• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    WARE
    WARE --- ---
    Je třeba objednat co nejdříve, info pro zájemce.
    WARE
    WARE --- ---
    Omlouvám se, ospravedlňuji se za menší zlo, ovšem teď tu mám lákavou nabídku, vyrábím racky na tento stroj na zakázku, první kus bude hotov během týdne. Cena se bude pohybovat kolem 2500 za kus, kdo by měl zájem, napište do pošty.
    Vypadat to bude takhle:
    WANA
    WANA --- ---
    RS7000 Forum - Home
    http://rs7000.proboards.com/
    WANA
    WANA --- ---
    DOVE
    DOVE --- ---
    WARE: Já se ptal na přepínání "stylů", ne sekcí...ok, nech to být...já se do toho pořádně opřu kámo a ňák to určitě pujde...slibuju...fakt !
    WARE
    WARE --- ---
    Každej ví, že co chcete vám Yamaha RS7000, může nabídnout, jen musíte vědět jak, nebo to řešit jinak, jako třeba jinejma mašinkama, jak praví Rimmer: každá jednotlivost je nanic, Yamaha RS7000 je všechno pokupě, má svůj hlas, to je jedinej důvod, proč bych měnil za něco jiného, to bych zase šel do diy synthu a to už jsme někde jinde, tady řešíme hlavně různý zákysy..Takže pokud jsi nepřečetl manuál, ani to nezapínej. Čím míň RS7000, tím líp.
    WARE
    WARE --- ---
    DOVE: To radši pošli někam za hranice, když je to naprd..hahaha :D Děláš blbě to, že přepínáš sekce v režimu PATTERN. Vysyncuje se to až v režimu PATTERN CHAIN, kde za sebe řadíš hotový sekce. Já používám režim PATTERN jenom na skládání.
    DOVE
    DOVE --- ---
    docela naprd, dik za info.
    WANA
    WANA --- ---
    Podle mejch zkusenosti to jinak nejde :(
    DOVE
    DOVE --- ---
    zdar, koupil jsem RSko a trochu mě zarazila jedna věc...přepínání "stylů". Pokud vyčerpám všechny sekce, tak musím přejít na další styl knobem nad F1. Bohužel to tam ale střelí okamžitě a mimo rytmus. Dá se to nějak srovnat nebo přepínat jinde nebo dělám něco blbě? diky za tip.
    WANA
    WANA --- ---
    zkousel jste nekdo, nasel jste nekdo ke stazeni?
    Sound Quest Inc. Yamaha RM1x Editor/Librarian and Virtualizer
    Sound Quest Inc. Yamaha RM1x Editor/Librarian and Virtualizer
    http://www.squest.com/Windows/Instruments/YamahaRM1x/index.html
    WANA
    WANA --- ---
    FIXED_GEAR: hele a na co jineho to RSko by asi bylo kdyz ne na live? :D
    WANA
    WANA --- ---
    hlavni vyhoda toho namapovani BCR je ze nemusim prepinat kanaly abych s jejich parametrama mohl kroutit :) jestli mi rozumis...
    FIXED_GEAR
    FIXED_GEAR --- ---
    to si ani nechci predstavit wanu jak utoho doma radii . ) ale pravdou je ze kazde opotrebni knobu na RS za cenu sm.BRC je docela fajn napad. ja jsem rad ze jsem po dvou tejdnech narval 128megovou kartu zvukem peclive kroucenych na hardcore-kicks-vst http://synth.me/music-gear/hardcore-kicks-vst-edition-15-first-vst-hardcore-kick-drum-creation no a kluci a holky,.to si vazne nechcete,. doufam ze nakej ftipalek nebude chtit hru live protoze se bojim o dusevni pohodu vsech zucastnenych
    WANA
    WANA --- ---
    Prave jsem nastavil BCR2000 s RSkem jako ovladac :)
    namapoval jsem volume + cutoff 16ti kanalu a mam z toho mixacek...
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    YAMAHA RS7000 excellent groovebox, sampler, synth w/ 64Mb RAM + 128Mb Card, VGC (9000001663465) | eBay
    http://www.ebay.co.uk/itm/YAMAHA-RS7000-excellent-groovebox-sampler-synth-w-64Mb-RAM-128Mb-Card-VGC-/280746798043
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    manual mam doma nasel jsem ho vcera asi po roce a pul, myslel jsem zemi ho uz nekdo zbalil.... a jeste nekde jse mi vali nemecky a francouzsky... jinak cd jsem ktomu nedostal... na netu jsem je tez nenasel, ae urcite je nekdo nahral a flaknul je nekam jde oto je tem najit.... jinac si myslim ze tam budou hotove paterny ukazkove treba ty co mam od WANA... manuali ve vice jazycich a nejaky ty samply.... zkus te se nekdo mrknout a vypatrat je ;)
    WARE
    WARE --- ---
    WANA: Nějakej editor tam je možná a nějaké samply, taky by mě to zajímalo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam