• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: jsem na tom úplně stejně. U mě je to asi tim, že jsem na tý platformě tak dlouho a vlastně se nic novýho neděje. A je asi i vidět, jak je člověk ovlivněnej reklamou. Všechny aplikace/firmy všude propagujou "available on iphone and android" a WP nikde
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HAWLIS: obrázky u kontaktů z gmailu vidím aspon v mobilu (plus na googlu of course), ale pro změnu ne na live.com :D )
    nějaký advise pls?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Považuji se za skalního WP fandu a až možná zbytečně zabedněnýho obhájce toho systému. Kurva jak je možný, že ve mě někdo hluboko začíná něco nahlodávat k tomu, vyhodit celej WP z okna? Mě přijde, že nás chtěj prostě akorát nasírat... Vždycky, když mám pocit, že se to nadechuje k nějakýmu lepšímu zítřku, tak to vzápětí zadusí série nedodělků, drobností, hovadin atp... KURVA!!! já nechci jinej systém, chci WP!

    Například počínaje dneškem nemám u svého microsoft accountu u žádného z kontaktů obrázek! JAKTO? Důvod? Stalo se to ještě někomu?
    Před časem jsem si ztěžoval, že u pár kontaktů se mi obrázek v mobilu nezobrazuje, nicméně v PC a na webu jo... Nyní už není žádný z obrázků uložený ke kontaktům ani na webu!!
    jde vo hovno, ale takovejch věcí je tam milion... fakt mě to vytáčí.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TOOMIX: Jojo, dělám na něm :)

    To bylo jen varování pro Insidery co telefon třeba k něčemu potřebují. Myslím že MS právě přišel o 30–50 % Insiderů ve fast ringu.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DAN_F: Podle telefonu, WDRT ukazuje něco jiného :D
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TOOMIX: 14926.1000
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DAN_F: který build konkrétně myslíš? 14915.1000?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DAN_F: Haha, tohle je fakt katastrofa, protože i když vydají opravený build, OTA si ho nikdo nenainstaluje :D
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Pokud jste někdo Insider ve fast ringu a ještě se vám nenainstaloval poslední build, tak se rychle přepněte na slow / pokuste se zabránit aktualizaci – zatím nejhorší build, nefunguje skoro nic, v první řadě třeba detekce SIM, klávesnice a telefon se restartuje co 2 minuty.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ani to jít nemá, že jo. Ale možná ještě funguje to sdílení hesel, pokud už nemá AU.
    KEJML
    KEJML --- ---
    GILDARIUS: Pokud vím, tak to nejde
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Zase si pobrecim, jsem na sluzebce na hotelu co obvykle - telefon se v poho připojí na wifi, ale počítač (win 10) heslo zapomněl, jak zjistím na Windows phone heslo wifi ke který jsem připojen? (na androjdu jsem na to nepřišel)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Me predevcirem klekla L925, nejdriv se sekla, pak restart a vzdy zasek pri zadavani pin a posleze uz nesla ani zapnout :( No tak mam L950 no.... :D
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    diky za reakce, vypada to ze nakupu nic nebrani
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NECROMAN: Mám protekční 4GB, ale u Vodafone, takže i těch 150 je pro mě nereálné. Na 99% území je i 75Mbit jen teoretické maximum.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    RENDALF: servis slape , omezenejsi funkce nez na androidu ale slape jak na wp8.1 tak win10m
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELHO_CID: 150 nebo 300Mb LTE u nasich operatoru je celkem zbytecne porovnavat, kdyz mas FUP 500MB na mesic :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Bože já už se tak těšim, až mi chcípne muj Android!!! Už se těšim na 950tku :)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RENDALF: single sim ma LTE až 300Mb/s, dual sim maximálně 150Mb/s. Nevím, co máš za operátora, ale bojím se, že v dohledné době je těch 300Mb u nás stejně nereálných. O jiném omezení nevím, pokud tam druhou SIM nedáš, tak by výdrž na baterii měla být stejná jako s varianou single SIM.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam