• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    STQ
    STQ --- ---
    LILY: nikoliv, pak by byl chybny vyrok, ze za plovouci stolici muze prebytek tuku :))
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LILY: to máš pravdu Lily
    LILY
    LILY --- ---
    DARJEEL: pak by ovšem výrok, že stolice má plovat, byl chybný.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LILY, SLAUGHTER: no a to naolejováno právě může být to "špatně" strávené... nadbytek tuků ve stravě jogina se mi osobně příliš nepozdává...
    URZA
    URZA --- ---
    LOMILOMI: dcery, ne zeny :)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    AIM_FREEMAN:
    LOMILOMI: díky za odkazy
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    LILY: a tak se spláchl mýtus o plovoucí stolici...
    KAREN
    KAREN --- ---
    LILY: mozna to tak bude, ja jsem zaznamenala parnicky prakticky vzdycky, kdyz jsem snedla maso (paradoxne?)...
    LILY
    LILY --- ---
    SLAUGHTER: taky jsem si říkala, že k poctivému parníčku stačí mít řádně naolejováno, páč tuk má menší hustotu, tudíž plove na vodě.
    STQ
    STQ --- ---
    IKARIE: v pracce na 40, klidne i s praskem
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    mam jeden trosku praktictejsi dotaz - cim cistite takovou tu obycejnou podlozku na jogu z (pravdepodobne) PVC. skladovala jsem ji v komore, ktera je v nasem pidibyte hned u kuchyne a necim nacuchla. normalne to citit ani moc neni, ale v teple (na hot joze) se vzdy ty pachy zacinaji uvolnovat, coz neni nic prijemneho. vzdy ji vetram, ted jsem ji nechala i vymrznout, ale moc se to nelepsi.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    BOSSORKA: můžeš mrknout na pdfko toho iyengara
    BKS_Iyengar_The_Illustrated_Light_on_Yoga.PDF | Ulož.to
    http://ulozto.cz/xAgQgs4/bks-iyengar-the-illustrated-light-on-yoga-pdf
    B.K.S. Iyengar Yoga The Path to Holistic Health.pdf | Ulož.to
    http://ulozto.cz/xD3eWWd/b-k-s-iyengar-yoga-the-path-to-holistic-health-pdf
    yoga for beginners nikde nemam
    KAREN
    KAREN --- ---
    BOSSORKA: ja zatim byla 2x, taky jsou tam vsichni pokrocily, tak proste "opisuju" a mnohdy nestiham pod sebe skladat vsechny ty serepeticky.)) jinak chodivam na uterni "kecaci krouzek", ale tak cvicim si v tichosti svoje a uvidime, kam se to bude posouvat. tak se tam treba nekdy potkame, mozna otestuju ruzny skupinky nebo budu nahrazovat v jiny dny.)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    KAREN: jj byly tam jen ženský, asi kolem 12ti nas tam bylo, akorát jsou to teda pokročilý, což teda byla celkem sranda, pže jsem moc nevěděla co a jak, ale pomáhaly mi, a to bylo hezký :-), míň hezký už bylo zjištění o mé nepružnosti (čekala bych lepší uroven u sebe po dvou letech pilates :-D). jinak budu chodit ve středu od března.
    KAREN
    KAREN --- ---
    BOSSORKA: a ta pondelni lekce je jen pro zensky? kolik vas tam byva?
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    DARJEEL: no já měla předtím lektorku pilates a ta tam toho taky hodně nakecala, takže ted mi to přijde zatím v klidu. uvidím po roce, stejně asi nejvíc udělá cvičení doma, třeba to ještě pak doplním kurzem u toho čenýho. takže si mám koupit toho lysbetha řikáš?... škoda že na toho iyengara asi nebude ani možnost se mrknou někde fyzicky na ten obsah, pak bych se nejlíp rozhodla :-)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    BOSSORKA: bezva že vyhovuje... ono je to někdy na můj vkus moc "kecací", ale zase je tam bezva atmoška....
    Hele na cvičení doma Lysbeth...
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    STQ: anglicky problém nemám, aspon si rozšířím slovní zásobu o různé části těla (no občas s tím mám problém i v češtině :-D), mám v merku od něj bud tuhle: Iyengar Yoga for Beginners; nebo obsažnější: Yoga: the Path to Holistic Health, ale tak na začátek asi menší sousto :-)
    STQ
    STQ --- ---
    BOSSORKA: Iyengarovo knihy jsou zajimavy, jestli muzes cist anglicky - na zacatek doporucuju Light on Yoga. akorat si teda myslim ze podle toho moc cvicit nepujde, aspon co si tak vybavuju tak tam zadna serie popsana neni, ale mozna se pletu.
    podle Lysebetha se cvicit da a cte se taky dobre (a cesky), ale zas to neni Iyengar joga, tak si vyber :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam