• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAGONCESTOVANI - PORADNA
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    ciao, vim ze bych to mohl napsat do uplne jinych klubu, nebo mozna pul hodky na googlu, ale v ramci oziveni tohodle auditka..
    chystam v kvetnu cestu do indonesie, japonska a thajska, jeste presne nevim v jakym poradi to bude, cela cesta je ve fazi uvah a planu. A tak se chci zeptat na vhodnost ci nevhodnost terminu do techto zemi, priblizne ceny za jidlo, ubytovani a nejake to cestovani tam. Japonsko mam tak nejak zmakle ale jinak moc nemam predstavu..
    STOOL
    STOOL --- ---
    čau, prodávám jednu téměř nepoužitou Aqua Venture dezinfekci na vodu, více tu [ OFFERINGNABÍZÍM: Dezinfekce na vodu 2x použitá / Praha / 400 CZK ]
    SUNY
    SUNY --- ---
    DRAGON: thank you :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Are alcoholic beverages permitted in carry-on luggage?
    Alcoholic beverages with more than 70% alcohol content (140 proof), including 95% grain alcohol and 150 proof rum, are prohibited from carry-on and checked luggage. Up to 5 liters of alcohol with alcoholic content between 24% and 70% are allowed per person as carry-on or checked luggage if packaged in a sealable bottle or flask. Alcoholic beverages with less than 24% alcoholic content are not subject to hazardous materials regulations.

    Check with your airline for any further restrictions.
    SUNY
    SUNY --- ---
    Alkohol do NY asi nepřevezu, že? Nebo to platí jen pro potraviny? Chtěla bych přivést rum :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E_T_: pokud priletis na zeland bez zpatecni letenky, tak te vyhodej (mne se to malem stalo, kvuli chybe v datumu), takze ti doporucuju koupit nejakou letenku, napriklad s air asia z christchurch do kuala lumpur a odtamtud lita air asia za velmi levny penize do vsemoznejch mist v asii. po novym roce obdobi destu jeste nebude (mluvim z vlastni zkusenosti, jsem v Indonesii)
    E_T_
    E_T_ --- ---
    Tak ještě poprosím o radu tady. Někdy po novém roce (nejspíš duben) plánujeme měsíční dovolenou s na Zéland a cestou zpět by jsme to chtěli vzít přes Samoy (možná i Fidži, nebo jakýkoli jiné ostrovy). Jaké máte zkušenosti s koupí letenek, pokud chci udělat jakoby okruh a ne zpáteční letenky? Popř. koupit zpáteční ČR - Soul / Singapore a potom využít místní nízkonákladovky? A doporučujete zakoupit letenky z NZ dále už tady v čechách nebo až na místě?
    Dále by mě zajímalo, co si myslíte o termínu. Na NZ bude sice končit léto, ale v Mela/Mikro/Polynésii zase deště. (Maximální rozmezí máme leden - květen). Díky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRENZY_: : Nejsou nutná, pokud pobyt nepřesáhne 3 měsíce. Cestovat můžete jen s platným pasem nebo průkazem totožnosti.
    tolik tvrdi databaze hedvabnestezky.cz
    FRENZY_
    FRENZY_ --- ---
    Může tu prosím někdo vyvrátit či potvrdit, že Čech do Lichtenštejnska může nyní vycestovat jen s občankou? Informace se různí. Díky.
    SEDIQ
    SEDIQ --- ---
    DRAGON:
    DAKRLS:

    ... na AXA Assistance take nedam dopustit ;-) Na "bezne cesty" se vyplati i pojisteni k platebni karte (jak Dragon take zminuje).
    SPRINGI
    SPRINGI --- ---
    S laskavym povolenim pastuju nabidku na prazdniny v Rotterdamu:

    Rotterdam je taky hodne fotogenicky...ano je to spam za ktery se omlouvam, ale kdyby mel nekdo naladu tak prijedte:
    V terminu 6.9. do 16.9. nabizime k pronajmu velky byt s terasou v klidne rotterdamske ctvrti (kousek do centra) pro brzkou podzimni dovolenou v Holandsku. Byt je kompletne zarizeny, k dispozici jsou i dve kola k podnikani vyletu po okoli, plus clenska karta k pronajmu dalsich kol dle potreby. Z Rotterdamu je pak mozne vlakem objet do hodiny vsechna zajimava mesta v NL (Amsterdam pohodlne za hodinu, Belgie Antwerpy za hodku a pul, Pariz za tri).

    Byt budou hlidat dve kocky, takze o nej nemame vubec strach.

    Cena pausalne 50e pro max 4 nebo i pet lidi, coz pak udela smesnych 10e na noc v byte o vymere 80m. Zajemcum mohu poslat i fotky mailem

    kdyztak posta
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DAKRLS: to je masakr ceny... ja platil pojisteni na Zeland pres CSOB za cca 4 tisice, rok 2004. Ale ted mam fakt dobrou zkusenost s AXA Assistance, prasknul mi tady v Indonesii bubinek a AXA poslala garancni info nemocnici, neplatil sem ani korunu, stalo me to na rok 7800,- vcetne surfu
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    Zdravim mistní cestovatele, mám dotaz k cestovnímu pojištění na dobu jednoho roku. Dělal jsem menší průzkum a vyšly mi z toho zatim čtyři varianty a poměrně různýma podmínkama i cenou. Tak bych se rád poradil a zeptal se na vaše názory. Nejvíc mě zajímá, zda se někdo setkal/nesetkal s konkrétními problémy s pojišťovnami nebo částkou plnění. Složí mi to k cestě na Nový Zéland.

    dovolim si tu vytapetovat možnostmi, co jsem našel. Pokud jsem na něco zapomněl, prosím neváhejte informovat.

    Allianz - (můj favorit, + světoznámá firma a neomezené plnění; - vyšší cena)


    Generali - ( + nižší cena, - malá částka plnění)


    Uniqua - ( - poměrně vyšší cena)


    ČSOB - ( neznámá firma a podmínky nevim nevim, vyšší cena)


    díky za každou radu nebo námět do diskuze.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WWERA: tak se mi to libi, see good in bad, tak to ma byt ;)
    WWERA
    WWERA --- ---
    DRAGON: no půjčili jsme si auto a super :) rezort furt strašnej ale jinak je to tu krásné!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NOISEGATE: asi nevis co to slovo znamena, takhle tady vypada kazdej druhej flek na prespani, ty snobarno :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DRAGON: slušná snobárna ;p, ale jako proč né, taky bych si nechal líbit
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    pristi stredu jedu do smer gronningen (holandsko)...
    ma volne tk 2 mista v aute..kdyby nekdo mel zajem se pridat ..posta..diky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WWERA: tak co, nejaky news? uz je lip?
    WWERA
    WWERA --- ---
    VODOMERKA: jo díky to určitě udělám!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam