• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSHAAKTerraria
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    CCHLAPEC: mě to jde
    CCHLAPEC
    CCHLAPEC --- ---
    Jde vám lognout na Gaiu? Mě se to nechce naloadovat.
    EZEE
    EZEE --- ---
    fakt mega novejch veci koukam, asi to zase zapnu s vama
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Ahoj všem, za výpadek serveru se omlouvám, už by měl běžet :)
    CCHLAPEC
    CCHLAPEC --- ---
    Server nejede a Myshaak tu asi ještě není.
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Prosím, dáte někdo heslo na GAIU? Pravidla jsem četl.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    EZEE: Nebavi me se porad opakovat, ale tak jeste projednou - myslim si, ze hra je v soucasne dobe z nekolika nekolikrat zde zminenych duvodu spatna, ale ma potencial a zalezi jen na developerech, co z ni za par tydnu/mesicu/let bude.
    EZEE
    EZEE --- ---
    ZELGARIS: hele kdyz ji tak pomlouvas proc te porad zajima? :D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Odjíždím na dovču, je nějaký zájemce, co se bude 10 dnů starat o klub a případně vydávat heslo na GAIu? :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Aghh mooc málo času na skoro cokoliv ://
    BIGO
    BIGO --- ---
    Mate nejakou strategii na tezeni hellstone od novyho patche? Ja jestli mam zacit farmit kytky na obsidian skin potiony. Ta vytekajici lava je pekelna.
    SVORO
    SVORO --- ---
    ZELGARIS: žel minecraft pro mě neni volba ://
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SVORO: Minecraft

    MYSHAAK: Ad priklad se zivotem) Ja jen pro jistotu, pac kupodivu jsou lidi, co takhle opravdu argumentuji, true story. Pravda je, ze by to bylo na delsi debatu.

    Anyway vic k tomu nemam co rict, snad jen, ze me zrovna pristup nacpat tam hromadu veci a pak premyslet jak to zkulturnit zrovna nejlepsi neprijde, ale co dev, to jiny pristup a jsem rad, jak uz jsem tady drive zminil, ze se snazi.
    SVORO
    SVORO --- ---
    ZELGARIS: Hele nevím, mě to přijde zábavný bát se a přemýšlet trochu jinak, to, že to hraju defensivě je lepší teda pro mě :)) nezmám moc her kdeby člověk mohl budovat zkoumat craftit a být smrtelný :)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    ZELGARIS: S tím životem to byla jen taková paralela, ne argumet, že hry mají být nefér. Trochu nadhledu, člověče :)

    Kupování výhod za peníze a systém "download content" se mi taky nelíbí, ale to by bylo na debatu v jiném klubu.

    Svůj názor na Terrarii klidně ventiluj, mně to fakt nevadí a zajímá mě to.

    Jsou hry, kdy autor vypiplá herní systém do posledního detailu a trvá léta, dokud s tím není spokojen a hru nevydá a pak jsou hry jako Terrarie, která vzniká víceméně za pochodu.

    Ovšem autoři se jí věnují a přidávají spoustu nových věcí. Komunikují s komunitou a doplňují nápady fanoušků.

    Něco funguje dobře, něco se třeba ukáže jako kravina, ale je to organismus, který se stále mění a přizpůsobuje. Tenhle styl se mi líbí i když má spoustu neduhů...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SVORO: Cheap kill je taky o tom, ze vis, jak se stavaji, vis kde, ale casto s nimi nemuzes moc udelat.
    A nebo ano, muzes hrat defensive a fakt bezpecne, ale ja osobne v tomhle stylu hry v Terrarii nevidim zadne kouzlo a hlavne zadnou zabavu.

    MYSHAAK: No nemam, to mas pravdu. Ze hrat HC je dle meho nazoru kravina rikam proto, ze ta hra dle meho nazoru na ten mod neni postavena. Proc si to myslim? Hardcore mode byl dodan do hry az dodatecne, tudiz nastava otazka, proc byl dodan a jestli s nim pocitacli designeri hry, kdyz hru vytvareli. No a ja jsem presvedcen, ze nepocitali vzhledem k tomu, jak rychle hra vznikla a kolik veci do ni nacpali a kolik veci stale pridavaji a taky meni.

    Zatimco rogue-like hry s permadeath systemem pocitaji a stavi kolem nej.

    Kdyz si o necem myslim, ze je kravina, tak se nebudu prece vyjadrovat pozitivne :)

    K "pravidlum hry". Ano, je spousta lidi, ktere podle tech pravidel bavi hrat, jako je spousta lidi, kteri se u te hry bavi, ale kvuli nekterym nedostatkum se u ni nebavi az tak, jak by chteli.

    Argument, ze zivot neni fer, tak hry taky prece nemusi byt fer mi prijde vylozene zcestny. Podobne smysleni vede k tomu, ze vznikaji hry, kde si za realne penize muzes koupit vyhody nad ostatnimi hraci, protoze v realnem svete to tak prece taky chodi, ze jo.

    Omlouvam se, pokud pusobim jako hater, ale nebyls to ty, kdo tady chtel vsechny nazory na vec? Ja si myslim, ze nejpodstatnejsi u Terrarie je, aby se u toho clovek bavil, a rovnez si myslim, ze v takovem stavu v jakem je to tedka se clovek s HC postavou bavit nebude. Pokud to nekoho prece jen bude bavit, ok, at si to tak hraje, me staci mediumcore a i tak jsme se nekolikrat pristihli u toho, ze jsme si rikali, proc jsem radeji nehrali softcore.
    SVORO
    SVORO --- ---
    ZELGARIS: No tak když víš jak se cheap kill stávají tak se těm situacím snažíš vyhnout :) O tom to je prostě dávat si větší pozor :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam