• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    Tipy, triky, videa; která tě naučí, návody, výměna zkušeností s tímto nástrojem...
    rozbalit záhlaví
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    ANTONIN: a je tam asi 40 celejch partu udelanejch po vsech ruznych stylech, co existuji..a hlavne si do ni dej posledni OS, pokud ho nema, jinak nebudes mit moznost pouzit treba Dual LPF:)
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    ANTONIN: nahraj si tam kdytak ukazkovy presety z vystavy, co tehda yahmaha presentovala na vystavach.. jestli to nenajdes, tak ti to poslu, nekde to mam jeste asi.. je to dobry na pochopeni, jak to cely funguje..
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    ANTONIN: kdyz das factory reset, tak se samorejme obnovi vse do puvodniho stavu.. jinak tu tvoji Yamahu jsem mel doma a delal jsem ji reset, takze by tam melo byt vse ok..
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Zdravim chci se zeptat jestli máte nikdo skušenosti s factory presetem?
    Moje situace: koupil jsem naprosto práznou yamahu kromě svých samplu jsem měl v umyslu si editovat puvodní banky nák to promazat atd.
    Moje otázka zní když zahájim f.p obnoví se puvodní banky(wavi)nebo vzniknou jen pattern presety bez zvuků?a tedy tím pádem "nucen" přes kartu nahrát puvodí zvukový obsah.Díky za odpověd
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    sice to neni moje prace, ale i tak pekna vec
    Dj Skyline br - Spirit of Future ( rs7000 / yamaha ) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=3FNGnX5nqMk
    WARE
    WARE --- ---
    RAZIELUS: Super.
    SLARTIBARTFAST
    SLARTIBARTFAST --- ---
    RAZIELUS: já chci taky toho elektrona :)
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    praveze vubec, mcko je v tomhle supr.. ale zase porovnani s Machinedrumem jsou ty vzorky bici v RSku taky strasny..:) ale kombinace Machinedrumu a RSka best kombinace:)
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    RAZIELUS: zas sem slysel ze prave na MC je dost tezke vytvaret a editovat, co se tyce zvuku RS pravej oldscool:)
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    TEKLAC: no, co se tyce editace, jednoznacne MC909, ale co se tyce zvuku, tak MC909 je oproti RSku detsky Casio..:) nechtel bych to MCko.. spatne se mi na tom spinaj patterny, je to takovy divny.. zlata Yama..
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    WANA: Jo, stahnul jsem to, vse jsem udelal podle manualu a stejne mi to nejde.. ale docela psycho, kdyz stahnes midi quest, tak se musis priojit na jejich FTP a stahnout si preset pro konkretni masinu.. pripojoval jsem se asi pul hodiny na to ftp a pak jsem stahnul vsechny ty presety abych tam pak uz nemusel lest.. (tyjo stovky syntaku to podporuje..) vse jsem udelal spravne a nepovedlo se mi to a skousel jsem to u 01R/W a taky nic.. asi delam neco blbe, zkusim poreferovat, kdyz na to prijdu..
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    RAZIELUS: tenhle duel taky bych vyzkousel, kdo s koho RS nebo MC?
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    sry za velikost:/
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    z pokojicku:)

    FIXED_GEAR
    FIXED_GEAR --- ---
    real case na gramo pasuje tez ,. a lepsi tezko udelate
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    ja jsem si delal kufr sam a vysel me vcelku na lito......
    sic tam nemam yamahu naklonenou ae to neva ona sama ma si myslim dobry sklon..
    a chci se zeptat, jestli yamahu mas ponevac tam nevidim misto na kabelaz....
    ja v kufru mam prihradku pro kabelas sluchatka atd mohu tam flaknout i hdd....
    a yamahu vubec nemusim vyndavat proto abych ji zapojil....
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    WARE: hlinik, proste ten nejvetsi co meli v prodeji + Extrudovaný polystyren? jako vystuha
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    WARE: ok, DIY bussiness :)
    WARE
    WARE --- ---
    TEKLAC: Já jsem truhlář, nebojím se dělat pro ostatní, z čeho máš ten kufr, jestli se můžu zeptat?
    WARE
    WARE --- ---
    TEKLAC: To víš no DIY je DIY a když DIY bussiness tak taky tak.
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    WARE: ha, mam kufr z obi za 1600 a sedi perfektne + na dno dam veskere kably
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam