• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    SWAMP_ASS: Hardreset je trochu tvrdy ne? Tu SDkartu jsem zkousel zformatovat v telefonu ale dela to porad, jedna mp3 je tam normalne treba 3-5x v seznamu skladeb, nechapu. mimochodem ten integrovanej prehravac je pekne debilni sam o sobe.
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Problém s SD kartou, zformatuj ji, s kartou uvnitr loupni hardreset telefonu a bude vše v cajku, sam jsem takto resil...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: me vymena simky, ani pouzivani 2G nepomohlo. a v servisu si taky nepomohli - pry problem na desce. a ano, byt mesic bez lumie, to bych uz znova nechtel absolvovat. proto jsem pri druhy reklamaci poridil nejlevnejsi moznost (tusim 520) a pak to dal pritelkyni. a tedko s 925 bych uz taky mel davno jit na reklamaci, ale resim prave problem, byt mesic bez svyho mobilu.. to je jak za trest.. ))
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ale jak to tu ctu, treba je to fakt problem simky...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HAWLIS: ja to nechci reklamovat, byl bych mesic bez mobilu, a verim, ze je to softwarovej problem, driv to nedelalo. navic fakt pomohla rada dat si 2G pripojeni, pak to signal neztraci. takze kdyz fakt musim bejt na prijmu a cekam hovory, zmenim na 2g, jinak blazene jedu na 3g, ktere sice blbne jen nekdy, ale casto v tech nejblbejsich chvilich...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VECTOR: měl jsem stejnej problem s 920. (simka vodafone s lte.. ale nemyslim ze to hralo roli).. reklamace, mesic to tam meli, nevyresili a vratili love. tedko mam 925 a je to v pohode. sice mam pocit, jako by to melo spatnej prijimac signalu, ale protoze casto signal nemam, nebo je slabej, ale neni to tak hrozny jako u toho problemu s 920. a vzdy kdyz volam, tak si signal najde a kdyz vola nekdo me, tak se dovola temer vzdy.
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    CAPTAIN_TACUD: tak to máš divný, mě se všechny videa ukazují jen 2x :)
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    nemate nejakej tip na appku prehravajici streamy? m3u?
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Mam dotaz, proc se mi kazdej Mp3 soubor nahrany do adresare na telefonu ukazuje v prehravaci 3x az 5x?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DWAY: to ja taky, ale uplne se vidim jak na to zapomenu a budu si na cestach chtit neco pustit ;/

    ozkouseny 3notepady a zadnej to neumi ;/
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    Ahoj

    organizace letošního MSFestu je již v plném proudu. Pokud máte kdokoliv náměty / feedback co udělat jinak, jak byste si to představovali, ... Ocením veškeré komentáře (klidně pošta). Ankety o témata ještě proběhnou, spíše mne momentálně zajímají věci ohledně organizace:
    - raději deepdive přednášky
    - prodloužit délku jednotlivých slotů
    - větší doprovodný program (náměty?)
    - ...

    Díky

    P.s.: letos se potkáme v Praze, Brně a možná Bratislavě
    SKIX28NZ
    SKIX28NZ --- ---
    CRAZY_IVAN: No takhle, jistej si uplne nejsem jestli se mi vsichni dovolaj ale to by mi snad prislo jako upozorneni od vodafonu ze zmeskanej hovor ne?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    SKIX28NZ: já mam právě zkušenost, že se mi občas i někdo nedovolá...

    zkus mít na nějakou dobu 2G
    SKIX28NZ
    SKIX28NZ --- ---
    VECTOR: Stává se mi to taky, kdyz chci volat tak nevytoci, kdyz pisu sms tak: odeslani se nezdarilo. Simku mam celkem novou tak pul roku, mozna min. Taky Vodafone...uz me to pekne s.re, stesti ze prichozi sms a volani to nijak nepostihlo.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    btw. proc ma tenhle klub povolenej externi pristup?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    CRAZY_IVAN: to je zajimavy. ja mam pocit, ze se to zacalo dit pote, co jsem updatovat Network+ aplikaci. Co se tyce baterie, tak mi ji bezkonkurencne nejvic zere browser, ale i to muze souviset s datovym pripojenim, to uz ten Battery sense neuvadi. Ale je fakt, ze pokud jdu po praci na par piv, musim to strcit na nabijecku.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VECTOR: mno... mám, ale už jsem si zvykl
    buď mi telefon vydrží pár hodin nebo ho můžu používat celý den
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    CRAZY_IVAN: no to ale mas pak desne pomalej internet, ne? ;)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VECTOR: dělalo mi to dlouho a zjistil jsem, že mi to dělá 3G (stejně jako žraní baterky), takže jedu na 2G a všechno je OK (v nastavení mobilní sítě mam povolené jen 2G)
    DWAY
    DWAY --- ---
    HOLAKAC: ah sorry. Nedoslo mi, v kerem auditku sem. Ja titulky vetsinou prekopavam na desktopu.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: Právěže začli dávat LTE SIMky až někdy v lednu. My měnili ve firmě před 2 týdny.. A lidi s telefony, co umí LTE měli problémy - to není nic ofiko, vykoukal sem. Co sme to vyměnili, tak to běhá. Může to bejt náhoda :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam