• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    BELO
    BELO --- ---
    PIKAPRD
    PIKAPRD --- ---
    VITI: Houby, prostě pro 520 není WP8.1 ještě dostupný. Jste-li nedočkavý jako já tak si to můžete den co den kontrolovat tady :) http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/
    VITI
    VITI --- ---
    Nokia 520 - nenabizi se mi update na 8.1 - je to tim, ze to musi uvolnit operator ?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MARYO: Maryo v tuto chvíli můžeš zdarma přeš "Preview for developers"
    Oficiální rollout bude Q3/Q4 tohoto roku.

    Instrukce si pučím zde:
    How to install Windows Phone 8.1 Preview on the HTC 8X, HTC 8S and HTC 8XT | HTC Source
    http://htcsource.com/...4/how-to-install-windows-phone-8-1-preview-on-the-htc-8x-htc-8s-and-htc-8xt/

    I když 8.1 nabízí hromadu zlepšení, tak upozornuji na změnu licenčních podmínek, soukromí je potřeba znova nastavit a hlavně se jedna o developer verzi, takže některé aplikace pořád zahřejí telefon
    MARYO
    MARYO --- ---
    Asi už se to tu řešilo, ale nemůžu to najít. Je nějaká možnost, jak updatovat Lumia 920 WP8 (původně polskej Orange, jedu přes O2) na WP8.1?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vysel velky update Mapy.cz - nyni i s offline mapou Slovenska, s offline Points of interest a se synchronizaci oblibenych bodu.
    Mapy.cz | Windows Phone Store – aplikace+hry (Česká republika)
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/mapy-cz/e926fd53-d7cd-4ee7-95c7-c938a5e9a1e5
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Windows Phone 8.1 GDR1 dostupny, pokud mate aktivni Preview for Developers!
    Windows Phone 8.1 Update 1 rolling out to Developer Preview users | Windows Phone Central
    http://www.wpcentral.com/...-1-rolling-out-developer-preview-users?utm_source=wpc&utm_medium=twitter
    HAIX
    HAIX --- ---
    Pomocí Pocket file manager jsem si setřídil fotky do jednotlivých adresářů. Ale v prohlížeči fotek jsou stále na jedné hromadě.. Proboha proč? Nokia 520.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Asi nejvic so se poresilo po upgrade na WP8.1 a co me nejvic trapilo - po nejake dobe testovani uz to muzu rict naplno. Po prochazeni zonama bez signalu se signal sam obnovi, simka se pripoji k siti!!! Dokonce i celkove se da rict, ze se signal zlepsil, mam za to, ze je to automatickym vypinanim GPS pokud se prave nepouziva.

    Za tohle 100 bodu pro Mrkvosoft.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Tak ja tomu fakt nerozumím. Opět storage problém. Storage sense hlasil pres den neco pod 300 mb volnyho místa. Nic jsem nemazal a najednou koukám a vidím ze mam neco pres 400 mb... A to jsem vlasntne stahoval min. 60 mb americky angličtiny... Fakt divný..

    A jinak Cortana se s updatem při instalaci americky angličtiny nestahla...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CROME: jo to jsem mel taky, ale "couldnt download, tap to retry" .) takže jsem tapnul a jedu download .) tak snad pofrčí.
    CROME
    CROME --- ---
    HAWLIS: settings/speech musi bejt English United states
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CROME: jazyk, jak jsem psal, mam anglictinu porad. a anglickou vyslovnost? jak to stahnu pls?
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Lumia 1520 - 4 z 5ti volani nezacnou vubec zvonit ani vibrovat presto ze je hlasitost nastavena 1 - 9

    jediny co mi prijde tak ze kdyz to dam na 10ku tak to zvoni casteji ale i tak nekdy nezacne...

    Nevite? nasel jsem neco na microsoftu ale tam slo o to ze po updatu uz neexistovala nejaka melodie takze si telefon nemel pro co sahnout... ja mam ale nastaveno Zen a to tam v seznamu mam porad.
    CROME
    CROME --- ---
    HAWLIS: jenom region nestaci musis mit i jazyk telefonu a mit nainstalovanou anglickou vyslovnost..
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CROME: tak jsem nastavil region united states (format jsem nechal cz, to by nemelo mit vliv) a cortana nefachci... respektive ani nikde v nastaveni to nemuzu najit.. jak se k ni pls dostat?

    a ten word flow - da se to stahnout pro cesky slovnik a klavesnici? nebo pujde nekdy v budoucnu? sice obcas anglicky pisu, ale ne tak moc, abych si vzpmel ze tahle funkce existuje, takze v praxi ani nevim, jestli je to dobra funkce, nebo spatna funkce, nebo jaka vlastne to je funkce .)))
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CROME: nene, mluvim o storage sense. jde mi o misto v telefonu.. i kdyz ono to jde celkem ruku v ruce s data sense...
    no ale jeste jsem nad tim premyslel a asi jde jen o muj zkrat.. postupné ubývání místa bude dané fotografováním... nějak mě to nenapadlo nejprve... takže už jsem v klidu.
    CROME
    CROME --- ---
    HAWLIS: Ano,predpokladam ze mluvis o data sense..?
    HAWLIS: Ano

    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Jinak desne se mi libí v 8.1. Storage sense. A krasne vidím, jak mi telefon zasira neco a nevím co... Porad se totiž po drobnejch kilobajtech zaplnuje... Da se zjistit nějakej poslední pohyb dat? Který program taha kolik a kdy?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: Jinak cortana a ceska republika, bude tohle spojeni fungovat? Stejne jako Word flow nebo jak se to easy psaní jmenuje... Mam telefon v angličtině, ale nastanevo, ze jsem v cz... Když nastavim Ameriku, bude cortana fachat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam