• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSHAAKTerraria
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Tiyuri Tiy (@twitter)
    **This will NOT be in the upcoming patch** I wanted to let the builders know we haven't forgotten you, working on this:

    CCHLAPEC
    CCHLAPEC --- ---
    Néé přijdu o svůj tunel :-D. To abych začal pracovat na novým, jestli dáme dohromady nějaký server.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Interesting

    My Impressions on 1.0.6 | Terraria Online
    http://www.terrariaonline.com/threads/my-impressions-on-1-0-6.41725/
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyby chtel nekdo obdivovat "umeni" grafika Terrarie, tak ma novy twitter account
    https://twitter.com/Tiyuri

    + nove ucesy
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    CCHLAPEC: To je fakt, ale je to jako jako luxovat byt brčkem, do toho nejdu :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    neni problem zalozit topic na ofiko foru a pohovorit si s nima o tom neasi
    CCHLAPEC
    CCHLAPEC --- ---
    MYSHAAK: ona jde vyčistit, tak aby se v ní nespawnuly bestie. Stačí vyměnit "pozadí" a nahradit ho dřevěnými zdmi (nebo jiným materiálem, krom toho původního). Ale všichni víme, jaký je to vopruz.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    JACQUES157: Musím s tebou souhlasit, že ten neustálý přísun potvor je neskutečný opruz. Bral bych, kdyby se dala nějaká oblast úplně vyčistit a byl klid. Jako např. v Minecraftu louče zabraňují spawnu potvor. Klidně by na to mohl být nějaký speciální předmět...
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    ja si pred par dny rozjel novou postavu i mapu a zjistil ze uz me taky moc nebavi. posledni mista co jsem jeste nemel moc prozkoumany (peklo a dungeon) jsou celkem nuda, resp. za chvili me zacalo srat ze jediny co delam je macham kolem sebe a odhanim miliardy horicich/chrasticich/strilejicich monster, misto nejakyho pruzkumu co je kolem me.. takze asi dam pauzu a pockam na v2.0.0, jestli bude nejaka zmena:) ale multak s vice lidma bych klidne dal
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Kdyby někdo ještě uvažoval o koupi jako já, tak na Steamu dneska začaly obvykle dvoutýdenní letní slevy a Terraria je po celou dobu s 25% slevou. Čekal bych ale, že bude ještě nějaký den jako daily deal levněji, takže každej den sledovat Steam.
    MARWINLIN
    MARWINLIN --- ---
    SUMI: terrariu vystridala Terrania ?
    SUMI
    SUMI --- ---
    Já už moc ne..nějak jsem propad starcraftu..:(
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Terraria Adventures - a Comic! (Stickied by Blue) | Terraria Online
    http://www.terrariaonline.com/threads/terraria-adventures-a-comic-stickied-by-blue.11848/
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    CCHLAPEC: bohužel :( člověk co mi měl odvést nové železo do servrovny mě buďto ignoruje nebo umřel .D
    MARWINLIN
    MARWINLIN --- ---
    CCHLAPEC: jestli bude dost lidi , server zalozim a necham bezet :) pokud tedy nekdo jinej nema jiz funkcni ..( samozrejme myslim ofic.)
    CCHLAPEC
    CCHLAPEC --- ---
    Já bych si klíďo zahrál mulťák, u singlu se dostatečně nezabavím.
    EZEE
    EZEE --- ---
    ale malo pac neni moc nalada
    EZEE
    EZEE --- ---
    jo
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Ok, srsly, hrajete to jeste nekdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam