• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MCKIDNEY: nejsem si jisty, zda i pro tu instalaci aplikace z SD karty nepotrebujes mobilni data, aby si telefon overil, ze si to muzes nainstalovat?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak tady je interaktivní prezentace pro sync:
    Windows Phone 8 sync wizard | Windows Phone (United States)
    http://www.windowsphone.com/en-US/how-to/wp8/sync-wizard

    Nahrávat aplikace lze
    How do I install apps from an SD card? | Windows Phone How-to (India)
    http://www.windowsphone.com/en-in/How-to/wp8/apps/how-do-i-install-apps-from-an-sd-card

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LACIF: ne a ne, potrebujes bud mobilni data nebo WiFi.
    LACIF
    LACIF --- ---
    Zdravim,

    prosimVas.. Včera jsem si koupil Lumii 520tku..

    Lze pripojit přes USB k PC a pouzit tak internetovy pripojeni pocitace?

    Lze pripojit přes USB k PC a stahnout soft a updaty přes PC?

    (proste nemam mobilni data, wifina je daleko a rad bych si všechny velky věci stahnul první do compu a pak přes nejaky rozhrani z PC instaloval do telefonu - proste stejne, jako to bejvalo dřív u Nokia PC Suite..)

    (Jinak Nokia Suite mi hlasi, ze telefon není v USB rezimu, WindowsPhone desktop app se mi zda uplne na hovno (teda na sync hudby a dokumentu) a Zune nefunguje vůbec (nevidi telefon)


    THX4INFo
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    MUFLONEK: Preferuju jako navigaci Waze, s telefonem sem si zatim ještě nepovídal...
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Tak se sem hlásím.o) pořídila jsem si Lumiu 735 a asi vás chvilku budu zásobovat dotazy neb jsem pouhý poučenější uživatel. Asi se to tu už probíralo, ale jak je to s hlasovým ovládáním? byla jsem zvyklá na androidu prostě říct město a ulici a google maps začaly hledat a dobře... v Lumii se mi to zatím nedaří ani v here maps ani v google maps (funguje v GM i navigace?)?

    Předem děkuji za odpovědi
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Nepoužíváte někdo WP jako webkameru k PC ? Zkouším různé aplikace, ale nic nefungá. Díky za jakékoliv info .
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    NECROMAN: kdyby radsi fixnuly tu 535tku :( holt to bude dalsi osekanina
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ADAMFC: me to taky ted funguje :) ale vcera jsem to rikal vecer v hospode kamosovi co ma L920 a hned jsem to zkusily a hned na poprve se to seklo...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Samsung obrací. Závislost na Androidu se mu nelíbí a kouká po Windows - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...g-chce-windows-phone-ddd-/mob_samsung.aspx?c=A150113_135915_mob_samsung_ada
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    LADINEK: normálně funguje. 5 různejch případů. L925
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Včera s mi povedlo ověřit způsob jak totálně zaseknout L925/L920. Vlezt na mobilní verzi stránek t.idnes.cz, otevřít článek obsahujici video (me se z nějakýho důvodu spouští video automaticky) video začít přehrávat a zascrollovat. Ne pokaždý, ale poměrně často se telefon sekne a nasleduje krásná zrnitá obrazovka. Schválně to zkuste :-) a dejte vědět.

    PS: WP8.1 s devloper...
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Jsem docela zoufalý z posledního update Lumia Camera 4.9.3, jak funguje na 1020 cyan. Má někdo nějaký lék, nebo můžu jen doufat, že Denim to vyřeší a brzy?
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    GILDARIUS: nechápu , proc by mela zasekat system? navic se to bude tykat jen 535 ne?
    ACID
    ACID --- ---
    SHITTIE: dik, to nezni zle
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    další aktualizace která ještě víc zaseká systém ? :(
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Tak mam odpoved po recovery, ktere nic nezmenilo:
    S nestálým chováním displeje u telefonu Nokia Lumia 535 jsme seznámeni. Je to softwarová záležitost. Další softwarová aktualizace po Lumii Denim by měla zahrnout vylepšení displeje. Bližší informaci zatím nemáme.
    Microsoft Lumia Czech
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ACID: 730 mam od konce prosince a s dvema aktivnima simkama mi sezere cca 20-30% baterky za den. nabijim ji teda stejne ze zvyku skoro kazdej den, ale rekl bych ze 3 dny by v pohode dala. je teda fakt, ze na netu jsem na tom tak 15 minut denne, po obede na cigarku a volam tak max 10 minut denne. jinak poloha stale zapnuta, wifi a data taky, sync exchange na push. porad je ta vydrz daleko lepsi jak u androidu, tam jsem mel jen o chlup slabsi baterku kazdej vecer skoro vybitou, a to s vypnutou gps.
    ACID
    ACID --- ---
    MOPIK: dik

    mate nekdo praktickou zkusenost s vydrzi 730 nebo 735?
    Mam ted nouzove E7, system je tragicky, ale to ze nemusim kazdy den nabijet je fajn
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam