• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSHAAKTerraria
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Záhlaví jsem vrátil do původního stavu, kdyby se ještě někomu něco nelíbilo, bombardujte mě a pruďte. Díky, Zelgaris :) Jinak na server si udělám čas příští týden, takže se těště, bude už ve verzi 1.0.6...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL: Patch notes AFAIK zatim ne, ale urcite budou po dnesnim vydani.
    Nicmene na foru je napriklad toto ZELGARIS
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    ZELGARIS: Jsou k sehnani nejaky patch notes?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MAGGOTS: A doporucuju rovnez nehrat ve fullscreen, ale hraj v okne a okno si maximalizuj. Je pak daleko jednodussi/pohodlnejsi prechazet do wiki na nyx, etc.
    MAGGOTS
    MAGGOTS --- ---
    Diky to sem potreboval )
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MAGGOTS: ne ze bychom ti tady nechteli radit, ale fakt se ptas na docela trivialni veci, ktere najdes na http://terraria.wikia.com/wiki/Crafting
    A co se toho reswapnu tyka, tak si vyrob postel, hod si ji do mistnosti (ktera samozrejme musi odpovidat nejakym pozadavkum, viz opet terraria wiki) a pak na ni klikni pravym.
    Objevi se tusim "Spawnpoint set" a kdyz umres/lognes se do hry, objevis se u postele.
    EZEE
    EZEE --- ---
    ZELGARIS: jo vidis ta asi ano
    MAGGOTS
    MAGGOTS --- ---
    No jinak jak se kopu dolu tak uz potkavam kostlivce ,tak snad uz brzo :D , naky brneni helmu atd musim najit nebo vyrobit ?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    EZEE: Postel to stale neresi?
    EZEE
    EZEE --- ---
    cece to asi nejde jeste
    MAGGOTS
    MAGGOTS --- ---
    Domecek uz mam :) , uz v nem je ten prvni NPC , je naka moznost jak udelat abychc kdyz vypnu hru zacal potom hrat v domecku a ne venku ?
    EZEE
    EZEE --- ---
    MAGGOTS: musis si postavit baracek do nej dat svetlo, stolecek, zidlicku postel a prijdou NPC jukni na wiki tam to je, jinak peklo je dost hluboko!:)
    MAGGOTS
    MAGGOTS --- ---
    Caues , zacal sem tuhle pecicku hrat vcera :) a prvni co me napadlo je se prokoapt do pekla , ale uz kopu jakou dobu a nic :))) , mam dost zlata atd , je mozny si nekde neco koupit ? Plnit naky mise ?
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    No, tak dobrá. Udělám server. :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    MYSHAAK:
    já též :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    MYSHAAK: urco mam zajem
    CCHLAPEC
    CCHLAPEC --- ---
    MYSHAAK: já bych byl samozřejmě pro, nevím co ostatní.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    CCHLAPEC: Jestli je zájem zapracuju na tom. Dělal jsem rekonstrukci bytu, jsem rád, že postupně nacházím kartáček na zuby a záložní ponožky. Nějaký volný komp na Terrarii se doufám objeví v nižších řadách beden...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Pro lidi shnile si kliknout na odkaz ZELGARIS smerujici na twitter hlavniho vyvojare Terrarie.

    Tiyuri Tiy
    Most of the new furniture will now be in 1.0.6! And there's Beer too! Coming early next week.
    https://twitter.com/#!/Tiyuri/status/98895385040396288

    Tiyuri Tiy
    Terraria 1.0.6, most likely dropping early next week!
    https://twitter.com/#!/Tiyuri/status/98894229320892416
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam