• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    VECTOR: Hlas máš předpokládám staženej. Zkus jedině odinstalovat a nainstalovat znova, pak stáhnout ten hlas. :) Je to sice opruz, ale nic lepšího mě nenapadá.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: Mně to hlásí - ale ne přes BT. To produkuje ticho. Přitom upozornění o překročení rychlosti zacinká
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Zdravim s dalsim problemem. Od update na 8.1 mi navigace (Here maps) nedava hlasovy pokyny. Cestu atd sice naviguje furt dobre, ale nemluvi to. Jazyk telefonu mam v eng, jazyk navigace taky. Mate nekdo podobny problem?
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    BELO: To nebyla otázka, ale z tvýho postu jsem pochopil, že to je podle tebe "rozbitý" hub. Na nic to sice je, ale je to síla zvyku.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Ja to mam ve WP 8.0 ten facebook v message hubu vyplej, protoze me vzdycky sralo jak, kdyz jsem komunikoval pres prohlizec na pc, chodilo hned i na telefon a pipalo
    BELO
    BELO --- ---
    PANORAMIX: neni...a je to pekne na hovno
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    BELO: ve WP 8.1 facebook neni přes message hub integrovanej.
    BELO
    BELO --- ---
    Tak jsem dnes downgradeoval z 8.1 zpátky na 8. Hlavním důvodem byl rozbitý (nefunkční) Message hub v 8.1. Místo komfortního chatování s facebook kontakty přes Messaging appku, jsem musel nainstalovat Facebook Messenger, který je pomalý a nahovno. Vedlejším důvodem je fakt, že na mou Lumii 520ku je ta 8.1čka už krapet moc. WP 8.0 mi naopak sviští jako by to byl telefon za 13 tisíc.

    Jinak je ale mimo ten Messanging (a Music a Video) Hub ten WP 8.1 velice hezkej update. Jeho největší výhodou však pro mne byla možnost instalovat appky na SD kartu, což není nějak revoluční feature...
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    DRCRABAKLES: nebud smutnej, ja mam v prdeli usb sbernice a nemuzu deployovat xap do WP ani ipa do ios zarizeni
    DRCRABAKLES
    DRCRABAKLES --- ---
    ADAMFC: Asi budu muset ... ani 2. kabel nefunguje :/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DRCRABAKLES: hele nenech si srát na hlavu. Jestli si myslíš, že je to chyba přístroje, tak marš na čojku http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/prava-spotrebitelu/podani-stiznosti-podnetu-dotazu/
    DRCRABAKLES
    DRCRABAKLES --- ---
    ADAMFC: Tak on se vyjadril ve smyslu: "Vidite, telefon funguje ... s tim ja holt nic nenadelam, to ti v servisu". Obavam se, ze by se scenar pouze opakoval, vzhledem k tomu, ze se ty BUGy objevujou jen cas od casu, tak je to z moji strany neprokazatelny.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DRCRABAKLES: tak když ti týpek v krámě dával za pravdu, tak na tý reklamaci trvej, ne?
    DRCRABAKLES
    DRCRABAKLES --- ---
    PANORAMIX: Ano, jako novej. Uz jsem ho reklamoval, jak jsem psal niz. Ze servisu mi prislo, ze telefon byl vybity (udelali ze me v podstate debila, pochybuju, ze o tyhle zavade nevedeli). Typek v krame mi dal v podstate za pravdu, ale jen zvedal ramena. Takze asi tak...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    SDN33: nevim jak ICQ, ale tvé požadavky windows phone splňuje... je to spíš o tom vyzkoušet si ho (déle než pět minut v obchodě) jestli ti vyhovuje jako systém takovej
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    PANORAMIX: já všechny případné potíže s telefonem z dovozu znám, ale rozhodně to nebylo kupované kvůli ceně, ale kvůli tomu, že jsem nehodlal čekat dalšího půl roku, než bude oficiálně v ČR (na prodej byl oficiálně v ČR až cca za 5 měsíců) a cena byla 15 000.
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    DRCRABAKLES: Kupoval si ji jako novou? Zkoušel si to reklamovat?
    CRAZY_IVAN: Setkal jsem se i s dovezenym telefonem tušim z Izraele. Pak vzniká problém s reklamací, protože vám naprostá většina "oficiálních" obchodů a servisů nevezmou, pokud s tím něco je. Nehledě na to, že často lidi koupí telefon třeba z mobilní pohotovosti, která teda kvalitu rozhodně nezaručuje. Je to sice levnější, ale díky tomu se i zvyšuje pravděpodobnost, že je to vadnej kus.

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    SDN33: to chápu, že to znamená povrtat se v tom, ale co od toho povrtání se očekáváš? že to poběží 10x tak rychle, že přes to budeš moct řídit NASA, že jsi se symbianem mohl potom jezdit na olivovej olej? když napíšeš, co to bylo, tak ti jsme schopni říct něco ve stylu "wp neni třeba tunit, tohle umí aplikace nebo systém samotnej"
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    SDN33: co si prosimtě představuješ pod pojmem " pozitivní vliv na chod, obsluhu a i funkčnost/využití telefonu"?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DRCRABAKLES: mně se u lumie 920 občas stávalo, že se mi zasekla při přijímání hovoru a nešlo s tim nic dělat, zůstala obrazovka, že mi někdo volá, jen restart pomohl

    nevim co to vyřešilo, ale už to nedělá - jestli to vyřešilo moje nastavení 2G nebo nějaká jiná magie, rozhodně 2G vyřešilo dost potíží, protože na LTE se mi sám od sebe restartuje, na 3G blbne příjem a hovory, jediné 2G funguje normálně

    mam tu lumii 920 už skoro dva roky z max shopu, ten telefon je dovoz z německého vodafone
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam