• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    pouzivate v 8.1 file managery? jaky? a k cemu?

    ja si stahl Files (od microsoftu) a trochu zklamani... -> chci si pustit nejakou muziku, takze si ji najdu ve slozkach a.... ? pustit jde jen jedna skladba a otevre se v podivnym holym prehravaci.. kdyz najednou jich pustit nejde, add to player neexistuje... je to fakt jen tenhle program nebo novinka ze v 8.1 si muzu hrat se slozkama je jen takova, ze muzu slozky mezi sebou kopirovat, presouvat, prejmenovat atp.. ?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PANORAMIX: To jako řešíš programátory? Co ti na tom hlava nebere? MS koupil výrobce mobilů a chce, aby vyráběl jeho telefony. Co je na tom k nepochopení?

    A právě proto, že ty low-endy MS chybí, tak je začne díky tomuhle trhu tlačit :) X byla iniciativa předchozího vedení.. Ten krok je poměrně jasnej
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    PIKAPRD: Problém je, kam teď ty lidi půjdou. Ne snad, že bych si s tim lámal hlavu, ale utečou ke konkurenci? Jak to zapůsobí na vývojáře Lumie?

    Krom Xka končí prý i Asha a tlačítkový telefony se přejmenujou. Tohle se Mrkvosoftu nepovedlo, rozhodně nechápu, proč to oznámili ani ne měsíc po představení Nokia X2. Další věc je, že Xko byl pro východní trhy (hlavně indii), kde Android jede na plný pecky a WP se tam těžko prosazuje, takže prodeje nejen u nás nechápu.

    Celkově mi to hlava nebere a nevim, co si o tom myslet.
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    ADAMFC: Ale tak.. jako myslel jsem to tak že jejich low-endové androidy měli celkem úspěšně. Jinak myslím že ztráta tolika zaměstnanců je celkem škoda
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PIKAPRD: Nokie ti bejt líto nemusí. Nokia si jede vesele dál a má šanci začít bombit peníze na tom, co jim vydělává. A rozhodně se o ní nezačalo mluvit kvůli low-endovym Androidu
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    NECROMAN: Tak teď je mi Nokie opravdu líto, ale tak věděli do čeho jdou :/ Těch X mi je líto taky, zdálo se mi že se o Nokii začíná zase mluvit.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ROMANICAK: ja doufam ze se to spravi s nokia cyan, blbne mi to od update na developer preview (myslim teda), tak to bude snad otazka firmware. ale mas pravdu, ze je to voser, nejsem nadsenej z toho, ze jedu na 2g...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Date to nekdo na uvodnik prosim? Nejakej cas se to bude hodit.

    Availability in Europe - Nokia
    http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    CRAZY_IVAN:
    VECTOR:

    No ja vam nevim, s tim 2g a 3g/LTE. Snad za neco platim, tak to ma fungovat, ne?

    Mam podobnej problem, na miste s blbym signalem se L1520 odhlasi od site a pak uz se neprihlasi, dokud nerestartuju. Coz je naprd, protoze to clovek nevi, dokud nechce volat a nebo dokud se nedivi, ze ocekavanej hovor nejak dlouho neprichazi.

    Nevite o nejakym lepsim reseni? Uz to nekdo zkousel reklamovat?

    ADAMFC:
    Tak to je dost blby, ja si zrovna myslel, ze se vyresi muj bug (hlas se seka a jakoby preskakuje pismenka) a ono se to zrusi uplne. Ach jo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak to vypada ze Microsoft brzo zarizne Nokii X, kdyz bude u toho velkeho propousteni:
    http://www.zdnet.com/microsoft-layoffs-of-18000-employees-begin-7000031705/
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    DRCRABAKLES: maj teda az neskutecny ceny... jak s reklamacema u nich?
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    STEHLA: Taky jsem řešil stejný problém, ale nakonec jsem si přidal na 920 :)
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    VECTOR: A display máš v pohodě? Mě spíš než kryt štve ten zakulacený display kde se mi trošku štípe na stranách a škrábe se jako by byl z plastu :D
    BELO
    BELO --- ---
    NECROMAN: Nevíš náhodou jestli půjde nějak downgradenout WP8.1/Cyan zpátky na WP8/black? Rád bych WP8.1 ještě jednou zkusil, ale chci mít možnost v případě potřeby zdrhnout :)
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    PANORAMIX: Jojo, nevýhoda prewiev, ale co, jakmile prijde nove jdu do toho znova, nevím jak bych mohl posledních pár mesicu třeba bez notifikacniho centra vůbec existovat?!
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Pokud jste měli Developer preview, tak vás moc nových věcí nečeká. :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: já 40:0
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: já večer sledoval 7:0 vid.) a
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: vodáč to uvolnil už večer. Klobouček
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: oujééé .)) já myslim že to trvat nebude ,) viz:
    CZ
    Lumia 925 - Vodafone - version: 3051.50009.1424.0004 cyan: Available
    Availability in Europe - Nokia
    http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

    čili ve výsledku - manuální check for update mi na 925 našel a začal instalovat 8.1 ! CENIM! byl jsem dost v praci jeste rozespalej, ale tohle me dokonale probralo !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam