• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORJÓGA
    JANITA
    JANITA --- ---
    ASJA: :)))
    ASJA
    ASJA --- ---
    DISEN: chodim tam rok a pul a mam to tam moc rada. oblibeny lektor a pritel Jozo Rabara, pak Lenka Robinson a Lenka Nezvalova, ale ty tam pres leto mozna nejsou. Good luck, treba se tam potkame:)
    DISEN
    DISEN --- ---
    ASJA: Děkuji, mrknu na to!
    ASJA
    ASJA --- ---
    DISEN: yogame.cz
    DISEN
    DISEN --- ---
    Nemáte někdo tip na obyčejnou jógu v Praze v okolí Karlína / Florenc / Palmovka / Holešovice? Přes rok chodím do Centrumtance, ale přes prázdniny tam není žádný stálejší kurz. Děkuji
    JANITA
    JANITA --- ---
    no asi fyzicky, nevím.. :) cvičila to na začátku, ale teď už taky ne...
    STQ
    STQ --- ---
    JANITA: posunulo kam? fyzicky to asi funguje, clovek je pak daleko gumovejsi, ale ja z toho byl dost unavenej, delal jsem to jak v cechach tak v indii a uz bych si to asi znova nedal, to mi prijde smysluplnejsi si dat prvni a druhou serii v kuse po sobe, kdyz uz se potrebujes vybit :)
    JANITA
    JANITA --- ---
    STQ: hm hm... No já jen zatím tak přemýšlím.. cvičím radši ráno.. na celou sérii jsem už večer unavená. vím, že moje učitelka jednu dobu cvičila dvakrát týdně.. a dost jí to posunulo... no, je to asi i individuální :)
    STQ
    STQ --- ---
    JANITA: fyzicky to mozny je, ale nema to zadnou zasadni pointu, nic tim neziskas.
    daleko vetsi smysl (mi) dava rano cvicit jenom treba pozdravy, pak pranajamu a pak meditaci a odpoledne/vecer pak celou serii.
    JANITA
    JANITA --- ---
    STQ: ja prave uvazuju, ze bych zacala.. ale nevim, jestli to dam..
    STQ
    STQ --- ---
    JANITA: delal jsem to, ale uz to nedelam
    JANITA
    JANITA --- ---
    cvičíte někdo ashtangu 2x denně?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Pro brněnské - Lužánky hledají cvičitel II. třídy s pedagogickou aprobací na 40 hodin týdne. Tabulkový plat, ale občas se k tomu přidávají granty, velmi příjemný kolektiv, který se o svoje lidi stará.

    http://lidicka.luzanky.cz/onas/aktualne/prilohy/VR_JOGA.pdf
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LILY: no já mám se záměnou jmen Petr a Pavel trošku problém :))
    LILY
    LILY --- ---
    STQ: taky jsem si říkala, že se ti Smilové nějak rozmnožili..
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    STQ: šíš, to je teda faux pas, máš pravdu... a máme pozdravovat, jsem si dobře popovídali, říkal, že jste chodili všichni k Dalimu na ashtangu a pak se každý rozprchnul svým směrem ,-)
    STQ
    STQ --- ---
    DARJEEL: akorat se teda jmenuje Petr, jestli nahodou nema brachu :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    DARJEEL: mne to pripadalo prave naopak - spis to podal jako takovou nadsazku/"understatement", jenze prave to chtel sdelit, aspon to byl muj dojem (a neni prvni, od koho jsem to takhle slysela - vlastne vsichni ucitele, ktery jsem potkala, to rikali). stejne jako jiny hlubsi veci sdeloval tak nejak skromne odlehcene, s nadsazkou nebo jakoby zertem...
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    EBENY: Pavel Smil zase o šavasaně prohodil něco ve smyslu, že "proto to přece všechno děláme, ne?" :-) I když to myslel samozřejmě nadneseně a ve vtipu... leč něco na tom je :)
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    EBENY: Dik:)asi půjdu sic jsem nenašel za kolik a kde a jaký bude program, nějaké věci se snažím z dynamické jógy začlenit do praxe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam