• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSHAAKTerraria
    EZEE
    EZEE --- ---
    ale malo pac neni moc nalada
    EZEE
    EZEE --- ---
    jo
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Ok, srsly, hrajete to jeste nekdo?
    EZEE
    EZEE --- ---
    aha ja nevedel, joooo no jo vlastne, mu to nejak vyhorelo
    CCHLAPEC
    CCHLAPEC --- ---
    Japanův server je stále mimo, ne?
    EZEE
    EZEE --- ---
    MARWINLIN: zahlavi;)
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    MARWINLIN: hrali jsme to ve dvou.. teda je pravda ze pote co jsem proparil na pc celou skolu, tak me to asi konecne pousti :))
    MARWINLIN
    MARWINLIN --- ---
    PANIKA: Asi zalezi take jestli hrajes pouze single nebo take multiplayer :) A pak jeste i na lidech ktery to hrajou pripadne stebou.
    MARWINLIN
    MARWINLIN --- ---
    nema nekdo "staly" server ?
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    jak dlouho uz vas to bavi? me to tak nejak po rekneme tejdnu intenzivniho hrani preslo.. jako asi cokoliv krome falloutu :)
    CCHLAPEC
    CCHLAPEC --- ---
    1.0.5 is out!
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    YouTube - ‪Alchemy is Fun! - Terraria 1.0.5 Preview‬‏
    http://www.youtube.com/watch?v=w1EgEnivvkY
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    EZEE: to ne,všeho je dost, jen to chvilku potrvá :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    ajaj..chces nejakoou korunku donate?
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    JAPAN: takže server nenabíhá, jen problikne, čili dřív než za několik dní to nepoběží, musim dát dohromady nějaký železo, nainstalovat a odvést do serverovny
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    server nejede, shořel zdroj, vyhodilo to celej rack a další dva servery nenaběhli, takže tam teď jede technik :D
    CCHLAPEC
    CCHLAPEC --- ---
    Hardcore Mode
    I Mentioned it briefly in a tweet, to let everyone know it was on its way. I can verify now that It will be in 1.0.5 and it will offer to those who find themselves wanting more to do in Terraria, an option at just that. Yes, it will be an 'option' and wont be forced on everyone.
    Here are a few things I can say about it.

    Its a Character Based option, so your HCM character can move between servers. Be careful though. As a non-HCM players grief can end your run quite easily
    Its set at character creation and can not be toggled off for that character afterward.
    If you Die, thats it, game over. You must start a new Character at that point. Your world however will not be effected by this. So this means you may start a new HC mode character and utilize the house/chests your last character left behind. You will also see a gravestone where your old character met his fate.
    It really changes the way you play the game, as every action could be your last. Caution is a good thing. Also, There is more of a sense of accomplishment as you play.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Já si rád poslechnu názory obou stran, což je doufám patrné i z ankety. Tento klub je o hře Terraria a stejně jako jakákoliv jiná hra má i tato svoje příznivce i odpůrce. Já v klubu vítám obě skupiny. Nechci klub, ve kterém se budou scházet jen samí Terrafanatici, kteří budou za zpěvů titulní melodie křepčit kolem Demon Altaru.

    Není nic horšího než jednostranný pohled na věc, proto prosím Japana, aby nikoho nevybízel k unbooku jen proto, že se mu nelíbí jeho názor. Zelgarin neprudí a svůj názor napsal kultivovaně, což ovšem neznamená, že se s ním ztotožňuji.

    P.S.
    Ještě jsem chtěl dodatečně Japanovi poděkovat za zřízení serveru, ušetřils mi spousty práce, chlape :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    JAPAN: Ano, tam to samozrejme taky hrozi, ale ja nemluvil o "potrebe stitu" ale o "otravnosti knockbacku".

    K dotazu)

    Pokud sis nevsiml, tak jsem jen odpovidal na zde zverejnene a na me mirene dotazy jinych hracu (EZEE, EZEE a CCHLAPEC) - coz jako inteligentni clovek urcite uznas, je slusnosti. Ani nemam pocit, ze bych to tady kazdy den spamoval neopodstatnenymi hate posty - do tohoto klubu jsem napsal s timto jen 8 postu a jen polovina z nich byla na tema "co se mi na Terrarii nelibi" a to jen proto, ze se na to jiny hrac tady verejne ptal (viz vyse).
    Ani nevybizim ostatni k tomu, aby se na tu strasnou Terrarii vykaslali a hrali neco lepsiho.
    Taky jsem nikdy nerekl, ze tu hru nesnasim. Kdybych ji nesnasel, tak ji nebudu ani zkouset hrat. Jenom me z nekolika zminenych duvodu nebavi natolik, abych v hrani pokracoval.
    Klub sleduji, protoze me zajima, jak se Terrarie vyviji a nechce se mi kvuli tomu sledovat wiki a offic forum (a taky me zajima, kdy s ni sekne zdejsi obecenstvo ^_^).

    Takze ne, neodbooknu si tento klub a budu doufat, ze zdejsi admin nema tak omezeny pohled na vec jako ty - srsly o co ti jde?
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    ZELGARIS: to se pleteš, shield potřebuješ až teprve do underworldu, kde tě můžou kopnout impové do lávy.
    Mimochodem, když tak nesnášíš Terrarii, proč si prostě neodbookuješ tenhle klub a nejdeš otravovat ovzduší někam jinam?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam