• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PONCIK: Ok tak to na WP pravděpodobně nebude. Kontakty se synchronizují skrze účty a lze je přenášet a zálohovat primárně přes síť nikoliv přes USB.

    Microsoft službu poskytuje zdarma Live.com/Outlook.com ale můžeš použít i jiná řešení s podporou ActiveSync.

    V tuto chvíli ti jde o co konkrétně?
    - Jak dostat staré kontakty do telefonu?
    Nebo
    - Jak pravidelně zálohovat věci k sobě a udržovat zálohu osobně?
    (Jinak Microsoft zálohuje vše po internetu ve standardním nastavení.)
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    NECROMAN: Hm díky .). Tak mně přišpendli na nástěnku tady :).
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    MCKIDNEY:No míval jsem. soukr. SonyEricsson W960i a zálohoval jsem si přes MyPhoneExplorer kontakty třeba .).
    Lumia je teď nová, služební .
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PONCIK: ne, je to úplně jiná platforma
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PONCIK: Pochybuji o tom, ale o budoucích plánech se musíš zeptat developera.
    K čemu jsi ho používal?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Hlásím se na nástěnku s Lumií 520 .).
    A dotaz: Rozumí si Win. Phone s My Phone Explorerem ?).
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Windows Phone 8 is not detected by your computer
    http://support.microsoft.com/kb/2749484

    Chcete-li ručně stáhnout a nainstalovat ovladač Windows Phone:

    Přejít na http://catalog.Update.microsoft.com.
    Vyhledávání "windows phone winusb". Byste měli vyhledat "Zařízení Windows Phone - ostatní zařízení - WinUsb".
    Klepněte na položku nebo klepněte na tlačítko Přidat ve sloupci nejvíce vpravo.
    přístupový bod a klepněte na tlačítko Zobrazit košík (pod políčkem vyhledávání).
    Na obrazovce "Aktualizace do košíku", klepněte na Ke stažení . Klepněte na Procházet tlačítko a vyberte vhodné místo, například na plochu či do složky Stažené soubory, uložte soubor. Klepněte na položku nebo klepněte na tlačítko Pokračovata pak klepněte na položku nebo klepněte na tlačítko Zavřít Po stažení.
    Vyhledejte soubor stažený, (které mohou být obsaženy ve složce s názvem "Windows Phone - ostatní zařízení - WinUsb zařízení") a pak dvojité klepnutím nebo poklepáním na.
    Dvojité klepnutím nebo poklepáním na soubor winusbcompat.cat. Chcete-li extrahovat soubor vyberte umístění (například na plochu).
    Zopakováním kroků Aktualizujte ovladač Windows Phone 8 výše ale při dosažení kroku K vyhledejte soubor, který jste právě uložili, nikoli ve složce C:\Windows\Inf\.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MCKIDNEY: hmm chtělo to nainstalovat nějakej framework co měl dvě giga, to se na to můžu dobře vykašlat... zlatej symbian :( tohle je evoluce uplně na prd...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GILDARIUS: potrebujes driver a windows phone applikaci. 100% je pro windows 7, ale xp si nejsem jist.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    tak už mi uložiště telefonu ani neukáže v průzkumníku na win 7 :( mám to jen v zařízeních, ale do mobilu se dostat nelze... v práci mi to normálně běhá, to bych do toho praštil...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    nějakej soft na připojení WP8.1 telefonu k windows XP ? občas potřebuju přetáhnout fotky a mám takovej dojem že před aktualizací to běhalo :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Co byste rádi viděli za přednášky na letošním ročníku msfest ?
    Hlasujte http://www.ms-fest.cz/navrhy-temat
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KULA: pokud mas Nokii, zkus Nokia Recovery Tool:
    Často kladené otázky Často kladené otázky - Jak mohu obnovit/resetovat software telefonu? - Nokia - Czech
    http://www.nokia.com/cz-cs/podpora/faq/?action=singleTopic&topic=FA142987
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nova verze Windows Phone se objevila ve statistikach s trochu podivnym cislem:
    8.15.12375.0
    Windows Phone 8.1 GDR2 emerges in the wild | WinBeta
    http://www.winbeta.org/news/windows-phone-81-gdr2-emerges-wild
    KULA
    KULA --- ---
    Existuje prosím ještě nějaký výraznější reset než je vrácení do továrního nastavení? Nefungujeme mi z ničeho nic LED a factory reset nezabral, tak to chci ještě razantněji přehrát. Byl v tom developer mode, tak to může být naťuknutý.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    SLUPKA: no jinde mozna jo, ale u nas ses z obliga. provozovatel nejake sluzby je vec jina, ale ty nemusis sdelit zadny heslo. vim ze to pred rokem nebo dvema nekdo resil, ze pro to u nas v zakone neni zadny opodstatneni, navic vzhledem k blbe napsanemu autorskemu zakonu ty ses jeste chranenej dusevnim vlastnictvim. mela to prolomit mimojine i acta, kterou tak vehementne nechteli volici Karla
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    SIRLOON: U nás je to myslím brané jako klasické zamlčování (a tedy přitěžující okolnost, pokud jsi ty ten obviněný). V docela slušné řadě států už je na to extra zákon. A nejspíš nebude zas tak dlouho trvat a objeví se i tady. Samozřejmě, i v takovém případě se nejspíš můžeš odvolat na listinu základních práv a svobod. Ale pokud ty jsi obviněný (což nejspíš budeš, když získají povolení ti vzít telefon/disk), tak je to přitěžující okolnost.
    BEOWULF_CZ
    BEOWULF_CZ --- ---
    BEOWULF_CZ: A reset nepomohl... :)
    BEOWULF_CZ
    BEOWULF_CZ --- ---
    Stalo se vam nekomu ze Vam prestalo fungovat pipani na sms a maily? :O
    LUMIA 800 WP 7.8?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    SLUPKA: a ze kteryho?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam