• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HONCKA: Já bych si taky mohl stěžovat, zařízli Kinect, Skype taky ztrácí drajv a pozici a Cortana místo toho, aby se učila jazyky, věnuje se lesbickému vztahu s Alexou.

    Ale pointa je v tom, že prodávají zboží, které mi funguje a dává co od toho očekávám. Když nebudu spokojený, můžu třeba prodat Xbox a jít k modrým, nebo si nainstalovat LibreOffice (LOL).
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ELHO_CID: ja wokna spravuju pro sb zakazniky cca 17 let, office od verze 2010 neprinasi nic novyho, pro bezne uzivatele spis krok zpet, wokna od 7 velky krok zpet, telefony no-coment z 42% podilu na trhu nikam je umeni. Servery, nechapu, kteryho blbce napadlo cpat dotykovy ovladani na serverovy OS, zariznuti SBS, snaha nacpat zakazniky do predrazenyho cloudu. Na domacim pc mam taky wokna, protoze na linuxech si moc nezahraju. Jako jedinou kladnou vec z posledni doby povazuju powershell.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HONCKA: Od Microsoftu mám koupené Windows, Office, Xbox, telefon, nějaké periferie a jsem celkem spokojený zákazník. Od googlu se toho moc koupit nedá, protože pro něj nejsme ani tak zákazníci, jako spíš produkt, který prodává inzerentům.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ELHO_CID: a ms neco uzitecneho dela? V tomhle si smele s ms muzou podat ruku, co fungovalo to zarizli nebo skurvili u googlu funguje aspon ten vyhledavac
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HONCKA: Google dělá něco užitečného? Dřív jsem používal Panoramio, ale to zrušili. Youtub je taky rok od roku horší. Kdyby ted Google přestal existovat, poznal bych to jen podle toho, jak by nadávali ostatní.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    AGGU: v cem je ms lepsi nez google?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Skype on phone claims that "webcam" is used by another - Microsoft Community
    https://answers.microsoft.com/...-claims-that-webcam-is-used-by/e4a59a87-eb8b-4f4e-838f-682b55a4e0ff
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Pres Interop Tools se da zasahnout do registru a mimo jiny zvolit default app pro otvirani jednotlivejch typu souboru.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    V poslední aktualizaci w10m fixlý otevírání pdf
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    KUBOW: Zrovna jsem nainstaloval, docela dobrý.
    AGGU
    AGGU --- ---
    S Googlem mám jediný problém. Google.
    KUBOW
    KUBOW --- ---
    Přiliju trocha oleje do ohně - několikrát se tu hanil Android - také se spíš přikláním na tuto stranu, protože jsem byl celkem zvyklý na svou M$ Lumii 650 XL (klidně se jií zbavím, pokud bude zájem, je stále funkční), ale teď se mi podařilo sehnat Android launcher ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ss.squarehome2 ), který Androida dá do podobného kompaktního zobrazení, jako na WP (a myslím WP10, WP8 jsem neměl možnost zkusit). Samozřejmě to má par much (možná z toho bude hejno - hlavně teda, že nejlepší widgety jsou jen v placené verzi za 100kč), ale ta idea a možnost vše nastavit tam zústává a zatím jsem se tam nedostal k nějaké vetší limitaci. Velké plus je, že tam jdou používat widgety z klasického Androida.
    tak foukejte ;) ...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VITI: W10M je over – vývoj byl ukončen, jede se jen nějaký udržovací režim. Možná sice něco bude, ale i kdyby jo, tak to bude další "restart platformy" a nejspíš taky velice drahá zařízení.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    VITI: podle me je hotovo. System jako takovej mozna nejak funguje, ale neni co si na nem pustit
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Každopádně je škoda, že Lumii nikdy netestovali na dxomark.com/category/mobile-reviews/
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Lumia 950 XL (2015) vs Samsung Galaxy S9 (2018)
    Camera head to head: Lumia 950 XL vs Samsung Galaxy S9
    http://allaboutwindowsphone.com/features/item/22832_Camera_head_to_head_Lumia_950_.php
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VITI: Taky mám rodinu na W10M, kromě švagra se služební Galaxy S8. Koupil jsem pár výprodejových kousků do foroty, tak uvidíme co bude dál.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    VITI: Všichni velcí výrobci dali ruce pryč, bylo par kickstarzer kampani ale nevim o žádný která by to dotáhla... Je to bída, az mi umře moje 640 pujdu do nokie 6
    VITI
    VITI --- ---
    GILDARIUS: jo to vim ... sem myslel zda jsou zname nejake vyhledy do budoucna? jestli to MS definitivne zapichnul ci tak neco ;-) Podle netu to vypada, ze je konec :-/
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    VITI: Nejsou novy modely, system jako takovej funguje +- v pohodě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam