• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jo to ani nezminuji Google Play, Google Video a Chrome :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    B3DA: No je nemam rad zamknuty launcher, retardovany kalendar, umyslne orezany email klient (abys pouzival gmail), gtalk, zpraseny Widgety pro kalendar, absenci Tasks, integraci Google Drive.

    Ale proti gustu zadny disputat.
    KEJML
    KEJML --- ---
    GILDARIUS: Ty právě zrádce hledej v Redmondu ;)
    B3DA
    B3DA --- ---
    MCKIDNEY: ten zaklad je prave fajn. co s tim delaji ruzni vyrobci tech zarizeni je mnohdy dost hrozny..
    // sorry za ot
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    NECROMAN: KEJML: zrádci! :-D
    KEJML
    KEJML --- ---
    NECROMAN: To samé jsem udělal v zimě, u mne to šlape velice dobře
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DAN_F: Na android je vse delane launcherem nebo vyrobcem telefonu/3rd party. Ten zaklad je hroznej. Nemel jsem problem s tim co popisujes, ale diky Sony.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MCKIDNEY: Moje prvotní dojmy – nemá to nativně tmavý režim, kalendář nemá ten super týdenní přehled, browser má adresní řádek nahoře a Gmail neumí přiřadit jiné akce na potažení doprava a doleva :D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jako z me zkusenosti:
    - Pohrat si s Launcher je nutnost.
    - Nastaveni je nelogicke a je potreba proste projit cele.
    - Zakazat vetsinu bloatware (Je to fakt hruza)
    - OneDrive a Office funguje dobre
    - Hotmail ucet funguje taky dobre.
    - Klavesnice stoji za to vymenit - specialne pokud pouzivate napovedu.

    Mapy.cz a Firefox je docela zaklad :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Já vybalil z krabice Nextbit Robin a zatím to nevypadá na úplně playnulý přechod :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NECROMAN: Nahod dlazdice a trosku si pohraj a nakonec to nebude tak spatne ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Po shlédnutí Build keynotes došlo k tomu, co už stejně nějakou dobu vyselo ve vzduchu - koupil jsem si Nexus 5X.
    Během týdne dám vědět nějaké postřehy, jak to šlape.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    FORELLI: Mě se děje to samé. Reset jsem sice nedělal, ale par restartů už proběhlo. Štve me to, mam L950 asi pul roku a restartovat jsem az do CU prakticky nemusel. Ted je to tak ob den...

    Nejakej tip?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    HAWLIS: HW event MS – Představení klasického notebooku (Surface Laptop) jako referenčního zařízení pro Windows 10 S (edice Windows dovolující instalaci programů a aplikací pouze ze Store).

    Build začíná dnes a tuším že Windows jsou na programu až zítra, tak uvidíme.

    23. je pak další MS Event v Shanghaji, kde by měl být i Panos Panay, což většinou znamená nějaký HW, ale nikdo neví jaký. Může to být nějaký aktualizovaný Surface, referenční zařízení pro Home Hub (konkurence Amazon Echo), nebo taky něco úplně jiného :)

    Takže abych to shrnul, 1. event přinesl notebook a novou edici Win, 2. (Build) teď začíná a ještě se uvidí co ten 3. Jestli se někde budou rozebírat Win a jejich budoucnost se v tuhle chvíli myslím neví, takže můžeme jen čekat :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: nějaké výsledky z těch konferencí?
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Já jsem teda nějaké zlepšení nepocítil, spíš naopak (L950). O víkendu se mi začal sekat Edge při prohlížení, což mě teda vytočilo tak, že jsem provedl HR. Je to lepší, ale před aktualizací na CU to chodilo líp... No a od CU aktualizace jsem si sliboval, že konečně začne fungovat párování telefonu s hodinkama od Garminu (Forerunner 35 - předtím chodila aspoň synchronizace, ale nefungovaly notifikace), ale teď už se ani nepodaří udělat synchronizaci... achjo...
    VIK
    VIK --- ---
    Mně se to na L950 taky nainstalovalo. Jediná znatelná změna byla, že mně to zrušilo default zvonění, tuším Lumia ringtone a začalo to hrát nějakou diskotéku :-) Jinak avizované zlepšení Windows Hello jsem nepostřehl. Na slunku je to bohužel pořád nepoužitelné.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MOPIK:
    Dik! Vtipny na tom je ze to tam uz mam, L950XL. Ani nevim kdy se to instalovalo, jenom vim ze potvrzuju updates jednotlivejch aplikaci ve store vzdycky.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DAN_F:
    A je nekde seznam veci co v tom jsou? Protoze me se to nedari najit, nachazim jenom nejaky kraviny v podobe 3d kresleni a tak...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam