• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VDFLAT: jo, už vidím :) dík
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    HAWLIS: Je to tam v popisu, mají rozdílný frekvence (EU/US trh).
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    pomohl by mi prosím někdo s detekováním rozdílů mezi modelem RM1104 a RM1105 ATT?
    viz nabídka jednoho prodejce na Aliexpress zde:
    https://www.aliexpress.com/...25c-4&algo_pvid=d1af97ad-4384-48c7-8df0-d36e3f5ec25c&priceBeautifyAB=0

    Mě se nedaří ten rozdíl nikde dohledat, ale prodejce má jeden za $188 a druhej za $204...
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VITI: To se stává, je mi líto. Ale snad najdeš dětem brzo novou mámu.
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: BTW tak naprava neni uplne 100%, vetsina kontaktu ok, ale treba manzelka mi zmizela :-)
    VITI
    VITI --- ---
    AGGU: zpusobuje to nejaka aktualizace, na outlook.com jsou nastesti kontakty ok, v people je to prazdny, pomuze to on/off v "Change mailbox sync settings"
    AGGU
    AGGU --- ---
    jj tomu rozumím, ale nerozumím potom, v čem je problém. Instalace čehokoliv pod MSID automaticky vše nasype zpátky. Stejně tak, pokud bych odebral usera a pak ho znovu přidal. Pod W10 samozřejmě.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    AGGU: Já myslím, že v tomhle případě synchro přes Outlook nikdo neignoroval, vzhledem k tomu, že je tam VITI vidí.
    AGGU
    AGGU --- ---
    Kdo ignoruje synchro přes MS ID (outlook), koleduje si o problémy.
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: nakonec se zda, ze na jednom mobilu zabral postup viz My contacts missing after update
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: na outlook.com kontakty vidim
    VITI
    VITI --- ---
    Detem na Lumiich 535 po updatu zmizely kontakty.
    Historie sms a volani je ok, v sms vidim jen cisla, ve volanich vidim jmena puvodnich kontaktu, ale neda se uz do nich dostat.
    Filtrovani v kontaktech na funkci nema vliv :-/
    Jde s tim jeste neco udelat?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DAN_F: Můžeš nominovat tři různé subjekty v tom formuláři, takže můžeš oboje :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Chcem, ale teď nevím jestli mám podpořit Seznam, nebo tebe :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Malá prosba, nechcete podpořit Mapy.cz UWP, popř. mě samotného na Windows Developer Awards? :)
    Nominace probíhají ještě pár dnů. Minulý rok to vyhráli pro mě skoro neznámí autoři a appky, takže šance tam podle mě je. Kategorie, kde mám šanci se ucházet, je "Application Creator of the Year" a "Ninja Cat of the Year". Dík!
    Windows Developer Awards - Build 2018 - Windows app development
    https://developer.microsoft.com/en-us/windows/projects/events/build/2018/awards
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Lumia 950XL /W10
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ma nekdo takovy problemy se Skype jako ja? ted se napriklad zacala po sekunde prenosu ztmavovat kamera, protejsek me vidi jak cernocha v tunelu. Poslednich par updates nefunguje prepnuti kamery na zadni - "camera is used by another application".
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Už jsem to vyřešil, máme pro Mapy.cz ve Storu private flight, kde chybí balíky pro Windows Phone 8.1, a můj účet je zařazený do tohoto flightu, proto mi Store nedokázal najít package pro můj Windows 10 Mobile. Nic se tak neděje :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ANGELFREE: obecne mam s Aliexpress dobrou zkušenosti. Telefon jsem tam nekupoval i když o tom hodně uvažuju. Nicméně L950 zatim drží, tak dokud žije, tak s tím počkám.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    HAWLIS: a zkoušel to někdo, je to v poho? :) Zamýšlím se nad refreshem telefonu, zvažoval jsem android, ale nejsem si schopen vybrat %-/ a s Windows jsem celkově spokojen
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam