• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAGONCESTOVANI - PORADNA
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nekdo nejake zkusenosti se Zanzibarem prosim?
    diky
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    NA_PYCZU: Ja si tam osobne vzdycky sehnal ubytko v hotelu, protoze mimo sezonu to bylo dost levný — konkretne tenhle hotel sem měl vždycky (únor-březen) za levno...koukám konrétně posledně 6500 pro tři lidi na pět nocí.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Ahoj, koukám trochu na listopad na Mallorcu, ale vlastně se mi nic nepovedlo zjistit, jak tam je? co ubytko? dá se spát venku? sehnat si tam třeba kolo, jenom tam cca 6 dní pobýt, vyždímat z toho co jde a vyčistit si hlavu, díky=)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    [spam] specialni nabidka – 2 letenky do maroka (3000 kc/osoba)

    19. 9. 2015 Praha–Agadir
    19SEP PRG-AGA 13:20-16:45

    30. 9. 2015 Agadir–Praha
    30SEP AGA-PRG 21:25-02:40+1

    zajemci do posty
    DRCRABAKLES
    DRCRABAKLES --- ---
    Zdravim, mirim za tyden na Azory (ostrov San Miguel). Doporuci mi nekdo, co treba videt a nenajdu to v pruvodci? Dekuju :)
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    Ahoj, třeba se někomu může hodit:
    po výletě na Balkán nám zůstaly dvě zpáteční jízdenky Praha-Budapešť-Praha, projeli jsme jen cestu do Budapešti. Proto se chci zeptat, jestli by někdo nevyužil vlakovou jízdenku Budapešť-Praha (2x), platnost do 29.8.2015? Původní cena jedný byla ca. 2500kč, takže třeba za 1000kč? Nebo navrhněte. Díky za odpověď nebo případný sdílení! t
    EPOMI
    EPOMI --- ---
    TRISTANNA: zkus airixo.com
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    Ahoj, mate nekdo zkusenosti s cestovanim po Brazilii, treba nejake tipy ohledne Ria nebo narodnich parku? kdyztak prosim posta
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Neplánuje nekdo cestu po půlce záři do Itálie? Pokud by nevadila moje společnost s jedním psem. Stačilo by Miláno:)
    DENDROBATAZ
    DENDROBATAZ --- ---
    Bulharsko - Sofia, Rila, Koprivshtica, Tryavna, Buzludja, Shipka - monastýr+památník,, Rodopy, Shiroka luka, Trigrad, Devin - kousek odtud termální koupaliště.., Sozopol..
    ELENNA
    ELENNA --- ---
    Ahoj, nemáte prosím někdo mapu Norské oblasti Troms? Určitě budu také ráda za případné tipy a rady. Díky
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    WISULKA: v Rumunsku určitě Banát. ať víte, jak se tady žilo před 100 lety :)
    WISULKA
    WISULKA --- ---
    Ahoj, chtěla bych se zeptat co stojí za to vidět v Rumunsku a Bulharsku, jedem autem.

    dík
    DVA3
    DVA3 --- ---
    nejedete venco nekdo v lete do recka?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    TRISTANNA: pro začátek můžeš zkusit http://www.skyscanner.cz/ případně se zeptat tady: [ Letenky za par kacek aneb nizkonakladove aerolinky & letani obecne ]

    MARI: tak to stejnak nestíháš, ne? a v pasu bydliště nepíšou..
    MARI
    MARI --- ---
    když si budu vyřizovat nové trvalé bydliště (a novou občanku), musím kvůli tomu vyřídit i nový pas (od loňska nový)? nové trvalé bydliště bych měla mít na přelomu srpen/září, cestovat (USA) v půlce září.
    TRISTANNA
    TRISTANNA --- ---
    Prosím, jak sehnat co nejlevněji letenku do Izraele, do Tel Avivu? Mám přesně daná data příjezdu i odjezdu..
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    DRAGON: jo, mels pravdu, region svet takze je to v cajku :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja bych v zivote svuj pas nikomu nedal, vzdyt v tom mam celej svuj cestovatelskej pribeh :)
    pokazde nahlasuju, ze sem ho ztratil a nikdy me za to nijak nepostihli, stalo me to myslim stovku navic pokazdy
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: mně by tohle celkem vyhovovalo:
    Sadly, in the Netherlands, expired passports are made invalid in a rather brutal fashion. The civil servant punches enormous holes through all the pages—visas, stamps, and all.
    15 Passports and 75 Visas - KLM Blog
    https://blog.klm.com/15-passports-and-75-visas/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam