• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINANÁDRAŽNÍ GASTRONOMIE - restaurace, pajzly, hospody, bistra, okénka, stánky
    TESSS
    TESSS --- ---
    Pribram

    Usli jsem pres 20km bez jedinne hospody/kramu, takze jsme pocitali s tim, ze v Pribrami nam daji neco k jidlu, bohuzel byla nedele, takze vsude zavreno -WTF?
    Jedina otevrena hospoda byla na nadrazi, hospoda pekna, trosku osuntela, ale v mezich. Pivo Kozel bez vyhrad, pres tyden maji par hotovek, nam dali aspon hermelin, ktery si udajne sami nakladaji, podle me byl lepsi prumer, ale po celym dni bych snedla i slona...
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    Je tu středa, a tedy i další díl seriálu o zrušených nádražkách.

    Jindřichův Hradec: bordel a zase bordel | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/2011/11/02/jindrichuv-hradec/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KEIKIN: chráněná dílna...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NPYRIN: geniální, díky za rozhovor, dávám 10 z deseti. Zaujalo mně toto:

    Já říkám, každý to svoje poslední musí někam donést. - tesat do kamene

    Taky mně zaujalo že hajzliky provozuje charita..hehe.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NPYRIN: téda!! super rozhovor!
    dej ho prosím do mýho spešl klubu:-)
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    KEIKIN: Jak jsi mi tuhle říkal, že k tématu nádražního občerstvení přistupujete komplexně, multidimenzionálně a holisticky, rozhodl jsem se podle toho zařídit a pořídit rozhovor s hajzlbábou ze Zábřehu o tamější zrušené nádražce.

    Zábřeh na Moravě: jsme nejlevnější hajzl na trati | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/2011/10/26/zabreh-na-morave/
    MYSHE
    MYSHE --- ---
    na smíchově je to tak na tu malinovku nebo pivko.. párek maj taky dobrej.. ale že by stálo za to, plánovat si podle něj trasu.. to zas ne :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ALEXANDRASAINT: aha.... mno, nezní to moc lákavě teda:-)) a o víku zavříno, no....
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    LALINA: o víkendu zavřeno:/ já když se vracim tak už jedu na hlavák rovnou. ale jako krom toho piva tam nemaj nic snad.:D tatranky, limči... jeden z těch stánků točenou malinu..
    LALINA
    LALINA --- ---
    ALEXANDRASAINT: já snad kvůli tomu pojedu někam ze Smícháče... o dlouhém víkendu... co? mají taky o víkendu nebo jen ve všední den?
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    KID_MCHUTT: tak dnes jsem tamtudy zas jela a mají tedy otevřeno od 11:30 já tam jezdím kolem osmé tkž se nedivim že to nebylo otevřený. a jsou hned dva vedle sebe. jeden svijany 11°, druhej staráč .
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALEXANDRASAINT: no nevím, jezdím kolem něj cca jednou měsíčně, většinou kolem šesté ráno a otevřený byl vždycky :) možná je pro ranní dělný lid? :)
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    KID_MCHUTT: já jezdím téměř každý pondělí ze smíchova a nikdy jsem ten stánek neviděa otevřenej.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Nevíte někdo jak to má dopadnout s těma bývalýma bufíkama na peronech v Přerově ? Sem se díval, že jedno nástupiště už maji koridorové (bez bufetu) a ten zbytek čeká na rekonstrukci.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NPYRIN: jo, takový podnikání v mašince, to chce nadšení a srdce:-)
    NPYRIN
    NPYRIN --- ---
    LALINA: Pro ilustraci uvedu i konkrétní příklady, abych dodržel zadání v záhlaví ;o)

    Nádražka I. kategorie: 4/10
    Bufet Otevřeno, Hulín | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/2011/10/19/bufet-otevreno-hulin/

    Nádražka II. kategorie: 8/10
    Bufet Mašinka, Hulín | VÁGUS.CZ
    http://www.vagus.cz/2011/10/20/bufet-masinka-hulin/

    Jinak luxusní stánek je i v Brodku u Přerova, zkusím tam někdy přerušit jízdu.
    LALINA
    LALINA --- ---
    aha.... tak uvidíme, třebase tu objeví nějakej report..
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LALINA: nevím, jenom občas jedu okolo :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    KID_MCHUTT: tam jsem nebyla léta páně.... je dobrej? že bych ho šla jen tak omrknout?

    jo, ještě si vybavuju takový okýnko ve Vysočanech, ale to je vlastně součást budovy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam