• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    Tipy, triky, videa; která tě naučí, návody, výměna zkušeností s tímto nástrojem...
    rozbalit záhlaví
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    CUBE48:
    tim chces rict ze patterny si pamatuji koreny samplu (tracku).. to nvm co mas za stroj ja prevazne v rs7000 puzivam wavka a vsechny se mi ukladaji do paterny do systemu soubory "R3A" a odtoho se odviji velikost, treba i 30MB)))))
    pri ukladni patterny dam all+systems...
    CUBE48
    CUBE48 --- ---
    @VOLCANO_LUPUS: Nevim jak je to u RM1X, ale u RS7K se zvuky do patternu neukladaj. Nastaveni zvuku a efektu je vazany na stopu (track). Leda bys primo do patternu nahral napr. automatizaci filtru apod. v podobe control change midi eventu.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Koupíme rm1x rychlé jednání zaručeno!
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    MARAKI:
    presne tak deset to je tak kdyz potrebuje nekdo rychle prachy to si pockej....
    jinac standart min 15k
    CYRA
    CYRA --- ---
    MARAKI: Hmm, to je málo.Jsem počítal tak 15,
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    CYRA: 10k
    CYRA
    CYRA --- ---
    Kolik by jsi tak dal?trochu jsem přemýšlel že bych jí prodal, ale nevím nevím.
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    neprodava nekdo RS za rozumnou cenu? mam zajem...
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    WANA: :D
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    VOLCANO_LUPUS:
    nemam doma rm1x kolega ano, ae myslim zejeto to same... kdyz das "save" tak otocis prvnim knobem zleva kde mas zatim "patt" tam das "all" a ulozis vse i se samplama... kdyz se dostanu ke znamemu tak to zkusim primo....
    jinak co se tyce nahradnich tlacitek tak je to to same jak rs7000 tak i rm1x
    VOLCANO_LUPUS
    VOLCANO_LUPUS --- ---
    DOVE: predpokladam ze s RM1x-kou by mohly šlapat též co?
    DOVE
    DOVE --- ---
    PAJISS: 400,- stojí sada na celou klavesnici včetně poštovnýho
    VOLCANO_LUPUS
    VOLCANO_LUPUS --- ---
    BYDK: takže memory protect to není :-) to pak nejde vážně uložit vůbec nic :)

    PAJISS: prosím, jak to uložím jako alldata? ukládání běžně provádím přes zmáčknutí na disk a pak jen točím s knobama a mačkám na tlačítka pod displayem, alldata se mi nějak nedaří objevit :(
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    DOVE:
    to jako stoji 400kc jeden kus????
    DOVE
    DOVE --- ---
    DOVE
    DOVE --- ---
    kdyby to nekoho zajimalo, tak za cca 400,- novy spínače pod klavesnici

    PAD /SWITCH REPAIR - YAMAHA RS7000 (LOT 28 PCS.)|eBay
    http://viewitem.eim.ebay.cz/PAD-SWITCH-REPAIR--YAMAHA-RS7000-LOT-28-PCS/221056428526/item

    ...se spocenym čelem, ale už jsou v mašině a funguje to paradně.
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    VOLCANO_LUPUS:
    jeto mozna tim jak rika bydk ae tobys neulozil vubec nic.....
    spis jestli nezadas spatne prikaz k ulozeni musis dat "alldata" a pak save ;)
    jestli ukladas jen koreny k samplu tak jejich upravu to uz neulozi....
    BYDK
    BYDK --- ---
    VOLCANO_LUPUS: Zkus vypnout memory protect. To najdes pod tlacitkem v pravo nahore, tam kde mas tlacitka patern, effect, job, atp....
    VOLCANO_LUPUS
    VOLCANO_LUPUS --- ---
    mno a možná blbý dotaz :) ale jak svou RM1x donutím aby pattern který namačkám a nakroutím aji správně uložila? protože se mi z bůhvíjakého důvodu ukládá pouze rozložení "gridu" ale už ne nastavené zvuky ...
    ví někdo? :)
    BYDK
    BYDK --- ---
    PAJISS: Taky jsem si ji vsimnul holky. :) Uz do ni nekdo naklada sve paterny. :D
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    mno koukal jsem ze se tu vyskytla za 10tacu, dosti levne taky byla hned pryc....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam