• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: to je nějaký spiknutí, ne? ;)))
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ZUZKAOU: ani jsem nečekal jiný výsledek...letos na Slovácku slavíme. Máme nej památkuv čr, nej nevěstu, nej fotbalové fanoušky a tedka aj nej nádražku :-)))))))
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    Už se to tu probíralo, nádražky v Německu jsou hotové vlakové neštěstí. V Babelsbergu se ale aspoň snaží. Možná proto, že je to původně česká vesnice. 4/10

    Döner Grill, Bahnhof Babelsberg | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/2011/06/17/babelsberg/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HONZISSH
    HONZISSH --- ---
    DZIMI: Je to hodne zajimava zkusenost.. Clovek ma dost casu premyslet a srovnat si dost veci...
    HONZISSH
    HONZISSH --- ---
    DZIMI: No, ja jsem tu byl zezacatku jenom na 14 dni a u jsem tu dva mesice.. Rikal jsem si to same, ale po par dnech me to nadchlo..
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    HONZISSH: věřím, jen nevím, jestli zrovinka já bych tu samotu zvládla ;oD
    ale byl by to dobrej a asi přínosnej test :o)
    HONZISSH
    HONZISSH --- ---
    DZIMI: =).. Ale takovou pohodu nikde jinde nenajdes..
    HONZISSH
    HONZISSH --- ---
    LALINA: No, uz dva měsíce a né kozy, ale ovce.. A je to dost vzdělávací akce (tolik jsem toho snad ještě nikdy nepřečetl..=))..
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    mi by stačilo asi pár dní a zcvokla bych taky ;oD
    LALINA
    LALINA --- ---
    HONZISSH: medituj:-)) já ti docela závidím...bejt měsíc někde sama jen s kozama....
    HONZISSH
    HONZISSH --- ---
    LALINA: myslím to vážně..já tam regulérně cvoknu..=)..ale je to super
    HONZISSH
    HONZISSH --- ---
    KEIKIN: Tohle já neřeším, já jen hlídám, aby neutekly a měly co pít (ve všem ostatním jsou samostatné..)..=)
    TESSS
    TESSS --- ---
    ZUZKAOU: no mi tam chteli jit na obed a nesli. Ale meli jsme s sebou psi a nechteli jsme je nechavat venku, protoze prselo.
    Sli jsme tam na doporuceni, takze asi nevari spatne....

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TESSS: Bufet u autobusáku je velmi stylový. Ale teda nesmí se do té hospody vedle, vede to manžel paní v bufetu a fakt nemá rád, když mu lidi lezou do hospody.

    Ta na nádraží v Žulové byla vždycky zavřená, když jsem tam byla...
    TESSS
    TESSS --- ---
    ZUZKAOU: v Zulove se nekouri a nesmej tam psi. A celkove to teda moc nelakalo k navsteve.
    Jinak v Zulove bufet u autobusaku 100 bodu! Panak borovicky za 15,- a limoda z automatu za 10,-
    LALINA
    LALINA --- ---
    HONZISSH: jé, díky za pozvání!!
    HONZISSH
    HONZISSH --- ---
    LALINA: A mimochodem, pokud bys chtela ty, nebo KDOKOLIV dorazit, tak urcite.. Uz mi z te samoty hrabe..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam