• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAGONCESTOVANI - PORADNA
    OLA44
    OLA44 --- ---
    KATIA: poletim pres noc hlavne, takze asi budu v limbu. Nerad bych se probudil se slonima nohama. Problemy ale normalne nemam, tak snad to bude cajk. Dik za radu..
    KATIA
    KATIA --- ---
    OLA44: pokud nemáš běžně nějaké problémy, tak bych to neřešila. základ je pít a nohy procvičovat...
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Takovej zvlastni dotaz, jakou mate zkusenost s dalkovymi lety. Znama mi rikala ze je dobre si poridit stahovaci punchocy proti otekani nohou a neco na zredeni krve :) Je to neco s cim bych mel pocitat kdyz poletim vice jak deset hodin?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TYCZKA: dovolili, moje banka netrva na sms autorizaci, to je na cloveku, jestli tu bezpecnost chce nebo tam ma diru.
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    DRAGON: to uz myslim ze by asi dnes nedovolili...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TYCZKA: to se mi presne stalo, reseni bylo skype call s bankou, autorizace, zruseni sms kodu na mobil a pak posilani penez bez overeni, slusnej voser...
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    TYCZKA: v zahraničí, odkud se nehodlá jen tak vrátit, samozřejmě :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Tady jsem sepsala návod, co dělat kdyby si někdo naplánoval ztratit českou simku navázanou na internet banking, stejně jako já...

    třeba se to bude někomu hodit, řešení totiž není žádný medíček :)

    Ztráta české SIM karty v zahraničí a bankovní účet | Blog o cestování a práci přes internet
    http://www.pracenaceste.cz/ztrata-ceske-sim-karty-v-zahranici-a-bankovni-ucet/
    OLA44
    OLA44 --- ---
    KOSTRA11
    KOSTRA11 --- ---
    OLA44: Tyto karty tam makaj uplně v pohodě. no problem.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    OLA44: používal jsem v roce 2010 v Indii visa electron od český spořitelny a žádnej problém, neměl by tam být rozdíl.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s platebni kartou VISA Electron od CSOB a bankomaty v Indii? Fungovala vam ? :) Diky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NA_PYCZU: o tom tenhle klub neni, najdi si klub na letenky.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Prosim, poradte... nejlevnejsi letenky Thajsko a zpet v obdobi +- 1.2- 10.3 . z Cech i Nemecka idealni, diky
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ahoj rad bych se zeptal potreboval bych info da se koupit mobilni internet například pro španělsko už tady v čechách. myslím tím jejich operátory jejich simkarty nebs i myslim ze to bude levnejsi a tady ty operatori chtej nehorazny penize za roaming internet diky za info :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ty vole ted to ctu, do indie na tyden... to je mazec :D
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    OLA44: ty data se ani teoreticky nemuzou shodovat. Datum vydani viza je vzdycky driv. viza bohuzel plati od data podani zadosti a ne od data priletu nebo od data vydani viz. Takze z toho pul roku o cca 10 dní přijdeš... Na víza se od podání žádosti čeká 7 dní.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    KATIA: Obecnou informaci znam, spis me zajimala konkretni zkusenost s Indii..ale dik ;)
    KATIA
    KATIA --- ---
    OLA44: obecná informace: vízum se obvykle dává na určité období, třeba tři měsíce a musíš přijet v tomto období. obvykle všechny lhůty jsou na webu ambasády.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Ahojte, mam dotaz :) Chystam se do Indie na tyden a potreboval bych vedet jestli v zadosti o vizum musi sedet datum priletu do zeme. Nebo jestli muze byt trochu drive nez priletim...Problem je ze vyrizeni zadosti neco potrva a mezitim se mi muze zmenit datum letu...dik za rady...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam