• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ADAMFC:
    Nerozumim reci tveho kmene :-)

    Bavime se to u telefonech a web browserem, vsichni maji pristup na internet, rozliseni je minimalne HD, nekdy i FullHD. Jakej je teda duvod instalovat si aplikaci, kdyz to jde normalne pres web/browser, kde je veskera funkcionalita internetovyho bankovnictvi?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ROMANICAK: Heh, tak to vubec
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    PANORAMIX:
    HALVED:
    ALOPEX_LAGOPUS:
    A na co aplikaci??? Vzdyt maji vsichni normalni webovy internetovy bankovnictvi, ne?
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    HALVED: za to se modlim už dlouho
    HALVED
    HALVED --- ---
    a do konce roku Air Bank
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: FIO ještě.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Proč smutné? ČSOB není špatná :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    již jsou otevřeny registrace na letošní MS Fest
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    Pouze ČSOB má aplikaci pro WP ? Smutné...!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Kvalita mikrofonu je u většiny moderních smartphone mizerná (520 se rozhodně neliši)
    Je to způsobeno malým vyústěním ve spodní části telefonu. Pokud s tim počítáš, pak je to použitelné.

    Záznam hovoru by mě taky zajímal, mám pocit že je to už nelegální. Každopádně poslední co jsem aktivně použival byla N900 a ta to nehlásila vůbec a řezala do MP3 podle času - super věc.
    IGRAQ
    IGRAQ --- ---
    PETER_PAN: audiozáznam normálně jde, kvalita asi záleží na vzdálenosti od mikrofonu. když tak můžu nahrát test. záznam hovoru šlo myslím jen na WP7, WP8 určitě ne a WP8.1 nevím :)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Zdravim. Mam dotaz na Nokia Lumia 530, resp. obecne na WP8.1. Potrebuju casto telefon jako zvukovy zaznamnik. Jednak jako audio zaznam, druhak pri nahravani hovoru. WP jsem zatim nemel a ptam se jestli s tim ma nekdo zkusenost. Tj.:
    a) kvalita mikrofonu / kvalita zaznamu pri pouziti telefonu jako diktafonu (Nokia Lumia 530)
    b) zaznam hovoru (WP8.1 obecne) - v minulosti mela Nokia (pres MS erou) problem ze pri zaznamu hovoru poustela pipani a druha strana tak vedela ze je hovor nahravan - jak je to ted ? Da se to resit pomoci spec SW ?
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    ROMANICAK: ja na svoji 1520 koupil drzak http://www.zbozi.cz/vyrobek/defender-car-holder-101-29101/?seradit=oblibene bez nabijeni, protoze nehodlam drazdit zlodeje origo predrazenym nokiackym. problem bylo samozrejme sehnat drzak s dostatecne sirokejma klepetama. Bezny na to prkno nestacil. Tenhle je ok, mam ho od ledna a drzi v pohode, ani jednou nespadnul, funkce ok. nabijeni normalne kdyz musim soupnu kabel klasicky z usb v zapalovaci
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    VECTOR:
    PANORAMIX:
    Stejne tak resim drzak na 1520, chtel jsem neco s QI nabijenim...vyber temer zadnej, nikde nic. Nebo o necem vite? Za rozumnou cenu samozrejme. NFC je hezky, ale rozhodne neni podminkou aby se mi pokazde aktivoval nejakej rezim "auto" nebo co se to tam pak deje.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Mno tak mapy už řešit nemusím, právě mi odešel displej, reklamace měsíc...
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    VECTOR: http://www.obchod-nokia.cz/nokia-cr-123-univerzalni-drzak-telefonu a nabíjení si vyřešit zvlášť, prostě nekoukat jen do Alzy :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VECTOR: 8.1 Odebrala FB zprávy
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VECTOR: Tohle mam a dvojku sem za nej urcite nedal.. Ale sem s tim spokojenej. Ted sem si koupil auto, ve kterym je navigace, ale stejne si to tam asi zas namontuju. Za dvojku je to ale ulet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam