• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELHO_CID: já se momentálně vztekám s notifikacemi taky :D chybí mi pop-up notifikace kalendáře / budíku / ..., kterou bud snooznu (a vyberu si o čas) nebo dismissnu... ale teda první dojmy jsou vesměs jinak pozitivní - především vnímám rozdíl v detailech, které jsou důsledkem zastavení vývoje. Když mám teď v ruce fresh android mám dojem, že dnešní W10 na Lumii je zhruba odpovídající stavu mobilního environmentu před 2 - 3 lety. Tam se WP zastavil, kdežto ostatní jeli dál a je to prostě znát... bohužel.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HAWLIS: Jo, to byly zlaté časy. Mobilní desítky byl zoufalý pokus, na který dali nedostatečný budget.
    NECROMAN: Appky používám stejné jako předtím, žádné další nepotřebuju. Ale u Windows se mi nikdy nestalo, že by měl systém takový bordel v notifikacích. Jako že mi někdy příchozí SMS vykoukne a jindy ne? To je fakt k vzteku.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELHO_CID: Předtím - myslíš co? Mě přišel nejspolehlivější WP8.1, tam šlapalo uplně vše jak mělo. Vlastně mi přijde, že MS nezvládl přechod na "jeden systém všude" (včetně marketingové i jakkoliv další podpory) a začalo se to sypat. Alespoň z mého pohledu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELHO_CID: hele já ani ne. Přešel jsem už před dvěma roky tenkrát na Nexus 5X a ten rozdíl v počtu appek je něco, kvůli čemu bych už neměnil.
    Teď mám Google Pixel 3, čistý Android 10 a pohoda.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Po půl roce s androidem mám chuť se vrátit. Kdyby MSFT udělal nový telefon, nebudu váhat za něj dát i hodně peněz. Jen když to bude fungovat tak spolehlivě, jako předtím.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ja nedávno nahodou narazil na toto a...dle me to je zdaleka nejpovedenejsi imitace wp prostredi a maka fakt dobre vcete live dlazdic free

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ss.squarehome2
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    LADINEK: MS Launcher nebo Launcher 10? MS Launcher tuším neumí dlažice ala WP ??
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: udělej mi pls screenshot :) já v poslední fázi WP měl všechny dlaždice 100% průhledné, takže byl vidět jen znak uprostřed.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HAWLIS: já jsem za ty léta tak zvyklej na čtverečky (dlaždice) že to bylo první co jsem udělal. Já nejsem app ani herní maniak takže mi to vyhovuje....
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: tak zrovna z toho jsem zatím vůbec happy nebyl... udělal jsem to taky jako první, ale trochu mě to zaskočilo a zrovna jako windows phone mi to nepřijde... takže jedu default a zkouším co umí :) ale MS appky jedu taky :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LADINEK: mno co mám OnePlus, tak jedu hlavně na appkách M$
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ja mam Nokii 7.1, prvni co jsem udelal, ze se tam nainstaloval ten MS Luncher a mam zase funkcni "windows phone" :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mě začíná 640 LTE taky srát, často mi padají všechny appky foťáku i prohlížení fotografií. jenom nevim, co si pořídit...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dokonáno jest... přistála mi na stole Motorola One Vision a tímto dávám sbohem Lumii 950 a W10... doufám, že to není definitivní a časem se Microsoft zase pochlapí. jakmile se to stane, utíkám zpět :)
    Ale musím říct, že poslední dobou jsem se potřeboval už přeladit, takže mi Lumia dělala samé "radosti", díky kterým jsem se na nový telefon a systém začal hodně těšit :)
    takže slza v oku a čau :)
    ale sledovat to tady budu i nadále, chci bejt v obraze :D
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    VLAKODLAK: asi tak, ale bylo to k tematu, tak jsem to sem hodil..
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    PSYSBEE: Článek bohužel o ničem :(
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly – Živě.cz
    https://www.zive.cz/...-vysvetluje-proc-telefony-s-windows-phone-neuspely/sc-3-a-199919/default.aspx
    ACID
    ACID --- ---
    PRAASHEK: V telefonu, SD kartu tam teď vůbec nemám
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ACID: na systémové jednotce nebo na sd kartě? protože mám dojem, že když se to updatovalo mně, tak to chtělo místo právě na systému... ale je to dávno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam