• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    WANA
    WANA --- ---
    SW_AY: co ti na tom nejde nastavit? kdyz budu vedet zkusim poradit
    SW_AY
    SW_AY --- ---
    nejde mi u yamahy rs 7000 nastavit job list... poradite?
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    DOVE: Super!!! Dík moc. Zkusim pak, co to bude dělat... :)
    DOVE
    DOVE --- ---
    LOBOTOMIKK: melo by to jit taky, program change poslaný z RSka si v Korgu priradis na číslo programu (zvuku) kterej chces spustit...detaily nedam takhle od boku. Tohle vsechno je v tom nastavení MIDI FILTER...kdyztak manual strana 55 ;)

    http://soundprogramming.net/manuals/Korg_MS2000_Manual.pdf
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    WANA: V pohodě.. spíš mě překvapilo, že RSko ma 2 midi-out!!!!! Hrozná vychytávka!!! Mají to i jiný mašinky?

    DOVE: Jj. Přesně to myslim.. dík. A nastavit? např. když přepnu na section 3 tak ať přes midi se spustí třeba D26 banka nebo kamkoliv, kam si nastavim, že se má přepnout...? :)
    DOVE
    DOVE --- ---
    LOBOTOMIKK: Na MS2000 by to mělo jít vypnout...jestli teda mas problem s tim že ti to na Korgu prepina banky, tak podle me Program change - on/off myslim...tech možností filtrování midi je tam docela dost, určitě to pujde.
    WANA
    WANA --- ---
    LOBOTOMIKK: aha sorry nevedel jsem ze to resis na RM1X
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    LOBOTOMIKK: No to ti jde špatnej signál z mástru(yamahy)...To si pohraj v utility s midi setup...To už si nepamatuju co tam nastavit:(na RS to mám už drobet jinak).. zkus ms2000 midi chanel 2(global) ESX dej na midi chanel 3 skus EXT nebo INT to si taky už nejsem jistej...si stim pohraj...Nastavit ten master ad posílá jen ten tvuj signál do syntu.
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    No ale problém je, jak to sladit... :/ když změnim section na yamaze, tak se změní i na HW (synth třeba) připojenym přes midi. Dá se to nějak zrušit nebo nastavit, kam se to přepne na ty 2. mašince???
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    LOBOTOMIKK: Vidíšto jsem si myslel že ma sekvencer...V tom případě to používáš spravně :D
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    Dík. Měl jsem štěstí na ebayi... :)

    Jak to myslíš, že nemá smysl? Zatím to používám tak, že přes midi kanál do syntha a tam to jen upravuju...
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    LOBOTOMIKK: Jo jo s těma 16kanálama je to tak jak říkáš...Jelikož máš synth s sekvencerem tak to pro tebe nemá žadný smysl..zatim;)
    No ms2000 je nádhernej stroj gratuluju k vlastnictvý
    Zapojení bude RM1X out-in MS2000 out-thru ESX a pak už vždycky jen out-thru proto RM1X master
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    WANA: Wau! Fakt ma 2 midi výstupy??? Mrda!!!! Škoda, že mam rm1x... :( a koukam, že je tam jen IN a OUT... :/
    WANA
    WANA --- ---
    LOBOTOMIKK: RSko ma dva midi OUT A+B, tedy synth bych zapojil treba na A a Korga na B out ...
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    ANTONIN: ...že má 16 midi kanálů znamená, že může vysílat midi z libovolnýho tracku... ne?
    Takže zapojení bude: z yamaha midi-outu do synth (korga ms2000) midi-in a ten sampler k tomu připojim jak??? Z synth midi thru do korga esx midi in???
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    ANTONIN: Jo. Klidně... :)

    Korg Ms2000r Demo - Aeon - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=uYxhTZkzEqg
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    LOBOTOMIKK: Jinak teda yamahu určitě master už jen pro to že má 16 midi kanálu což se ti muže hodit na ten synth...i na jiné věci samozdřejmě
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    LOBOTOMIKK: Co máš za synth?Jestli mužu bejt zvědavej...
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    potřebuji poradit, jak spojit přes midi korga esx, yamahu rm1x a synthak... master bude lepsi yamaha? synthak asi pres yamahu a korg slave? dik
    BYDK
    BYDK --- ---
    WANA: Jojo, tak nejak se mi to zdalo. :) Da se tam urcit i rychlost opakovani apod..... ale pak se stalo to, ze mi to hraje ruznym zpusobem. Jakoby to hraje melodii a ruzne se mi ovlivnuje i hlasitost. Nejspis je ulozeny prubeh nejakych efektu. A ted nemohu prijit na to, kde se to nastavuje. :| Nebo jak to vratim do normalu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam