• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Surface Duo s Androidem, no to mě p...
    Microsoft surprises with new Surface Duo phone - The Verge
    https://www.theverge.com/...soft-surface-duo-phone-foldable-screen-features-specs-price-release-date
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Představení nových Surfaců začne za pár minut
    Microsoft Event - Watch the LIVE stream on 10.02
    https://www.microsoft.com/en-us/surface/microsoftevent
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    STEMBUS: not found :(
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    Funguje na launcherech Cortana?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: já jako největší posun vidím Google Play vs Store. Store byl vždy strašně pomalý a nespolehlivý, naproti tomu update appek v Google Play je otázka pár vteřin a ještě se mi nestalo, že by nějaký update selhal nebo se zaseknul. To bylo na W10, a ještě teď je na Desktopu, na denním pořádku.
    Dokonce i update z Androidu 9 na 10 byl rychlejší, než kumulativní měsíční update na W10 Mobile.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELHO_CID: já se momentálně vztekám s notifikacemi taky :D chybí mi pop-up notifikace kalendáře / budíku / ..., kterou bud snooznu (a vyberu si o čas) nebo dismissnu... ale teda první dojmy jsou vesměs jinak pozitivní - především vnímám rozdíl v detailech, které jsou důsledkem zastavení vývoje. Když mám teď v ruce fresh android mám dojem, že dnešní W10 na Lumii je zhruba odpovídající stavu mobilního environmentu před 2 - 3 lety. Tam se WP zastavil, kdežto ostatní jeli dál a je to prostě znát... bohužel.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HAWLIS: Jo, to byly zlaté časy. Mobilní desítky byl zoufalý pokus, na který dali nedostatečný budget.
    NECROMAN: Appky používám stejné jako předtím, žádné další nepotřebuju. Ale u Windows se mi nikdy nestalo, že by měl systém takový bordel v notifikacích. Jako že mi někdy příchozí SMS vykoukne a jindy ne? To je fakt k vzteku.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELHO_CID: Předtím - myslíš co? Mě přišel nejspolehlivější WP8.1, tam šlapalo uplně vše jak mělo. Vlastně mi přijde, že MS nezvládl přechod na "jeden systém všude" (včetně marketingové i jakkoliv další podpory) a začalo se to sypat. Alespoň z mého pohledu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELHO_CID: hele já ani ne. Přešel jsem už před dvěma roky tenkrát na Nexus 5X a ten rozdíl v počtu appek je něco, kvůli čemu bych už neměnil.
    Teď mám Google Pixel 3, čistý Android 10 a pohoda.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Po půl roce s androidem mám chuť se vrátit. Kdyby MSFT udělal nový telefon, nebudu váhat za něj dát i hodně peněz. Jen když to bude fungovat tak spolehlivě, jako předtím.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ja nedávno nahodou narazil na toto a...dle me to je zdaleka nejpovedenejsi imitace wp prostredi a maka fakt dobre vcete live dlazdic free

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ss.squarehome2
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    LADINEK: MS Launcher nebo Launcher 10? MS Launcher tuším neumí dlažice ala WP ??
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: udělej mi pls screenshot :) já v poslední fázi WP měl všechny dlaždice 100% průhledné, takže byl vidět jen znak uprostřed.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HAWLIS: já jsem za ty léta tak zvyklej na čtverečky (dlaždice) že to bylo první co jsem udělal. Já nejsem app ani herní maniak takže mi to vyhovuje....
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: tak zrovna z toho jsem zatím vůbec happy nebyl... udělal jsem to taky jako první, ale trochu mě to zaskočilo a zrovna jako windows phone mi to nepřijde... takže jedu default a zkouším co umí :) ale MS appky jedu taky :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LADINEK: mno co mám OnePlus, tak jedu hlavně na appkách M$
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ja mam Nokii 7.1, prvni co jsem udelal, ze se tam nainstaloval ten MS Luncher a mam zase funkcni "windows phone" :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mě začíná 640 LTE taky srát, často mi padají všechny appky foťáku i prohlížení fotografií. jenom nevim, co si pořídit...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dokonáno jest... přistála mi na stole Motorola One Vision a tímto dávám sbohem Lumii 950 a W10... doufám, že to není definitivní a časem se Microsoft zase pochlapí. jakmile se to stane, utíkám zpět :)
    Ale musím říct, že poslední dobou jsem se potřeboval už přeladit, takže mi Lumia dělala samé "radosti", díky kterým jsem se na nový telefon a systém začal hodně těšit :)
    takže slza v oku a čau :)
    ale sledovat to tady budu i nadále, chci bejt v obraze :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam