• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    VOLCANO_LUPUS:
    nemam doma rm1x kolega ano, ae myslim zejeto to same... kdyz das "save" tak otocis prvnim knobem zleva kde mas zatim "patt" tam das "all" a ulozis vse i se samplama... kdyz se dostanu ke znamemu tak to zkusim primo....
    jinak co se tyce nahradnich tlacitek tak je to to same jak rs7000 tak i rm1x
    VOLCANO_LUPUS
    VOLCANO_LUPUS --- ---
    DOVE: predpokladam ze s RM1x-kou by mohly šlapat též co?
    DOVE
    DOVE --- ---
    PAJISS: 400,- stojí sada na celou klavesnici včetně poštovnýho
    VOLCANO_LUPUS
    VOLCANO_LUPUS --- ---
    BYDK: takže memory protect to není :-) to pak nejde vážně uložit vůbec nic :)

    PAJISS: prosím, jak to uložím jako alldata? ukládání běžně provádím přes zmáčknutí na disk a pak jen točím s knobama a mačkám na tlačítka pod displayem, alldata se mi nějak nedaří objevit :(
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    DOVE:
    to jako stoji 400kc jeden kus????
    DOVE
    DOVE --- ---
    DOVE
    DOVE --- ---
    kdyby to nekoho zajimalo, tak za cca 400,- novy spínače pod klavesnici

    PAD /SWITCH REPAIR - YAMAHA RS7000 (LOT 28 PCS.)|eBay
    http://viewitem.eim.ebay.cz/PAD-SWITCH-REPAIR--YAMAHA-RS7000-LOT-28-PCS/221056428526/item

    ...se spocenym čelem, ale už jsou v mašině a funguje to paradně.
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    VOLCANO_LUPUS:
    jeto mozna tim jak rika bydk ae tobys neulozil vubec nic.....
    spis jestli nezadas spatne prikaz k ulozeni musis dat "alldata" a pak save ;)
    jestli ukladas jen koreny k samplu tak jejich upravu to uz neulozi....
    BYDK
    BYDK --- ---
    VOLCANO_LUPUS: Zkus vypnout memory protect. To najdes pod tlacitkem v pravo nahore, tam kde mas tlacitka patern, effect, job, atp....
    VOLCANO_LUPUS
    VOLCANO_LUPUS --- ---
    mno a možná blbý dotaz :) ale jak svou RM1x donutím aby pattern který namačkám a nakroutím aji správně uložila? protože se mi z bůhvíjakého důvodu ukládá pouze rozložení "gridu" ale už ne nastavené zvuky ...
    ví někdo? :)
    BYDK
    BYDK --- ---
    PAJISS: Taky jsem si ji vsimnul holky. :) Uz do ni nekdo naklada sve paterny. :D
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    mno koukal jsem ze se tu vyskytla za 10tacu, dosti levne taky byla hned pryc....
    WANA
    WANA --- ---
    yamaha rs7000 midi to maschine - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=pk8bjSfq5i0
    WANA
    WANA --- ---
    ware prodava? masinu...?, pajis posila retro fotky co se deje parto? dosly noty?
    VOLCANO_LUPUS
    VOLCANO_LUPUS --- ---
    LOBOTOMIKK: bohužel jsem to také zatím nerozlouskl
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    VOLCANO_LUPUS: Přesně to no... :( takže hadam, že nejde, co?
    VOLCANO_LUPUS
    VOLCANO_LUPUS --- ---
    LOBOTOMIKK:
    ANTONIN:
    inu mám ten samý problém akorát nemám korga ale samotnou yamahu ... je pravda ze kdyz si clovek počka az na konec "smyčky" tak je přechod celkem plynuly, ale jak se trosku opozdis, nebo nedočkave zmačkneš dřív, je to rozhozeny a neni to vončo :)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ANTONIN: Je tu někdo kdo má k RSku připojenej externí hadr?potřebuju poradit
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    LOBOTOMIKK: No plynule nepřejdeš ze sekcí...jedině mít synth nebo něco jiného ze sekvencerem stahnout šavli rm1x a změnit sekci...No to co popisuješ dále by mělo jít přes náký ty filtry co máš v korgu..jelikož už žádného nemám tak ti nepomužu..každopádně to nastavit jde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam