• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBBrmlab hackerspace Prague
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SPECZ: obyc raspberry nestaci? dyt na nej lidi davaj chladice... na nej strikni misto chladice montazni penu a je po zime/vlhku ne? :)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    RAINBOF: Budem tam muset strčit něco odolnějšího + na zimu přidat vyhřívání ...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    radar je down. na strese je notas a kdyz je vlhko tak chcipe. je fuk zda mrzne nebo chcije.
    sysop to zkratil na otazku: "nemas nejaky cisco ? potrebuju z nej pixlu do racku"
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MITHRANDIR: no mame hromadu ruznejch tech pozustatku z casu od crusaderu nebo co to bylo... treba by neco z toho slo pouzit
    MITHRANDIR
    MITHRANDIR --- ---
    SPECZ: torzo staryho NTB bez obrazovky, asi 15palcovej.
    HARVIE: potiz je s tim, ze to tam nejde rozumne pridelat ... bud neco co se da pridelat do racku, tj. U case nebo neco mensiho co se ke strane prisroubuje. Nebo aspon policka do racku na kterou se to pridela
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SPECZ: myslim, ze tam byl nakej starej notas
    MITHRANDIR: kdyby byl nakej problem s mistem, tak by teoreticky brmlab moh zaplatit vetsi rack s tim, ze ten stavajici by sme si vzali zpatky na protiucet.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MITHRANDIR: Popravdě ani pořádně nevím co je tam za HW, já jen vychytal naladění antény+předzesilovče a poslal jsem to dál ...
    MITHRANDIR
    MITHRANDIR --- ---
    SPECZ: Bylo fajn az tam pudete, tak to rovnou vymenit za neco mensiho, nez ten kram co tam je tedka. Dost by to zlepsilo dispozice s mistem v tom rozvadeci na strese. nehlede na to ze ten kram tam ted jentak volne lezi, coz se mi moc nelibi.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SPECZ: neboj, od středy/čtvrtka má být zase nad nulou... :-P
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SPECZ: no zlobilo to dlouho predtim nez zaclo mrznout :-P
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    HARVIE: Je nejspíš něco špatně s HW který je na střeše, a dokud mrzne tak nás k tomu nepustěj kvůli riziku poškození izolace střechy.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    GANDALFSEDY: Nekde nahore se tam musi zakliknout z jakyho zdroje to ma tahat data... Ale je mozny, ze SDR na brmlabu nejede, cimz to ztraci kouzlo.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    Shenzhen: The Silicon Valley of Hardware (Full Documentary) | Future Cities | WIRED
    https://www.youtube.com/watch?v=SGJ5cZnoodY


    na 22:12 makerhub pro deti :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Dík. Na Ruzyni byl zastavený příjem letadel kvůli jednomu nouzovému přistání (tomuto), tak mě zajímalo, jak to vypadalo ve vzduchu. (Na Ruzyň už dorazila jeho výsost Chovanec a všechno pořešil, takže cajk.)
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    pri streamovani 33c3 bol na chvilu vypnuty, asi sa nepodarilo vsetko nahodit spravne naspat, dal som vediet clovekovi co sa o to stara
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    WRONSKI: jen nic netrakuje

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ABDULAH: Jasně, všechno jsou to SDR přijímače který uměj ledacos, pak hlavně záleží na vstupnim filtru co už ořezává a co ne. L2 je o 350MHz pod L1, takže pokud s tím původní konstrukce nepočítá, filtr na vstupu to úplně zatlumí ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    TEAPACK: no a prave jsem nasel na netu ze tyhle multi cosi moduly vzhledem k podpore ruznych systemu umeji i ruzne frekvence mimo ale nemuzu to ted najit :-(
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    L2 musí být podporovaný hlavně HW. neo8 mám, jen zatím čekám na vhodné počasí pro vytáhnutí robota, abych to mohl porovnat i v reálném prostředí =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam