, který nemělo cenu zastavit. Když to třeba dva roky vyvíjej, tak nemá smysl to měsíc před zahájenim produkce vypínat. To je jako kdyby microsoft začal cpát do surface OSX. Holej nesmysl.

    Mimochodem, já jsem nokii koupil až po velkym velkym váhání, protože sem jí vždycky nesnášel - předevšim kvůli dementnímu ovládání (který všichni zbožňovali)
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: To je o té ceně právě, uvidíme jestli se Apple trhne a zlevní ty Céčka. Jinak problém WP je že je to vlastně jen Nokia a pokud opravdu začne Nokia dělat Androidy tak lidé co si celý život kupovali Nokii možná zvolí tu s Androidem než tu s WP...
    BELO
    BELO --- ---
    PHOBOS99: ScrobbleMe. Nescrobbluje sice on-the-fly jak možná některé android scrobblery, ale zase představa, že mi u poslechu hudby něco ujídá baterku mne taky moc netěší...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    já si výskytu WP všímam hodně a má to mraky študáků a nikoho sem neslyšel remcat - jak spadly ty ceny, tak do toho šla spousta lidí. Rozhodně to má kolem mě víc lidí, než iphone (v práci, v reklamce sem za exota, že sem jim iphone odmít)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CAPTAIN_TACUD: hrozny...

    krome toho - jdou nekde dostupny cisla prodeju noki a wp za posledni rok? ja mam pocit, ze to vidam okolo sebe cim dal casteji a ze s tim jsou lidi spokojeny... takze myslim, ze se to zacina chytat.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CAPTAIN_TACUD: funkční? Uch
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    wtf?
    Jen co patří Microsoftu, Nokia uvede za 14 dnů smartphone s Androidem - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...normandy-a110-s-androidem-d2a-/mob_nokia.aspx?c=A140210_214416_mob_nokia_jm

    sám MIcrosoft si tam dá funkční soft :))))))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prave jsem dostal pozvanku od MS na uzavrene beta testovani WP8.1 SDK!

    Sice to bude pod NDA a leakovat opravdu nebudu moci, da se ale cekat, ze nekdo to ven drive ci pozdeji vypusti :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dotaz na update WP - L920

    po pokusech s obnovenim ze zalohy (kdy jsem i update udelal) jsem hodil stroj do tovarniho nastaveni a pak uz jsem zadnej update nenasel... i kdyz v extras+info mi to pise Lumia Black.. ale urcite to tak neni...

    mate nejaky napady co s tim prosim?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Tipy a triky pro Windows Phone (1) - Úspora baterie - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/clanky/zaciname/tipy-a-triky-pro-windows-phone-1/
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    HAWLIS: zase nejsem takovej idiot, abych tohle nevěděl :)))

    ale když se ti kolikrát telefon vybije aniž bys tři hodiny byl nonstop na netu nebo pařil hodinu nějakou náročnou hru... tak je něco divnýho
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CRAZY_IVAN: co s telefonem delas? pokud klikas na netu, fotis, volas, hrajes hry atp, tak proste dlouho nevydrzi.. to neni jen tvoje baterka, tak to proste je..
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ESY: ne, výdrž baterky jsem měl nahovno dlouhodobě, proto jsem si to nainstaloval
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: to jsem presne cetl... a jediny co z toho vypliva je, ze to resit nejde.. respektive je to navod na to, jak vymazat ty zasekly downloady..
    a prakticky nechapu, co na tom telefonu nejde nainstalovat, kdyz backup jsem delal taky na L920.. a na novy 920 jsem nainstaloval update, a porad to nejde..
    takze nechapu kde je problem..
    ESY
    ESY --- ---
    CRAZY_IVAN: nezere to ten battery sense?:D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    a to mam na pozadí povoleno akorát

    battery sense
    facebook beta
    here drive
    instagram beta
    whatsapp

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    nainstaloval jsem si battery sense a po pár týdnech sledování koukám, že mi telefon žere baterku průměrně 6,5% hodina a telefon vydrží průměrně 8 hodin 56 minut

    jsem jedinej co má s L920 takhle mizernej battery lifetime?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: tady je nejaky popis reseni, pry se to deje u aplikaci, ktere na danem zarizeni nemohou byt nainstalovane
    How to Solve the Error 8000ffff when Restoring Windows Phone 8 Apps
    http://www.7tutorials.com/how-solve-error-8000ffff-when-restoring-windows-phone-8-apps
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    muzu pls poprosit nejakou pomoc s timhle? ta chyba 8000ffff me dost stve.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prvni udajny obrazek notifikacniho centra ve WP8.1

    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    už jsem se ptal zde
    [ PHOBOS99 @ LAST.FM / Audioscrobbler - pojďme si vygenerovat Nyx-hitparádu! ]

    ale tady je to možná víc na místě.

    máte nějaký tip na last.fm scrobler na windows phone 8? ideálně zdarma.
    protože mobil s wp8 nemám, jen o něm uvažuji, tak si nemůžu ty aplikace sám vyzkoušet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam