• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    jinak pls vite nekdo co s tim? --> HAWLIS dík
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dotaz na update WP - L920

    po pokusech s obnovenim ze zalohy (kdy jsem i update udelal) jsem hodil stroj do tovarniho nastaveni a pak uz jsem zadnej update nenasel... i kdyz v extras+info mi to pise Lumia Black.. ale urcite to tak neni...

    mate nejaky napady co s tim prosim?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Tipy a triky pro Windows Phone (1) - Úspora baterie - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/clanky/zaciname/tipy-a-triky-pro-windows-phone-1/
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    HAWLIS: zase nejsem takovej idiot, abych tohle nevěděl :)))

    ale když se ti kolikrát telefon vybije aniž bys tři hodiny byl nonstop na netu nebo pařil hodinu nějakou náročnou hru... tak je něco divnýho
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CRAZY_IVAN: co s telefonem delas? pokud klikas na netu, fotis, volas, hrajes hry atp, tak proste dlouho nevydrzi.. to neni jen tvoje baterka, tak to proste je..
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ESY: ne, výdrž baterky jsem měl nahovno dlouhodobě, proto jsem si to nainstaloval
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: to jsem presne cetl... a jediny co z toho vypliva je, ze to resit nejde.. respektive je to navod na to, jak vymazat ty zasekly downloady..
    a prakticky nechapu, co na tom telefonu nejde nainstalovat, kdyz backup jsem delal taky na L920.. a na novy 920 jsem nainstaloval update, a porad to nejde..
    takze nechapu kde je problem..
    ESY
    ESY --- ---
    CRAZY_IVAN: nezere to ten battery sense?:D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    a to mam na pozadí povoleno akorát

    battery sense
    facebook beta
    here drive
    instagram beta
    whatsapp

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    nainstaloval jsem si battery sense a po pár týdnech sledování koukám, že mi telefon žere baterku průměrně 6,5% hodina a telefon vydrží průměrně 8 hodin 56 minut

    jsem jedinej co má s L920 takhle mizernej battery lifetime?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: tady je nejaky popis reseni, pry se to deje u aplikaci, ktere na danem zarizeni nemohou byt nainstalovane
    How to Solve the Error 8000ffff when Restoring Windows Phone 8 Apps
    http://www.7tutorials.com/how-solve-error-8000ffff-when-restoring-windows-phone-8-apps
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    muzu pls poprosit nejakou pomoc s timhle? ta chyba 8000ffff me dost stve.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prvni udajny obrazek notifikacniho centra ve WP8.1

    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    už jsem se ptal zde
    [ PHOBOS99 @ LAST.FM / Audioscrobbler - pojďme si vygenerovat Nyx-hitparádu! ]

    ale tady je to možná víc na místě.

    máte nějaký tip na last.fm scrobler na windows phone 8? ideálně zdarma.
    protože mobil s wp8 nemám, jen o něm uvažuji, tak si nemůžu ty aplikace sám vyzkoušet.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: takovych clanku uz bylo, a jeste bude...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: prijde mi, ze si to autor hodne cucal z prstu...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    a hlavně - nestane se to, protože je to komplet proti filosofii MS
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: že je to píčovina. A neni důvod
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KELDA: Tyjo, s těmi je to trochu záhadné. V některých místech fungují naprosto skvěle, jinde mě to žene na opačný konec ulice. Asi záleží na přesnosti zmapování konkrétní lokace, ale postupně se to zlepšuje.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    a dalsi vec s WP8 u me... při obnovení zálohy nejsem uplně spokojenej s výsledkem.... obnovoilo mi to locksceen, nejaky nastaveni co jsem mel, ucty, zpravy, seznam hovoru atp.... ale hlavne jsem to delal kvuli app listu - ten mi to sice v nejake podobne obnovilo ale....

    u hromady aplikaci (a to i u aplikaci primo co puvodne byly defaultne ve WP) to hlasi - attention required, tap here.. a pri kliknuti to hodi chybu.. kod chyby 8000ffff.... nevite pls co s tim? neco jsem si o tom nasel a moc to asi resitelny, ale nicmene me to dost sere... nevim proc to tak je..

    chapu, ze nektery apky od WP byly az po aktualizaci, takze s tim mohl bejt problem, ale udelal jsem aktualizaci a nepomohlo to...

    je to na dalsi reklamaci? .)))
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    jedna pikantnost. co si o tom myslite? narazil jsem na to nahodou...

    Should Microsoft kill Windows Phone and switch to Android? | ExtremeTech
    http://www.extremetech.com/extreme/176264-should-microsoft-kill-windows-phone-and-switch-to-android
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam