• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    další aktualizace která ještě víc zaseká systém ? :(
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Tak mam odpoved po recovery, ktere nic nezmenilo:
    S nestálým chováním displeje u telefonu Nokia Lumia 535 jsme seznámeni. Je to softwarová záležitost. Další softwarová aktualizace po Lumii Denim by měla zahrnout vylepšení displeje. Bližší informaci zatím nemáme.
    Microsoft Lumia Czech
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ACID: 730 mam od konce prosince a s dvema aktivnima simkama mi sezere cca 20-30% baterky za den. nabijim ji teda stejne ze zvyku skoro kazdej den, ale rekl bych ze 3 dny by v pohode dala. je teda fakt, ze na netu jsem na tom tak 15 minut denne, po obede na cigarku a volam tak max 10 minut denne. jinak poloha stale zapnuta, wifi a data taky, sync exchange na push. porad je ta vydrz daleko lepsi jak u androidu, tam jsem mel jen o chlup slabsi baterku kazdej vecer skoro vybitou, a to s vypnutou gps.
    ACID
    ACID --- ---
    MOPIK: dik

    mate nekdo praktickou zkusenost s vydrzi 730 nebo 735?
    Mam ted nouzove E7, system je tragicky, ale to ze nemusim kazdy den nabijet je fajn
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    STEMBUS: :-( prijdu si jak blbka, to sem prehlidnul .. pardon
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    MOPIK: v nastaveni > oznameni a akce si koukal jestli mas nezaskrtnuty okynko "zobrazovat oznameni v centru akci, kdyz je muj telefon uzamceny" - ??
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    STEMBUS:notifikace ano , vidim jednotlive message vcetne nahledu textu, coz je to co mi vadi, kdyz se chci dostat proklikem do aplikace, tak samozrejme to heslo zadat musim.

    Diky moc , podivam se po tom :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    MOPIK: ohledne ty notifikace pres zamknutej lock sreen tak... ono by ti mělo jít stahnout ta lista, ale info o ty notifikaci ti neukaze... prostě jde jen stahnout lista...

    instalaci aplikaci do telefonu přes web musis nekde explicitně povolit, ted uz si ale nepamatuju jeslti to je ve store nebo v telefonu - někdo jistě poradí...

    mobilni pripojeni ve standby jde bud uplne zakazat nebo nechat povoleny... nic mezi neni bych rekl...
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    MOPIK: Napsal sem a dostal odpoved, ze mam vyzkouset Reset telefonu a recovery
    http://www.nokia.com/cz-cs/podpora/faq/?action=singleTopic&topic=FA142987

    no uvidime, mam pocit, ze to stejne nezabere
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    btw nejaka obdoba torchlightu, spustitelna ze zakladni obrazovky? netusite?
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    RENDALF: jo tak neni, to me nenapadlo.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    MOPIK: swipe je v cestine?
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    ACID: Mam ji od vcerejska. Slape to slusne ( zatim mam nastaveno emaily , socialni klikace a messengery ( facebook, messenger, whatsapp , skype ) zkousel sem nejakeho spidermana ultimate , ten neslapal uplne dokonale ale dalo se to hrat. Obcas se mi stane, ze jakoby povytuhne klavesnice a je potreba chvilku pockat.
    a zkousel jsem ten multitouch test, kterym odhalili ten problem s dotykovym displayem a dela to porad. Tak ikdyz
    tady ( http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_535_gets_update_to_fix_touchscreen_woes-news-10559.php ) pisou verzi telefonu a buildu Windows Phone version 8.10.14219.341 and build 02054.00000.14485.370xx. Ale to je verze 535 SingleSIM ne DualSIM. Ja mam Windows Phone version 8.10.14226.359 and build 02055.00000.14511.22002 ( coz je snad vyssi verze ne? ) kazdopadne pouzitelne to je , jen ty multitouche proste zlobi.

    Rozliseni je v nekterych aplikacich zoufale velike ( velikost textu ) a font zmensit nejde uz. Co me zarazilo, ze 8.1 nativne nepodporuji VPN over PPTP , ale to asi z duvodu bezpecnosti.V ruce se drzi dobre ale na jednorucni psani to moc neni. Swype sem nezkousel v cestine, mam telefon kvuli Cortane v americkem prostredi. Jinak baterka vypada tak na den, max den a pul. Vypinam mobilni data. Pak to asi zkusim jeste s vypnutou druhou simkou, ale nijak zasadne bych to nevidel, ten 5" display bude zradlo.

    Jinak oproti memu predchozimu telefonu je to prochazka ruzovym sadem.
    Microsoft Lumia 535 vs. Motorola DEFY - GSMArena.com
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6791&idPhone2=3514


    http://www.microsoft.com/...bile/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/ a tady projistotu 535 vubec neuvadeji pod CR :) Asi jim vyslu dotaz..

    jo a jeste me zarazila jedna vec, kdyz mas zamcenej lock screen na heslo a prijde ti notifikace, tak ten notifikacni bar jde otevrit i bez hesla , tudiz vidis posledni udalosti na telefonu.

    Co mi zatim nejde do hlavy je , z kdyz si zadam instalovate aplikaci do telefonu pres web phonestoru, tak se sama neinstaluje :( a taky by me zajimalo co se deje v mobilnim pripojenim , kdyz je vypnuta obrazovka ( snadby mod )
    uvidtal bych moznost aby se po urcitem case ukoncilo.


    Jinak spokojenost :)
    ACID
    ACID --- ---
    MOPIK: jsou uz nejake poznatky?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    HE11_KNIGHT: počkej na 435! :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    RENDALF: 520 je ale tak trochu jinej level .. nic jednoduššího snad už ani neexistuje :)
    P0CIN
    P0CIN --- ---
    takze radeji koupit sklo + to pod tim (cena kolem 35$) a melo by to byt bez problemu?
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    P0CIN: menil jsem display na lumii 520 podle videa z yt a telefon jede bez problemu, display jsem kupoval taky na aliexpress
    MARYO
    MARYO --- ---
    ROMANICAK: Taky když to to číslo nezná, tak to bez upozornění ukáže začátek ulice, což už mě párkrát vytrestalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam