• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAGONCESTOVANI - PORADNA
    Klub bude o tom, ze kazdy, kdo se stretnul s nejakou povinnosti nebo neprijemnou veci, pripadne bude vedet, jakym zpusobem se k jaky pamatce nejlepe/nejlevneji/nejrychleji/... dostat, tak to napise, na nastence bude seznam statu a zemi, pod kterymi budou zhruba tyto informace:

    NAZEV ZEME:
    Vizova povinnost/cena za vizum:
    Konkretni mozne problemy v zemi:
    Pamatky, doporuceni (A jak k nim):

    Kontakt na konzulat:
    atd 1:
    atd 2:

    galerie vasich fotek, aby lide prahnouci po informacich mohli ochutnat kouzlo konkretni destinace:
    stravovani, doporuceni, cemu se vyhnout, co je tam naopak velka dobrota?:
    ceny:
    doprava:
    nejvyhodnejsi moznost letenek:



    rad bych zkratka udelal databazi cestovatelskych pomucek na zaklade rad a zkusenosti lidi, kteri jiz zemi navstivili.

    Šťastnou cestu! .)

    LETENKY ZDE!
    [ Letenky za par kacek aneb nizkonakladove aerolinky & letani obecne ]
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EPSONKA: no dovolenou ti to nezkazi, ale tu chvili to otravuje, s tim je nutny pocitat :) tipy dam, jen se kdyztak pripomen, ted toho mam strasne moc v praci..
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    DRAGON: toho se taky právě bojim, že mě budou štvát, přece jenom jsem zvyklá na Asii, kde to neni tak hrozný, jako v Africe. Ale tak co, nenechám si tim zkazit zážitky :) btw. dáš mi nějaký tipy do pošty? Děkuju :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EPSONKA: byl, minulej rok v rijnu, docela prima, jen mne tam teda az na par vyjimek dost srali lidi, strasne votravny a to jsem fakt tolerantni. Ale priroda a jidlo a koreni a potapeni, velka parada :)
    a nejlepsi zazitek byl pro me spice farm tour, uzasny
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    DRAGON: byl si? ja se chystám v dubnu...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BEDRICHKANGOO: jezdi autobus Line N95 pres Milano, zhruba 1700 CZK
    Trento (Lungadige Monte Grappa) →
    Zurich central station (Sihlquai car park)

    Travel by bus from Trento to Zurich on 25.03.2016
    https://shop.flixbus.com/...y1Aio0&form_id=fb_search_form_main&_ga=1.260068365.1071269491.1457105520
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    ahoj, za 3 týdny chci jet z Trenta (it) do Curychu, nevíte o autobusech? vlaky jsou dost mastné :(
    KATIA
    KATIA --- ---
    TIBBYHC: letní destinace obvykle vychází lépe jako balíček od cestovky, ubytování se dá v pohodě sehnat apartmán... dobře zkušenost i jsem měla s na cesty, prodávají německé cestovky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FEMMEFATALE: byt tebou, tak jeste se zarizovanim hotelu cekam, ten tarif vam nemusi uznat, precijen je to chyba systemu a soudit se muzes s ceskym portalem, hongkongskym nikoliv ;)
    FEMMEFATALE
    FEMMEFATALE --- ---
    Zdravím Vás a prosím o radu - jedeme s kamarádkou na souostroví Palau, nemáte někdo zkušenosti s tamním ubytováním?? Obecně si ráda přečtu zajímavé tipy a zkušenosti z Vašich cest na tento skvost Oceánie :). Moc děkuji!
    TIBBYHC
    TIBBYHC --- ---
    Ahoj.. Mám takový dotaz.. S přítelem chceme jet v létě na dovolenou, bohužel, jediná doba, kdy budeme mít oba volno, je v tý nejšílenější sezóně, tj. přelom července a srpna.. Rádi bychom někam k moři, letecky. Kam, to se ještě uvidí, ale já bych to prostě udělala tak, že bych si počkala těsně před termínem a koupila prostě jen co nejlevnější letenky a s báglem někam dorazila a tam si sehnala ubytování, přítel zas tvrdí, že jsem blázen, když si myslim, že v hlavní sezoně něco seženem. Případně další verze je vymyslet dřív, dejme tomu Řecko, tam si zabookovat pokoj (abysme si mohli sami vařit) a pak už si jen počkat na levný letenky. Takže, moje otázka zní, nakolik jsem blbec, že si myslim, že by to takhle šlo? Nebo máte někdo nějakou zkušenost, nebo ráda si přečtu i tip, kde je to krásný, je tam pěkný moře, nestojí to majlant a nebudou tam davy? :)) Děkuju!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nekdo nejake zkusenosti se Zanzibarem prosim?
    diky
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    NA_PYCZU: Ja si tam osobne vzdycky sehnal ubytko v hotelu, protoze mimo sezonu to bylo dost levný — konkretne tenhle hotel sem měl vždycky (únor-březen) za levno...koukám konrétně posledně 6500 pro tři lidi na pět nocí.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Ahoj, koukám trochu na listopad na Mallorcu, ale vlastně se mi nic nepovedlo zjistit, jak tam je? co ubytko? dá se spát venku? sehnat si tam třeba kolo, jenom tam cca 6 dní pobýt, vyždímat z toho co jde a vyčistit si hlavu, díky=)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    [spam] specialni nabidka – 2 letenky do maroka (3000 kc/osoba)

    19. 9. 2015 Praha–Agadir
    19SEP PRG-AGA 13:20-16:45

    30. 9. 2015 Agadir–Praha
    30SEP AGA-PRG 21:25-02:40+1

    zajemci do posty
    DRCRABAKLES
    DRCRABAKLES --- ---
    Zdravim, mirim za tyden na Azory (ostrov San Miguel). Doporuci mi nekdo, co treba videt a nenajdu to v pruvodci? Dekuju :)
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    Ahoj, třeba se někomu může hodit:
    po výletě na Balkán nám zůstaly dvě zpáteční jízdenky Praha-Budapešť-Praha, projeli jsme jen cestu do Budapešti. Proto se chci zeptat, jestli by někdo nevyužil vlakovou jízdenku Budapešť-Praha (2x), platnost do 29.8.2015? Původní cena jedný byla ca. 2500kč, takže třeba za 1000kč? Nebo navrhněte. Díky za odpověď nebo případný sdílení! t
    EPOMI
    EPOMI --- ---
    TRISTANNA: zkus airixo.com
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    Ahoj, mate nekdo zkusenosti s cestovanim po Brazilii, treba nejake tipy ohledne Ria nebo narodnich parku? kdyztak prosim posta
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Neplánuje nekdo cestu po půlce záři do Itálie? Pokud by nevadila moje společnost s jedním psem. Stačilo by Miláno:)
    DENDROBATAZ
    DENDROBATAZ --- ---
    Bulharsko - Sofia, Rila, Koprivshtica, Tryavna, Buzludja, Shipka - monastýr+památník,, Rodopy, Shiroka luka, Trigrad, Devin - kousek odtud termální koupaliště.., Sozopol..
    ELENNA
    ELENNA --- ---
    Ahoj, nemáte prosím někdo mapu Norské oblasti Troms? Určitě budu také ráda za případné tipy a rady. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam