• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Nebo jinak - dokazal byste nekdo udelat backup poslepu, tzn. bez displaye? Mam dock, ale nevypada za by fungoval.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ehm...nemate nekdo tuseni, kam zmizely vsechny backupy z MS uctu? Puvodni LM950XL jsem pravidelne backupoval a ted tam neni vubec nic :-(((
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    When I ask him if he ever considered reviving a Windows mobile OS, Panay says no. Twice. And he says it firmly. “At the end of the day, where the applications sit today, the opportunity that people have already leaned into, that developers have already taken advantage of—it’s right there. And there’s a reality to that. To ignore that would be silly.”

    Later on I ask Nadella the same question, and he zooms out even further. “The operating system is no longer the most important layer for us,” he says. “What is most important for us is the app model and the experience. How people are going to write apps for Duo and Neo will have a lot more to do with each other than just writing a Windows app or an Android app, because it’s going to be about the Microsoft graph.”

    Microsoft Surface Duo, Surface Neo, Surface Phone: Details, Specs, Release Date | WIRED
    https://www.wired.com/story/microsoft-surface-duo-neo-phone/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Nemate nekdo na prodej Lumia 950XL? Prave jsem si uplne roztriskal display.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Surface Duo s Androidem, no to mě p...
    Microsoft surprises with new Surface Duo phone - The Verge
    https://www.theverge.com/...soft-surface-duo-phone-foldable-screen-features-specs-price-release-date
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Představení nových Surfaců začne za pár minut
    Microsoft Event - Watch the LIVE stream on 10.02
    https://www.microsoft.com/en-us/surface/microsoftevent
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    STEMBUS: not found :(
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    Funguje na launcherech Cortana?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: já jako největší posun vidím Google Play vs Store. Store byl vždy strašně pomalý a nespolehlivý, naproti tomu update appek v Google Play je otázka pár vteřin a ještě se mi nestalo, že by nějaký update selhal nebo se zaseknul. To bylo na W10, a ještě teď je na Desktopu, na denním pořádku.
    Dokonce i update z Androidu 9 na 10 byl rychlejší, než kumulativní měsíční update na W10 Mobile.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELHO_CID: já se momentálně vztekám s notifikacemi taky :D chybí mi pop-up notifikace kalendáře / budíku / ..., kterou bud snooznu (a vyberu si o čas) nebo dismissnu... ale teda první dojmy jsou vesměs jinak pozitivní - především vnímám rozdíl v detailech, které jsou důsledkem zastavení vývoje. Když mám teď v ruce fresh android mám dojem, že dnešní W10 na Lumii je zhruba odpovídající stavu mobilního environmentu před 2 - 3 lety. Tam se WP zastavil, kdežto ostatní jeli dál a je to prostě znát... bohužel.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HAWLIS: Jo, to byly zlaté časy. Mobilní desítky byl zoufalý pokus, na který dali nedostatečný budget.
    NECROMAN: Appky používám stejné jako předtím, žádné další nepotřebuju. Ale u Windows se mi nikdy nestalo, že by měl systém takový bordel v notifikacích. Jako že mi někdy příchozí SMS vykoukne a jindy ne? To je fakt k vzteku.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELHO_CID: Předtím - myslíš co? Mě přišel nejspolehlivější WP8.1, tam šlapalo uplně vše jak mělo. Vlastně mi přijde, že MS nezvládl přechod na "jeden systém všude" (včetně marketingové i jakkoliv další podpory) a začalo se to sypat. Alespoň z mého pohledu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELHO_CID: hele já ani ne. Přešel jsem už před dvěma roky tenkrát na Nexus 5X a ten rozdíl v počtu appek je něco, kvůli čemu bych už neměnil.
    Teď mám Google Pixel 3, čistý Android 10 a pohoda.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Po půl roce s androidem mám chuť se vrátit. Kdyby MSFT udělal nový telefon, nebudu váhat za něj dát i hodně peněz. Jen když to bude fungovat tak spolehlivě, jako předtím.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ja nedávno nahodou narazil na toto a...dle me to je zdaleka nejpovedenejsi imitace wp prostredi a maka fakt dobre vcete live dlazdic free

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ss.squarehome2
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    LADINEK: MS Launcher nebo Launcher 10? MS Launcher tuším neumí dlažice ala WP ??
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: udělej mi pls screenshot :) já v poslední fázi WP měl všechny dlaždice 100% průhledné, takže byl vidět jen znak uprostřed.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HAWLIS: já jsem za ty léta tak zvyklej na čtverečky (dlaždice) že to bylo první co jsem udělal. Já nejsem app ani herní maniak takže mi to vyhovuje....
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LADINEK: tak zrovna z toho jsem zatím vůbec happy nebyl... udělal jsem to taky jako první, ale trochu mě to zaskočilo a zrovna jako windows phone mi to nepřijde... takže jedu default a zkouším co umí :) ale MS appky jedu taky :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LADINEK: mno co mám OnePlus, tak jedu hlavně na appkách M$
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam