• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Takže instalace na druhém zařízení bez problému a na tom, kde se načítal jen splashscreen, to naběhlo po odpojení od internetu / vypnutí WiFi.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Nene, jen splash, ale bude to možná jen nějaká device specific chyba. Doma mám ještě dvě testovací zařízení, tak když si večer vzpomenu, zkusím to na nich.
    AGGU
    AGGU --- ---
    NECROMAN: ano, reinstal minulý týden.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Na testovacím telefonu s buildem 15063.138 se nainstalovaly – akorát teda nenaběhnou a zůstávají viset na splashcreenu :)
    AGGU
    AGGU --- ---
    NECROMAN: WM10, L650, funguje bez problému.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NECROMAN: Nezlob se, ale fakt to nebudu zkoušet odinstalovávat. Ten telefon pořád používám a aplikaci taky často.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, kdo máte telefon s Windows 10 Mobile, funguje vám na něm instalace Mapy.cz appky?
    Na mých pár testovacích zařízeních to všude failuje se stejnou chybou.
    Zajímavé, že na telefou s Windows Phone 8.1 to funguje... asi zas Microsoft něco podělal.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Microsoft slams the last nail into Windows Mobile's coffin: "Plans change" - MSPoweruser
    https://mspoweruser.com/microsoft-slams-last-nail-windows-mobiles-coffin-plans-change/
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    CERMINEK: A ještě by taky pro to musel existovat nějaký relevantní trh :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    CERMINEK: Nechce se ti rozvést to, čím že android oproti windows tolik štve? Čistě ze zvědavosti
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    CERMINEK: Ony zajímavý aplikace i byly (a jsou), ale zabíjel to Store, kde se nedaly najít. Spoustu aplikací jsem našel jen díky stránkám jako allaboutwindowsphone nebo windowscentral (i když ten je teď už dost o ničem).
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VDFLAT: nebo by stačilo, aby vývojáři nebyli ovce a marketeri nebyli nymand, pak by se dělali i aplikace pro WP...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    nedávno jsem tu dával info, že se dají L950 sehnat v číně (aliexpress) kolem $200 viz HAWLIS
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VLAKODLAK: tušim, že udělali jeden telefon a pak se na to vykašlali
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Před "časem" jsem četl že Xiaomi bude dělat WP10, stalo se tak nebo z toho sešlo?
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    VDFLAT: tak zakladni problem WP...nejsou na nej aplikace...a vlasnte uz ani telefony, jinak je super
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    CERMINEK: Za me by byl ideal telefon s WP10, na kterym by fungovaly aplikace z Androidu nebo iOSu, pak by nebylo co resit.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VDFLAT: Koukal jsem na 950. Už je sice řes 10k, ale asi do ní půjdu.
    Problém byl, že mi telefon umřel v neděli odpoledne a potřeboval jsem mít něco použitelného už v pondělí před odjezdem na služebku. Vzal jsem za vděk Xperii Z5, která je relativně fajn, co se výbavy apod. týče. Jen Android jako takový mi pije krev. Jediné pozitivum shledávám ve faktu, že některé aplikace jsou jen pro Android a funguje Mirrorlink v autě (ale ne za jízdy :/). Nicméně z pohledu práce je Android těžce nevyhovující...

    ELHO_CID: Nejradší bych chtěl telefon s max. 5" a do 10k... Což vlastně, s příhlédnutím k ostatním parametrům splňuje jen Lumia 650...

    Aktuální výběr WP10 je fakt žalostný no... Doufejme, že přijdou surface phony nebo nějaký výrobce začne W10 do telefonů dávat...
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    CERMINEK: Já už jsem měl ten Alcatel v košíku, ale nakonec jsem si uvědomil, že 640XL mi vlastně stačí a kolik by za to bylo piv. Kdyby mi ta 640 exla, tak bych asi bral radši novej alkáč než jetou 950 a radši jetou 950, než android.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    CERMINEK: Co nejaka jeta Lumia 950? Prodavaj se celkem levne a za me super telefon.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam