• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELHO_CID: jsem rád, že víš jak to přesně mám.... ale z mě naprosto neznámého důvodu ses pravdě nepřiblížil.
    všechny obrázky co mám (měl jsem...) přiřazené ke kontaktům jsem si sám fotil... takže jsem nic prolinkovanýho na FB neměl.... čili sem původně myslel, že bych mohl plakat na správném hrobě.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: No spíš mám pocit, že se děje okolo spousta věcí a tahle věc je mrtvá..
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HALCYON: Sauce je dedukce, chybí mi obrázky u lidí z FB a když se přihlásím do live.com, tak mi to hlásí chybu synchronizace s FB. A FB tyhle věci čas od času dělá, změní API. People hub z WP tímhle trpěl hodně a právě kvůli tomu opustili tu integraci facebooku do OS a přešli k té aplikaci.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    ELHO_CID: Sauce plz?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HAWLIS: Nejspíš jsi měl ty obrázky synchronizovaný z FB. Propojení adresáře s facebookem je rozbitý. Ale pláčeš na špatným hrobě, měl bys plakat na hrobě Zuckerberga, ten to zařídil.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADAMFC: to je (doufam) to poslední, co mě ovlivňuje...
    blbý je, že pro mě není alternativa... sáhnout na android, tak mi slezou nehty... a utratit peníze za iPhone za něco, co nemá ani poloviční cenu.. to mě taky zrovna netankuje... ale už jen to, že si pokládám otázky, jaké mám nebo nemám alternativy, to povazuju za alarmující...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HAWLIS: jsem na tom úplně stejně. U mě je to asi tim, že jsem na tý platformě tak dlouho a vlastně se nic novýho neděje. A je asi i vidět, jak je člověk ovlivněnej reklamou. Všechny aplikace/firmy všude propagujou "available on iphone and android" a WP nikde
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HAWLIS: obrázky u kontaktů z gmailu vidím aspon v mobilu (plus na googlu of course), ale pro změnu ne na live.com :D )
    nějaký advise pls?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Považuji se za skalního WP fandu a až možná zbytečně zabedněnýho obhájce toho systému. Kurva jak je možný, že ve mě někdo hluboko začíná něco nahlodávat k tomu, vyhodit celej WP z okna? Mě přijde, že nás chtěj prostě akorát nasírat... Vždycky, když mám pocit, že se to nadechuje k nějakýmu lepšímu zítřku, tak to vzápětí zadusí série nedodělků, drobností, hovadin atp... KURVA!!! já nechci jinej systém, chci WP!

    Například počínaje dneškem nemám u svého microsoft accountu u žádného z kontaktů obrázek! JAKTO? Důvod? Stalo se to ještě někomu?
    Před časem jsem si ztěžoval, že u pár kontaktů se mi obrázek v mobilu nezobrazuje, nicméně v PC a na webu jo... Nyní už není žádný z obrázků uložený ke kontaktům ani na webu!!
    jde vo hovno, ale takovejch věcí je tam milion... fakt mě to vytáčí.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TOOMIX: Jojo, dělám na něm :)

    To bylo jen varování pro Insidery co telefon třeba k něčemu potřebují. Myslím že MS právě přišel o 30–50 % Insiderů ve fast ringu.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DAN_F: Podle telefonu, WDRT ukazuje něco jiného :D
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TOOMIX: 14926.1000
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DAN_F: který build konkrétně myslíš? 14915.1000?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DAN_F: Haha, tohle je fakt katastrofa, protože i když vydají opravený build, OTA si ho nikdo nenainstaluje :D
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Pokud jste někdo Insider ve fast ringu a ještě se vám nenainstaloval poslední build, tak se rychle přepněte na slow / pokuste se zabránit aktualizaci – zatím nejhorší build, nefunguje skoro nic, v první řadě třeba detekce SIM, klávesnice a telefon se restartuje co 2 minuty.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ani to jít nemá, že jo. Ale možná ještě funguje to sdílení hesel, pokud už nemá AU.
    KEJML
    KEJML --- ---
    GILDARIUS: Pokud vím, tak to nejde
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Zase si pobrecim, jsem na sluzebce na hotelu co obvykle - telefon se v poho připojí na wifi, ale počítač (win 10) heslo zapomněl, jak zjistím na Windows phone heslo wifi ke který jsem připojen? (na androjdu jsem na to nepřišel)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Me predevcirem klekla L925, nejdriv se sekla, pak restart a vzdy zasek pri zadavani pin a posleze uz nesla ani zapnout :( No tak mam L950 no.... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam