• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: BTW tak naprava neni uplne 100%, vetsina kontaktu ok, ale treba manzelka mi zmizela :-)
    VITI
    VITI --- ---
    AGGU: zpusobuje to nejaka aktualizace, na outlook.com jsou nastesti kontakty ok, v people je to prazdny, pomuze to on/off v "Change mailbox sync settings"
    AGGU
    AGGU --- ---
    jj tomu rozumím, ale nerozumím potom, v čem je problém. Instalace čehokoliv pod MSID automaticky vše nasype zpátky. Stejně tak, pokud bych odebral usera a pak ho znovu přidal. Pod W10 samozřejmě.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    AGGU: Já myslím, že v tomhle případě synchro přes Outlook nikdo neignoroval, vzhledem k tomu, že je tam VITI vidí.
    AGGU
    AGGU --- ---
    Kdo ignoruje synchro přes MS ID (outlook), koleduje si o problémy.
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: nakonec se zda, ze na jednom mobilu zabral postup viz My contacts missing after update
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: na outlook.com kontakty vidim
    VITI
    VITI --- ---
    Detem na Lumiich 535 po updatu zmizely kontakty.
    Historie sms a volani je ok, v sms vidim jen cisla, ve volanich vidim jmena puvodnich kontaktu, ale neda se uz do nich dostat.
    Filtrovani v kontaktech na funkci nema vliv :-/
    Jde s tim jeste neco udelat?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DAN_F: Můžeš nominovat tři různé subjekty v tom formuláři, takže můžeš oboje :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Chcem, ale teď nevím jestli mám podpořit Seznam, nebo tebe :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Malá prosba, nechcete podpořit Mapy.cz UWP, popř. mě samotného na Windows Developer Awards? :)
    Nominace probíhají ještě pár dnů. Minulý rok to vyhráli pro mě skoro neznámí autoři a appky, takže šance tam podle mě je. Kategorie, kde mám šanci se ucházet, je "Application Creator of the Year" a "Ninja Cat of the Year". Dík!
    Windows Developer Awards - Build 2018 - Windows app development
    https://developer.microsoft.com/en-us/windows/projects/events/build/2018/awards
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Lumia 950XL /W10
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ma nekdo takovy problemy se Skype jako ja? ted se napriklad zacala po sekunde prenosu ztmavovat kamera, protejsek me vidi jak cernocha v tunelu. Poslednich par updates nefunguje prepnuti kamery na zadni - "camera is used by another application".
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Už jsem to vyřešil, máme pro Mapy.cz ve Storu private flight, kde chybí balíky pro Windows Phone 8.1, a můj účet je zařazený do tohoto flightu, proto mi Store nedokázal najít package pro můj Windows 10 Mobile. Nic se tak neděje :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ANGELFREE: obecne mam s Aliexpress dobrou zkušenosti. Telefon jsem tam nekupoval i když o tom hodně uvažuju. Nicméně L950 zatim drží, tak dokud žije, tak s tím počkám.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    HAWLIS: a zkoušel to někdo, je to v poho? :) Zamýšlím se nad refreshem telefonu, zvažoval jsem android, ale nejsem si schopen vybrat %-/ a s Windows jsem celkově spokojen
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    NECROMAN: onehdy jsem na své Lumii 735 stahoval mapu Finska a seklo se to na 100% a nechtělo se to dostáhnout, tak jsem je dal smazat, že to zkusím znova a nešla ani smazat. Pomohlo pouze Mapy.cz odinstalovat, nainstalovat znovu a pak se mapy podařilo stáhnout a uložit.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: https://1drv.ms/i/s!AqWSoaKCwR7KicExE-uvZE1LU7_wNw

    Ještě mám v šuplíku dva telefony s W10, tak jestli ti to k něčemu bude, můžu je zkusit taky :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Takže instalace na druhém zařízení bez problému a na tom, kde se načítal jen splashscreen, to naběhlo po odpojení od internetu / vypnutí WiFi.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Nene, jen splash, ale bude to možná jen nějaká device specific chyba. Doma mám ještě dvě testovací zařízení, tak když si večer vzpomenu, zkusím to na nich.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam